Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może jak sytuacja w Rzeszowie?

Rano jak przejeżdżałem koło MM to z 3 osoby stały :biggrin:

Dzwoniłem, ponoć jak wszędzie - szarańcza puściła się na sklep i wyczyściła paletę w 30 sekund.. Tak mnie pani informowała telefonicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM w Szczecinie tez jaja były :biggrin:  Na moje oko 40-50 osób, ale to co zobaczyłem później haha, brak słów. Kilka pierwszych osób dosłownie przeczołgało sie pod roletą i sprintem niczym Usain Bolt pomknęło po konsolę. Reszta szła spokojnie i co ich spotkało na koniec? Zonk. Konsol było może ze 6 :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lublinie w Euro Orkana mają 10szt wolnych ale jeszcze nie przyjeli na sklep będą o 13.

Zdjęcie z otwarcia Media ;)

media.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Markt Bemowo Warszawa. Moja relacja. Przed sklepem pojawiłem się gdzieś o 7:15 (sklep otwierali o 9:00). W kolejce stało 6 osób (pierwsza osoba od wczoraj od godziny 15-16). Zrobiliśmy liste (numer, imie, nazwisko) i ustawilismy sie w kolejności. Liczba osób zaczeła rosnąć coraz szybciej. Wkrótce było już około 30 osób. Gdy Pan odpowiedzialny za gry wchodził do pracy to obejrzał kolejkę, policzył, dowiedział się że jest lista i powiadomił nas że jest około 30 konsol dostępnych. O godzinie 8:59 było gdzieś 100 osób i kilkanaście z nich czatowało poza kolejką "na panterkę". Gdy otworzył się bramy to bydło oczywiście rzuciło się w bieg i popędzili. Całe szczęście że wspomniany wcześniej sprzedawca ogarniał temat i powiedział, że widział rano osoby które stały pierwsze i że poprosi o tą listę. Sprzedaż odbywała się według niej chociaż bydło napierało z każdej strony z hasłami "komuna się skończyła", "wiecie gdzie ja mam waszą listę?", "mam znajomych w UOKiK". Ogólnie bez problemu dostałem swoją konsolę bez żadnego preordera. Wielki szacun dla tego sprzedwcy i twardej postawy. A rodacy... cóż... słoma wystaje z butów...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również chciałem zameldować jak wygląda sytuacja w bydgoszczy (celowo pisane z małej), takiego syfu jak w bydgoskim media markcie dawno nie widziałem, Przyjechałem chwilę przed dziewiątą, stało może ze 25 osób, Na chłopski rozum myślałem że będzie to zrobione tak że będzie wystawione na stoisku, a dla pre-orderów osobno odłożone na magazynie. Otworzyły się drzwi, komnpletnie nic nie przygotowane jak janusz zobaczył ile ludzi to zdezorientowany wołał kolegów do pomocy, Najpierw zaczęli obsługiwac pre-ordery ale w tempie takim że stałem z 30 minut to może 2 osoby obsłużyli,Janusz potem stwierdził że bez pre-ordera raczej gołe konsole tylko będą, Nawet nie umieli kolejki zorganizować dla pre-orderów i bez. Czyli jak zwykle nikt nic nie wie. Jak zwykle wyszła polska żenada i cebula. Nie miałem ochoty stać tym bardziej że dostałem info zarówno od media expert jak i Electro że konsole dzisiaj będą. Na pewno nie omieszkam napisać do media, może komuś się po dupie dostanie.

 

INFO DLA TYCH CO NIE KUPILI, Będę miał na sprzedaż jedną sztukę z media expert, golas za 1790pln + 25 zł przesyłka kurierem DHL, wstawie link do aukcji wieczorem

 

Aukcja oczywiście "kup teraz" bez cebulowania na biednych ludziach co nie kupili albo przerosło ich to jak "profejsjonalnie" to było zorganizowane

 

Ps. Chyba że ktoś z bydogszczy lub nie daleka i chciałby podjechac wieczorkiem osobiście. Pisać

Edytowane przez zyga101
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Markt Bemowo Warszawa. Moja relacja. Przed sklepem pojawiłem się gdzieś o 7:15 (sklep otwierali o 9:00). W kolejce stało 6 osób (pierwsza osoba od wczoraj od godziny 15-16). Zrobiliśmy liste (numer, imie, nazwisko) i ustawilismy sie w kolejności. Liczba osób zaczeła rosnąć coraz szybciej. Wkrótce było już około 30 osób. Gdy Pan odpowiedzialny za gry wchodził do pracy to obejrzał kolejkę, policzył, dowiedział się że jest lista i powiadomił nas że jest około 30 konsol dostępnych. O godzinie 8:59 było gdzieś 100 osób i kilkanaście z nich czatowało poza kolejką "na panterkę". Gdy otworzył się bramy to bydło oczywiście rzuciło się w bieg i popędzili. Całe szczęście że wspomniany wcześniej sprzedawca ogarniał temat i powiedział, że widział rano osoby które stały pierwsze i że poprosi o tą listę. Sprzedaż odbywała się według niej chociaż bydło napierało z każdej strony z hasłami "komuna się skończyła", "wiecie gdzie ja mam waszą listę?", "mam znajomych w UOKiK". Ogólnie bez problemu dostałem swoją konsolę bez żadnego preordera. Wielki szacun dla tego sprzedwcy i twardej postawy. A rodacy... cóż... słoma wystaje z butów...

