Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Skiba94 - no tak bo łowisz trofiki to płaczesz teraz :P Ja mam w d... trofea i nie narzekam i tak dają niezłe gry z PLUSA :) Ale człowiekowi nigdy nie dogodzisz..

Nie jestem az takim mega trophy hunterem, gra ma niedoceniony potencjal i nie sprzedala tez sie mega dobrze, multi w tej grze jest inne niz w takim codzie. To jest przecietna snajperska gra, gdzie sie po prostu campi w krzakach i czeka na fragi : ) (mowie o multi). A ze to sredniak to by pasowal do plusa.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie szanse na TLoU w czerwcu?

 

Niczym GTA V w najbliższe wakacje :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra Ci nie zadziała na nowej konsoli, ale czytałem dzisiaj, że jak kupisz grę pudełkową na PS3 to za 10$ będzie można kupić grę w wersji cyfrowej na PS4 i wszstkie postępy będą się liczyć, a grę pudełkową możesz zatrzymać lub sprzedać. Podobno M$ tez coś takiego wprowadził, ale grę pudełkową będzie trzeba oddac.

 

 

no raczej nie, tylko te kilka wyjątków co podali wczoraj będziesz mógł kupić po okazyjnej cenie

 

szkoda... chociaż z rok mogłaby być ta kompatybilność wsteczna dopóki nie naskrobie się gier na ps4...

dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym sobie usunac dane karty kredytowej zeby mi sie automatynie plus nie wykupywal, ale jak wchodze w ustawienia kona i obojetnie co bym nie chcial zrobic to wyskakuje mi "podaj haslo". Co to jest za haslo? Nigdy zadnego tam nie ustawiam:( A probowalem wpisac te ktoryh uzywam i nic:/

Edytowane przez krzyzak86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest  to samo konto którego używasz żeby się zalogować do PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wrzesniu konczy mi sie plus,myslalem ze ac3 dostaniemy po pl ale czytam ze nie,w takim razie raczej podziekuje sony za dalsza ,,wspolprace", w gry ktore dostaje w plusie po ang mimo pudelkowej wersji Pl kategotycznie nie gram,wole kupic,ograc pl i sprzedac.Jakos nie odpowiada mi trzymanie gier na dysku bez grania w nie,bo sony wrzuca ang wersje.W czerwcu do mnie trafili bo bylo uncharted 3 pl,potem lipiec to juz w ogole miazga,ale teraz coraz wieksze jaja ze spolszczonymi grami...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wrzesniu konczy mi sie plus,myslalem ze ac3 dostaniemy po pl ale czytam ze nie,w takim razie raczej podziekuje sony za dalsza ,,wspolprace", w gry ktore dostaje w plusie po ang mimo pudelkowej wersji Pl kategotycznie nie gram,wole kupic,ograc pl i sprzedac.Jakos nie odpowiada mi trzymanie gier na dysku bez grania w nie,bo sony wrzuca ang wersje.W czerwcu do mnie trafili bo bylo uncharted 3 pl,potem lipiec to juz w ogole miazga,ale teraz coraz wieksze jaja ze spolszczonymi grami...

Od ilu lat grasz w gry?

Bo ja pamiętam czasy że gry tylko były po ANG już nie mówie o granie na GB w chińskiego pokemona co nic nie można było wyczaić

Ucz się języków a nie narzekaj że nie dali Ci PL wersji

Na PS2 praktycznie polska lokalizacja to był ułamek procenta w grach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa bo Sony specjalnie wybiera gry żeby nie były w PL

 

Te gry w takiej lub siekiej wersji językowej są w PS Store od premiery, jak trafią do PS+ to już kwestia wtórna

 

W PS+ dostajemy cyfrowe wersje gier z wszystkimi ich zaletami i wadami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pytanie dodatkowe

Skoro jest spolszczenie danej gry czy uważacie że w przyszłości jest szansa na dobice łatki z jęzkiem polskim ??

