Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj w Media Mark i kierownik działu powiedział mi że szans na PS4 w tym roku nie ma Bo dostaną około 15 sztuk które już dawno są zarezerwowane 15 sztuk przypada na miasto które liczy 180 tyś mieszkańców !

Spokojnie jeden powie to drugi to.Ja dzisiaj tu gdzie złożyłem preordera poszedłem na dział soft i zapytałem co i jak gość powiedział ze zliczyli zakupione preordery i ze na pewno jakiej części nie zrealizują pytam a jak w przypadku zamówienia z czerwca ? powiedział wątpliwe hahaha - to kiedy miałem złożyć w styczniu jak jeszcze preordera nie było... :biggrin: 

Potem porozmawiałem z odpowiednim gosciem w tym sklepie i wytłumaczył ze rzeczywiście jest problem z ilością sztuk jakie dostaną lecz na jeden sklep +/- kilkanaście max kilkadziesiąt zamówień i raczej te do końca sierpnia złożone preordery zostaną spełnione.Panowie większe sklepy na pewno dostaną sporo konsol oczywiście jak na możliwości naszego kraju.Nie kupisz tu to zakupisz w innym miejscu.Tak naprawde wiekszosc osob na sklepach nic na tą chwile nie wie przepływ informacji jest prawie równy zeru.Wiec spokojnie poczekajmy do premiery.Patricko słusznie napisał ze Amazon to najlepsza opcja i tu sie z nim zgadzam w 100 % kupowałem tam kilka konsol i jest to naprawdę super sklep !!! Polecam

Edytowane przez Dempsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro 150zł robi Ci różnicę to w takim razie 350zł powinno zrobić Ci jeszcze większą, bo na Amazonie 2200zł z wysyłką do PL tyle kosztuje.

A jak ktoś ma opcję na wysyłkę na Niemcy/Austrię, to płaci 2150zł i ma wysyłkę w pierwszej kolejności, bo najpierw lecą z adresami na Niemcy.

Także różnica jest znacząca.

 

Odnosiłem się do cen polskich. W naszych, krajowych realiach cena za w/w bundle jest do zaakceptowania i co by nie mówić opłaca się - zapłacimy te 100-150 zł mniej.

Jasne, zamawiając za granicą można zaoszczędzić jeszcze więcej, wystarczy porównać ceny gołej konsoli, jak 400 euro ma się do naszych 1800 zł... : >

 

Niektórzy, tak jak pisałeś chcą zagrać na nowej konsoli już na premierę, poza tym część ludzi boi się kupować za granicą i pewniej czują się, jeśli dany produkt kupią w sklepie, do którego mogą się w każdej chwili udać.

 

"Każdy zrobi jak uważa i ktoś będzie chciał, to pewnie nawet i 2500zł zapłaci (a pewnie takie oferty się znajdą i klienci na nie też)." - i na tym zakończmy ; ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis na allegro pojawilo sie kikla bundli KZ w cenie 1987zł czy cos kolo tego z gwarancja dostawy 29.11 (sklep electro.pl) - zamowilem bo co trace ? jesli mi nie wysla nie zaplace za konsole, jesli wysla bede zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z FB RTV EURO AGD:

 

Chemy Was uspokoić w sprawie związanej z zamówieniami PS4. Z góry przepraszamy za zamieszanie w przepływie informacji.

Przede wszystkim: każdy, kto zakupił u nas Preorder 100 zł ma gwarancję dostawy w dniu premiery. Może zamienić podstawowy zestaw na bundla z grą KillZone: Shadow Fall, zachowując jednocześnie gwarancję dostawy.

Ponadto Klienci, którzy złożyli zamówienie na zestaw z KillZone mają gwarancję dostawy w dniu premiery - zgodnie z tym, co pisaliśmy wcześniej. Zestawy są jeszcze dostępne, natomiast z powodu olbrzymiej liczby zamówień nie jesteśmy w stanie oszacować kiedy dokładnie się wyczerpią.

W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy Was do kontaktu z naszą Obsługą Zamówień.

 

 

 

A ja mam pytanko, czy u was też po zmianie zwykłego zamowienia na PS4 z KZ:SF w zamowieniu dalej widnieje zwykłe PS4? Na infolinii mialem potwierdzenie ze zamowienie zostalo zmienione, ale na stronie dalej widnieje samo PS4

Edytowane przez rafcio007
Proszę o staranniejsze formatowanie swoich postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi wczoraj komputronik odpisał : 

 

Witam!

 

Na tą chwilę niestety nie mamy potwierdzonych dostępności towaru. Nie wiemy czy Sony dostarczy nam towar. Sony nie określiło się w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Media Mark i kierownik działu powiedział mi że szans na PS4 w tym roku nie ma Bo dostaną około 15 sztuk które już dawno są zarezerwowane 15 sztuk przypada na miasto które liczy 180 tyś mieszkańców !

