Skocz do zawartości
Tycior

Jaki pad do ps3?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od tygodnia mam PS3 FAT 60GB z wsteczną kompatybilnością (dysk już wymieniłem na 320GB) . Posiadam jeden oryginalny pad Sony Sixasis. Raz na jakiś czas wpada do mnie kuzyn i lubimy pograć w fife . Wcześniej graliśmy na PC z padem USB identycznym jak ten
http://allegro.pl/joystick-pad-pc-usb-megawibracje-dualshock-jak-ps2-i3403927088.html
. Ze względu na to ,że pada miałem 2lata i biorąc pod uwagę cene był już uszkodzony kabel i nie zawsze łączył . Po kupnie ps3 postanowiłem sprawdzić czy ów pad zadziała na konsoli. Podłączyłem pod usb i ku mojemu zdziwieniu lampka "analog" zaczęła świecić ,mało tego można było śmigać po menu bez problemu.  Niestety nie sprawdziłem czy działa w grach ,bo nie miałem wtedy ich jeszcze. Na drugi dzień pad umarł ,bo kabel dotarł się do końca aż kabelki było widać. Tu mam pytanie do Was,może się wydawać głupie ,ale jestem nowy w świecie Sony i nie wiem. Czy jeśli kupie podobnego pada do 20PLN pod USB będzie on działał z playstation 3 ? Nie proponujcie mi oryginalnych ,bo kuzyn rzadko przyjeżdża raz na 2tyg i nie uśmiecha mi się wydawać 1/2 ceny za którą kupiłem całą konsole (400 PLN) na dualshocki . 

 

Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×