Wiadomo dystrybucja cyfrowa się będzie rozwijać coraz bardziej w sklepie będzie można kupić długo gry, te stare również więc za jakiś czas chyba logiczne byłoby dodanie łatki skoro te spolszczenie już ktoś zrobił

Chociaż z drugiej strony chyba mafia II była przed plsuową wersją z językiem polskim a do plusa wrzucili bez tego ?? Dobrze kojarzę ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz tak było ale dodano łatkę zarówno do wersji płytowej i cyfrowej

 

Jak gra wyszła na płycie w PL a cyfrowo bez pl to na łatkę nie ma szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej zasypywać żalami prośbami skargami żądaniami oficjalne forum Sony (pl/ang) niż to, bo tu to nic nie da, moze na ps4 sytuacja sie nieco poprawi, choć raczej będzie bez zmian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jak ja zasypałem żalem wszystkie możliwe kanały komunikacji SCEE i SCEP że nie ma 10% zniżki na Tomb Raider to po 24h przywrócili

 

Równie dobrze, co pisać na tym forum można swoje żale napisać na kartkę i schować pod poduszke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ilu lat grasz w gry?

Bo ja pamiętam czasy że gry tylko były po ANG już nie mówie o granie na GB w chińskiego pokemona co nic nie można było wyczaić

Ucz się języków a nie narzekaj że nie dali Ci PL wersji

Na PS2 praktycznie polska lokalizacja to był ułamek procenta w grach

Głupie gadanie po to mamy ojczysty język żeby w nim się posługiwać skoro gra jest w PL to ma być w pl też a nie jakieś wałki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie gadanie po to mamy ojczysty język żeby w nim się posługiwać skoro gra jest w PL to ma być w pl też a nie jakieś wałki

Ludzie zawsze na coś będą narzekać, takie uroki naszego narodu, ja za 200 zł czy nawet mniej na rok dostaję tyle gier, że czasem nie wszystko idzie ograć, mam wywalone na to czy gra jest w pl, mogę nawet zagrać po chińsku jak trzeba będzie, a tak w ogóle to wypadałoby choć w stopniu podstawowym znać jeden z popularniejszych języków tj. angielski czy niemiecki.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie gadanie po to mamy ojczysty język żeby w nim się posługiwać skoro gra jest w PL to ma być w pl też a nie jakieś wałki

Jak cie to boli to:

napisz w komentarzach na PS blog UE

napisz na oficjalnym polskim i angielskim forum playstation

napisz na facebooku do playstation Polska

napisz na twiterze do playstation polska , Playstation Europe, Freda Duttona

Zadzwoń na infolinie playsation polska

 

Daj znać co załatwiłeś 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zawsze na coś będą narzekać, takie uroki naszego narodu, ja za 200 zł czy nawet mniej na rok dostaję tyle gier, że czasem nie wszystko idzie ograć, mam wywalone na to czy gra jest w pl, mogę nawet zagrać po chińsku jak trzeba będzie, a tak w ogóle to wypadałoby choć w stopniu podstawowym znać jeden z popularniejszych języków tj. angielski czy niemiecki.

Nie chodzi o to bo zagram z przyjemnością w tego AC3 tylko po prostu szkoda że nie ma w pl jak na płycie, nie można być też takim ustępliwym na wszystko trzeba walczyć w swoje. Wyobraź sobie teraz że amerykańce nie dostają gry po eng tylko po niemiecku myślisz że by nie narzekali?

 

PS: wiadomo jakie te dwie  kolejne gry będą?

Edytowane przez Damianero999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowe wersje ktore pozniej dostajemy tez przeciez wrzuca sony,i kolo sie zamyka.Dlaczego Pl wersji nie wrzuca to nie wiem.A to ze w jakims stopniu powinienem znac angielski to zaden argument,w stopniu podstawowym go znam ale nie na tyle dobrze zeby machac reka i mowic ze kiedys tylko gry po angielsku byly bla bla bla i nie ma co narzekac.Okej wam pasuje mi nie bo place a i tak nie pogram,prosta zasada place wymagam,bronienie sony imo to glupota,co z tego ze dobre gry daja, czytalem ze oni na ps+ zarobili 150 mln $ w rok wiec nie sa tak strasznie pokrzywdzeni,raczej Polacy sa pokrzywdzeni.Lepiej zakonczyc temat polonizacji,bo wiadomo jednym pasuje brak pl drugim nie i na pewno nikt nikogo nie przekona do swoich racji.Dla mnie,jesli sony nie chce wrzucic pl wersji to niech mnie cmokna w nos,kupie uzywke,zdam i sprzedam i nie zarobia na mnie nic.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowe wersje ktore pozniej dostajemy tez przeciez wrzuca sony,i kolo sie zamyka.Dlaczego Pl wersji nie wrzuca to nie wiem.