 "Pan Kierownik" pie... jak potłuczony. Mało konsol to dostaną jakieś prowincjonalne sklepiki a nie duże sieci. Bankowo bedzie przynajmniej 50 konsol na sklep. Ta panika to sztuczne podbijanie zapotrzebowania na towarui tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a jak to jest, bo mam konsole zamówioną na aukcji z allegro za pobraniem, oraz teraz zamowilem bundle w euro. Czy jeżeli okaże się że kupie jednak konsole z allegro, to czy moge bez zadnych konsekwencji anulowac , lub nie przyjac rezerwacji z euro? W euro generalnie zamowilem towar na wszelki wypadek gdyby okazalo sie ze nie sa w stanie wyslac kuriera przed 29.11, osobiscie wymagam ,aby konsola dotarła do mnie akurat w dzien premiery, jezeli nie beda w stanie wyslac konsoli przed 29, to poprostu odesle  kuriera , ktory sie spozni z kwitkiem, biorac wczesniej rezerwacje z euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dostałem potwierdzenie z ultimy że będę miał konsolę w dzień premiery :) niestety nie miałem już wyboru zestawu (zamawiałem 13.06) i dostanę golasa a pada kupuję osobno.

Do tego parę gier i będzie OK- na ten moment i tak mnie interesuje tylko fifa, bf4 i nba więc wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnosząc się do któregoś z postów wyżej co do oferty bundli z euro agd (info na facebooku), to wczoraj taki u nich zamówiłem i dziś dzwoniąc na info dostałem od gościa potwierdzneie ża na 100% bede miał konsolę w pemierę,.. więc mam nadzieję że tak będzie a z całej tej rozmowy w tym temacie się jeszcze będziemy  śmiali grając na swoich ps4'kach w listopadzie ;] oby.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 "Pan Kierownik" pie... jak potłuczony. Mało konsol to dostaną jakieś prowincjonalne sklepiki a nie duże sieci. Bankowo bedzie przynajmniej 50 konsol na sklep. Ta panika to sztuczne podbijanie zapotrzebowania na towarui tyle

Niestety Tobie muszę odpisać że Ty pier..... jak potłuczony (nie obrażając Cię oczywiście) :)- jako że pracuję w dystrybucji i firmie która ma kontrakt z Sony a wcześniej pracowałem w MSH to wiem jak to wszystko jest zbudowane.... A mianowicie- są firmy które są obsługiwane bezpośrednio przez Sony z pominięciem dystrybucji (na wzór Samsunga który również zaopatruje największych graczy bezpośrednio) tymi firmami są te które wymienia Sony na swojej stronie (http://pl.playstation.com/ps4/preorder/).

 

Firmy te w pierwszej kolejności dostają info o ilości oraz wersji jakie dostaną, pierwszym zwiastunem tego jak to się odbywa była informacja z Ultimy że wiedzą ile dostanę, jakie zestawy i dla kogo będą- w ultimie jest prosto to rozdzielić bo to są tylko dwa sklepy.

 

W retailu jest ciężej ponieważ "zakupowcy" dostają info z Sony że np. dostaną 500szt na ok.60 marketów i trzeba to rozdzielić- oczywiście pierwszeństwo mają hale z największym obrotem i najzamożniejszymi klientami (klienci biorący na raty nie są dobrymi klientami) dlatego proporcjonalnie najwięcej konsol dostaną "oczywiście" hale warszawskie, krakowskie, wrocławskie itp ale znając życie i wiedząc jak było i jest :) pracownicy większą cześć wezmą dla siebie a reszta pójdzie na hale :)

 

Kolejnych klientów których nie obsługuje Sony obsługują dystrybutorzy (2 firmy) które już wiedzą że dostaną mizerne ilości (nie starczy na preordery) i następna dostawa jest potiwerdzona na 20 stycznia.

Ja jako pracownik dystrybutora nie załapałem się na swoją sztukę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych preorderów w rtv euro na konsole + kz:sf już nie ma.

 

Właśnie wróciłem z miasta, byłem w avansie i rtv, wiadomość jest jedna, nie ma szans na konsole 29.11. Pozostał media expert i kumpel tam pracujący, a jak się nie uda to pozostanie PS3 i ogrywanie najlepszego multiplayera (TLoU), plus dokończenie GTAV oraz rozpoczęcie Batmana i Dragons Crow, po co mi next-gen?

Cryinggifs_01_1.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko, czy u was też po zmianie zwykłego zamowienia na PS4 z KZ:SF w zamowieniu dalej widnieje zwykłe PS4? Na infolinii mialem potwierdzenie ze zamowienie zostalo zmienione, ale na stronie dalej widnieje samo PS4

 

Mi pracownik napisał tak:

 

Zostało utworzone nowe zamówienie/rezerwacja na KONSOLA PS4 + KILLZONE SHADOW FALL o nr (numer) w cenie 1899 PLN uwzględniającej wartość preordera. 

Nie będzie ono widoczne w koncie Klienta.

