Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

tak mi znajomy powiedzial :) " nie odloze Ci konsoli bo drektor wszystko nadzoruje ale jezeli przyjedziesz z rana napewno dostaniesz ps4 bo dostalismy 140 konsol a jest tylko 36 preorderow"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja w Lublinie? Zastanawiam się gdzie jutro uderzyć z rana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że ludzie lubią zmyśleć jakieś numerki, żeby 'konkurencję' odstraszyć, niektórzy to bydło już na forum robią... pożyjemy,a raczej prześpimy i zobaczymy, uderzam z rana to może wyłapię swoją i nie będę musiał do soboty czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Częstochowa dostaje 140 sztuk, to mniej nie może być w takim mieście jak Katowice.  Moja jutrzejsza droga to Saturn SCC> MM 3 Stawy i potem jeszcze MM Chorzów, jak nie dostanę w dwóch pierwszych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do godz 14-15.. maila z wysłaniem dostałem o 12!!(jeszcze chamsko napisali "towar został wysłany" a ch został, bo nawet z ich magazynu nie wyjechał!)  :down:  mieli 3 godziny, a teraz widzę to:

DHL otrzymał dane elektroniczne przesyłki. Informacje zostaną zaktualizowane po przekazaniu przez nadawcę przesyłki do transportu. - niech mnie w dupe pocałują za takie coś

Czyli sam widzisz nie wiadomo czy jutro dostane konsole, będą mieli ze mną ciężko na infolinii ;P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsi są hndlarze ceny PS4 na allegro dochodzą już po 300zł więcej niż w sklepach Jak taki handlarz wpada i bierze 4-5 sztuk To lepszy interes niż stać i handlować jakimiś detalami gdzie przebitki ma pare złotych Oni w tydzień moga się nachapać nizłej kasy kosztem zwykłych ludzi Bo zapotrzebowanie jest wielkie a towaru nie ma

Edytowane przez marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adta ja jutro odbieram preorder w RTV EURO AGD przy Tesco ;) ale ile tam konsol będą mieli tego nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko tu sobie ktos wystawil,ale nikt nie kupil..No ale co powiedziec na typa ktory kupil 2 sztuki po 2900 kazda,gdy w euro spokojnie za 2500 by dostal(a to i tak cena zawyzona).

Dobra koniec off topu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro wybieram się do MM w M1 w Krakowie przy Al. Pokoju. Dam znać z rana jak z dostępnością i ile sztuk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak wyszła lipa z Arkadią. Ludzi około 100-150 a konsol 19 ( była sporządzona lista kto kiedy przyszedł) ;) Także sobie odpuściłem i jutro z rana uderzam do MM w markach.

 

Pre-orderowcy mieli zapewniony odbiór dzisiaj po 24 w Sony ;)

 

W dodatku cena: Goła 1840zł

 

+ Killzon 2100zł

Edytowane przez Dkrecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak informacje z dostępnością konsol mogą być nieprzesadzone i rzeczywiście jeśli ktoś się nie ustawi z samego rana pod sklepem to może mieć problem. Szczerze mówiąc myślałem, że to była lipna informacja mająca podnieść hype. Tak jak pisałem w poście wcześniej, sam to jutro sprawdzę w MM w Krakowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spost-53135-1385677507,4726_thumb.jpg

Sony w Warszawie - Arkadia poszedlem specjalnie do kina zeby wyjsc po 22 i stanac w kolejce, wchodzac do kina w Sony na kanapach bylo juz 5 gosci czekajacych tam od godz. 14 - oczywiscie brudasy z dlugimi wlosami srednia wieku lat 17... A wychodzac z kina o 22:45 zastalem to co na zdjeciu - gimbaze, myslalem ze kupie sobie dodatkowy egzemplarz na sprzedaz ale no coz... Jutro Media Markt w Markach i odbieram zamowienie - ps4 +fifa+bf

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi stanami magazynowymi to kazdy inne bajki opowiada. Sprzedawca laduja w czlona, forumowicze tez laduja w czlona .. nie ma co przezywac, jutro sie wszystko okaze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Częstochowa dostaje 140 sztuk, to mniej nie może być w takim mieście jak Katowice.  Moja jutrzejsza droga to Saturn SCC> MM 3 Stawy i potem jeszcze MM Chorzów, jak nie dostanę w dwóch pierwszych :)

Dziwne w Krakowie są 2 media markt i jeden Saturn 

W tym sklepie w ktorym kupuje bedzie 45 konsol.A w takiej Częstochowie 140 hmmmm 

 

czacha79 to widziałem na własne oczy znajomy pokazywał wykaz w mailu ile sztuk trafia.Wiadomo jak kazdy na tym forum ja i tez moge zmyślać no ale wcześniej co pisałem raczej sie sprawdzało :)

Edytowane przez Dempsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mi znajomy powiedzial :) " nie odloze Ci konsoli bo drektor wszystko nadzoruje ale jezeli przyjedziesz z rana napewno dostaniesz ps4 bo dostalismy 140 konsol a jest tylko 36 preorderow"

Tak, dyrektor siedzi na magazynie i pilnuje PS4 - przecież to najbardziej dochodowy towar dla nich. A Ty to łykasz jak młody pelikan …. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze wlasnie dlatego ze najbardziej dochodowy towar to nie pozwala odkladac?Przeciez taki dyrektor nie ma pewnosci ze ten znajomy przyjdzie i kupi,a na jego miejsce jest zapewne 2-ch chętnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest dochodowy towar, zdziwil bym sie jak by na tym zarabiali. Dyrektor ma gdzies czy sprzeda mu sie 20 czy 30 konsol, bo dziennie sprzedanie sie nieporwnywalnie wiecej bardziej oplacalnych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do MM King Cross Marcelin w Poznaniu od 9tej rano.

 

Mamy KILKADZIESIĄT sztuk PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za zjechanie z tematu :)

Nastał ten dzień odliczałem każdy dzień od kilku miesięcy do upragnionej premiery i o to juz za kilka godzin będzie trzeba wyruszyć do sklepu.

Licze ze każdy chętny nabędzie jutro konsole i szczęśliwy wróci do domu

Tego wam życzę !!!!

 

Do.... Zagrania :)

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się jutro wybiera do MM Marki jak się nie uda to do Saturna na Targówku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie chlopaki bo w UK nie lepiej jak pre ordera nie zrobiles to dupa. W moim miescie bylem w 4 sklepach nie maja wogole, dzwonilem do innego miasta do paru sklepow i tylko w jednym sklepiej mieli kolo 20 konsol, obdzwonilem inne sklepy w innym miescie i w Tesco mieli chyba 5 tylko sie zasmialem i wylaczylem, nastepne miasto 5 sklepow zero....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×