 

odpowiem Ci: podobnie jak z sierpniową Mafią2 za wersję PL odpowiada Cenega Poland, widocznie nie chcą się z Sony dogadać bo nie wierzę, że Sony nic nie zrobiło by gry UBI było po PL w store. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I przypominam slawnego deus exa rowniez od cenegi gdzie zostala dodana polska wersja po interwencji u wydawcy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to bo zagram z przyjemnością w tego AC3 tylko po prostu szkoda że nie ma w pl jak na płycie, nie można być też takim ustępliwym na wszystko trzeba walczyć w swoje. Wyobraź sobie teraz że amerykańce nie dostają gry po eng tylko po niemiecku myślisz że by nie narzekali?

 

PS: wiadomo jakie te dwie  kolejne gry będą?

O kwestii znajomości języka możemy dyskutować bez końca - przykład z USA nietrafiony - językiem globalnym, w tym gier właśnie, jest angielski. Zresztą nieważne, Pablos dobrze Ci odpowiedział - możesz albo narzekać i trolować, albo coś z tym konstruktywnego zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowe wersje ktore pozniej dostajemy tez przeciez wrzuca sony,i kolo sie zamyka.Dlaczego Pl wersji nie wrzuca to nie wiem.A to ze w jakims stopniu powinienem znac angielski to zaden argument,w stopniu podstawowym go znam ale nie na tyle dobrze zeby machac reka i mowic ze kiedys tylko gry po angielsku byly bla bla bla i nie ma co narzekac.Okej wam pasuje mi nie bo place a i tak nie pogram,prosta zasada place wymagam,bronienie sony imo to glupota,co z tego ze dobre gry daja, czytalem ze oni na ps+ zarobili 150 mln $ w rok wiec nie sa tak strasznie pokrzywdzeni,raczej Polacy sa pokrzywdzeni.Lepiej zakonczyc temat polonizacji,bo wiadomo jednym pasuje brak pl drugim nie i na pewno nikt nikogo nie przekona do swoich racji.Dla mnie,jesli sony nie chce wrzucic pl wersji to niech mnie cmokna w nos,kupie uzywke,zdam i sprzedam i nie zarobia na mnie nic.

Nikt nie jest pokrzywdzony, Polska jest w Unii Europejskiej nie od dziś, jesteśmy obywatelami EUROPY, fakt nie jest to przodujący kraj ale wypadałoby znać jakiś jeden język obcy poza swoim ojczystym,ale właśnie Polacy tacy są, uczyć się nie chce a każdy chciałby nie wiadomo czego, prace za 10 tysięcy i leżeć na leżaku, tak jak kolega wyżej napisał językiem globalnym jest angielski i nie jest to język jakiś trudny w podstawowym nauczeniu się choćby w czytaniu czy mówieniu. Ja sam nigdy nie uczyłem się bo mój rocznik pamięta niestety jeszcze inne języki, które były w szkole, ale właśnie na filmach, grach można też w takim stopniu się nauczyć tego języka by rozumieć spokojnie gry, które posiadają napisy w języku angielskim. Nie wałkując już bo można w nieskończoność ciągnąc dyskusje tak jak ktoś napisał wyżej napisać zażalenia, skargi, prośby do sony a żale wylewać w poduszkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie kończę wątek braku wersji PL.

Po sierpniowej aktualizacji była ta sama wielostronicowa jałowa dyskusja.

Wszyscy znają wszystkie argumenty i nic nowego już się nie wymyśli.

Dziękuję za uwagę 

 

Czekmy na pełną wrześniową rozpiskę

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś wiadomo jak długo gry od zaraz będą na PS3? Bo opcja 3 miesięcy gratis, wydaje się być kusząca, ale nie wiem kiedy będę się przesiadał na PS4, a wydanie 2 setek po to żeby np. za pół roku się okazało że w plusie nie ma nowych gier albo wychodzą tylko jakieś minigierki z PSS wygląda średnio kusząco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×