 

:)

Edytowane przez Ayakashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro są/były przecież aukcje z PS4 i to różnie zestawy jak ktoś jest zainteresowany zakupem w dniu premiery. Jak w opisie jest informacja że wysyłają 29.11.13 to choćby ziemia się kończyła i niebo waliło to muszą Wam to wysłać w tym terminie. Allegro to jak najbardziej zobowiązująca. umowa kupna sprzedaży i bardzo poważnie podchodzi się do tego gdy ktoś się nie wywiąze, sprzedawcy dobrze o tym wiedzą, a szczególnie jeden Pan od pewnego Jeep'a drugi od łodzi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi wczoraj komputronik odpisał : 

 

Widze, że z tym komputronikiem może być kicha (też mam tam preorder)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niciej - kilka stron wcześniej bylo o tych aukcjach. Ja podjerzewam natomiast że po  29.11 będzie można na forum otworzyć nowy temat - 'oddam preorder n aps4 '  ;]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj pisałem do użytkownika odnośnie tej aukcji, pytałem o to czy na pewno wysyłają 29.11 czy nie będzie to np. 2 tygodnie później.

Niestety na razie cisza, mimo wszystko wydaje się być, że aukcja jest pewna. Kiedyś nie miało się kasy na konsolę teraz nie ma konsol :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również napisalem do sklepu electro.pl (aukcja allegro), ze chce potwierdzenia informacji co do wysylania 29.11 - dam wam znac jak odpisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet na chłopski rozum- po co sprzedawca miałyby Was wprowadzać w błąd?Skoro nie dostarczy Wam towaru w terminie, nie zapłacice za niego. Jeżeli zarząda zwrotu kosztów prowizji to napiszecie, że towaru nie dostaliście zgodnie z umową w terminie i on tego zworu nie dostanie co przy przykładowo 50 konsolach po +/- 2000zł każda nie będzie wcale mało. Dodatkowo jeśli ktoś wpłacił kase z góry to robi się większy problem, dla sprzedawcy oczywiście. Tak wygląda ta sprawa po najniższej lini oporu.

Piszę to bo ludzie schizują się tu strasznie czy konsolę dostaną z tych aukcji czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś otrzymałem maila od ultima.pl , że konsola będzie do mnie dostarczona w dniu premiery. Zamówienie złożyłem 13.06.2013 i już nie miałem możliwości zamiany na jakiś zestaw z grą. Celowałem w zestaw z dwoma padami i kamerką ale nic z tego. Przynajmniej będę miał konsole w dniu premiery a kasa która mi została pójdzie na PSV bo remoteplay zapowiada się co najmniej dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamówiłem wczoraj na aukcji i gwarantują wysyłkę 28.11.2013 tylko sami powiedzieli że kurier ma 48h na dostarczenie więc moze byc to też 2.12.2013 ale jestem dobrej myśli w sumie to konsola z grą i ubezpieczeniem na 5 lat wyniosła mnie 2177

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem #$£¥# na muve... Nie wierze że nie dostaną pare konsol na premierę. Ja swoje zamówienie złożyłem 11 czerwca o 10:39 wiec jakoś po wstawieniu na stronę o ile dobrze pamiętam i byłem pewny że konsola będzie u mnie w dniu premiery więc nie zamawiałem nigdzie indziej (tym bardziej ze to niby dobra strona a nie jakieś nie wiadomo co więc coś im się należy) a tu taka wyj... Sory musiałem się gdzieś wyżalić...

Do tych co zamawiali na muve - co robicie dalej? Zamawiacie gdzieś przez neta czy będziecie czekać pod sklepem? :biggrin:

I czy ktoś kto zamawiał pre order w późniejszym czasie gdy wystawili konsole za te 1799 dostał takiego maila?

Ja swoją zamówiłem 7.08.2013 za 1765 zł. Dostałem od nich wiadomość że prawdopodobnie nie załapię się na konsolę w dniu premiery. Generalnie czekam bo i tak od razu po premierze nic w moim guście nie wychodzi. Z ciekawości napisałem do nich prośbę o podanie chociaż przybliżoną datę późniejszej wysyłki. Niestety nie odpisali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również napisalem do sklepu electro.pl (aukcja allegro), ze chce potwierdzenia informacji co do wysylania 29.11 - dam wam znac jak odpisza.

Chyba wyraźnie jest napisane na aukcji, że wysyłają 29.11. Dojdzie co do czego i konsol będzie jeszcze za dużo, bo ludzie szaleją i zamawiają po kilka preorderów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałem ze znajomym w MM i w tym sklepie (jeden z 2 Krakowskich Media Markt) ze zliczonych zamowień preorderów wyszło 13 zakupionych + 2 zakupione z opcja odbioru osobistego.W drugim MM zeszło o 3 sztuki wiecej.I jak tam patrze na posty to wydaje mi sie ze ludzi jest tysiące którzy chca zakupić.A patrząc na liczbę sprzedanych preorderów to chyba wielu przespało wakacje ;) Oczywiście wiadomo licząc kazdy sklep mniejszy lub wiekszy wychodzi jakas tam ilosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×