W MM w m1 w Warszawie też była lista ale niestety pracownicy o tym nie pomysleli i pozwolili na bydleńcze zawody.A konsole stały na jednej palecie na śrd sklepu nawet nie wiem ile ich było bo jak doszedłem do palety to już nic nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Markt w Częstochowie. Być może z 25 osób stało przed głównym wejściem, po otwarciu bram każdy szybszym krokiem zmierzał do osobnej kolejki przeznaczonej dla kupujących ps4, ale raczej bez większej spiny odbyło się wszystko. Konsol na moje oko było z 40 + dodatkowa pula dla pre-orderowców. Mało za to było tego promocyjnego zestawu (AC + KZ), tak myślę z 7 sztuk. Zestawu bez niczego + z Killzonem było więcej. 

 

No ale udało się - Greatness Awaits :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM Gdynia - Zjawiam się pod marketem po 7 w kolejce stoi juz jakieś 5 osób, z upływem czasu kolejka rosnie i rośnie. Przed godziną 9 jest pewne że dla wszystkich nie starczy, widząc tyle ludzi stwierdzamy że spacerkiem nie da rady i umawiamy się w naszym komitecie kolejkowym na sprint od samego wejścia. Godzina zero i totalna szajba, minute poźniej towaru brak. Najważniejsze, że cały Nasz kolejkowy komitet swoje konsole dostało.   Co do sprzedaży skandalem jest wpuszaczanie kolesi od zaplecza, 15 min przed otwarciem z bananem na twarzy kicali po sklepie z konsola w ręku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM Gdynia - Zjawiam się pod marketem po 7 w kolejce stoi juz jakieś 5 osób, z upływem czasu kolejka rosnie i rośnie. Przed godziną 9 jest pewne że dla wszystkich nie starczy, widząc tyle ludzi stwierdzamy że spacerkiem nie da rady i umawiamy się w naszym komitecie kolejkowym na sprint od samego wejścia. Godzina zero i totalna szajba, minute poźniej towaru brak. Najważniejsze, że cały Nasz kolejkowy komitet swoje konsole dostało.   Co do sprzedaży skandalem jest wpuszaczanie kolesi od zaplecza, 15 min przed otwarciem z bananem na twarzy kicali po sklepie z konsola w ręku.

Jaką masz konsolę, tzn. made in... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kraków MM - M1.

Przed sklepem stało około 40 osób. Po ustawieniu się do drugiej kolejki przy panu który realizował pre-ordery część zrezygnowała i opuściła sklep. Czy są jeszcze konsole? Szczerze wątpie.Ja za to zdążyłem sobie pograć w playroomie. :) Szkoda tylko tego zezwierzęcenia ludzi, no ale cóż tak się zawsze dzieje jak popyt jest znacząco większy od podaży.

Edytowane przez cascader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z ludzmi, ktorzy twierdza, ze konsol starczy dla wszystkich. Moi mili zyjemy w polsce, ile osob tak naprawde moze byc stac na to by isc do sklepu i kupic za 2000 zabawke bo maja od taki kaprys,

 

Where is your god now?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bielsko - MM tylko preorder - wolnych konsol nie widziałem , ale pełno kamer i DS4. - dzicz :D

EURO - jeszcze nie dojechały. Będzie 10 konsol.... w tym mój preorder. Mają dzwonić jak przyjdzie. Kupiłem BF4 na PS3 za 145 PLN (w euro agd) i up robię za 39 - w środku jest kod kod na pobranie BF4 na PS4 po 39 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bielsko - MM tylko preorder - wolnych konsol nie widziałem

 

Były, tylko trzeba było lecieć do babki i brać od niej zamówienia i potem się szło na magazyn z papierem i tam się odbierało.

Pod tym względem plus, bo tak to by się pozabijali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z Media Markt Galeria Dominikańska Wrocław z około 9:35. Z tego co wiem, na stanie było około 60-80 konsol (podobno najwięcej w mieście). Zakładając, że część z tego to preordery, a niektórzy kupią więcej niż jedną sztukę, a ja przyszedłem bardzo późno, zrobiłem "obrót o 360 stopni" i wróciłem do pracy.

 

Plus, że ktoś pomyślał o kulturalnej kolejce dla kupujących konsolę. Nie było przepychania, biegania i wyrywania pudełek. Szacunek dla MM.

post-13293-0-07786300-1385716313_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były, tylko trzeba było lecieć do babki i brać od niej zamówienia i potem się szło na magazyn z papierem i tam się odbierało.

Pod tym względem plus, bo tak to by się pozabijali :)

A to nie wiedziałem :) Biorę w EURO podstawkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba było pre ordera zamwiac.Wystarczyło zamówi w rtv,ja zamówiłem 10 listopada i dziś kurier przywiezie.Ogólnie euro wywiązał sie doskonale z tego że ci co żłożyli zamówienie na konsole to dostaną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×