Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka sklepów internetowych dawało 12 m-cy gwarancji dlatego pytam. Sony niestety milczy, pisałem do nich w sprawie gwarancji oraz ceny PS4.

 

 

sentaxxx daj znac jak popularnosc  :) to ocenimy siły na rano

 

Nakręcę film i wrzucę go na forum ;)

Edytowane przez sentaxxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurierzy z electro.pl dostali konsole - jutro GRAMYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje,ze 24miesiace bo jak 12 to lipa. Ja jutro ze szwagrem rano do ME jedziemy xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM , Euro RTV AGD, Saturn dają 24 m-ce więc spokojnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurierzy z electro.pl dostali konsole - jutro GRAMYYYYYYYYYYYYYY

U mnie ME dało dupy i dopiero jutro dostaną kurierzy konsolę (dostawa w 48h......) dzięki ME kupić na aukcji - dostać milion zapewnień, że konsola będzie, a na końcu zostać wyrch.. Jako, że w domu jestem tylko w weekendy, to sobie pograłem w poniedziałek :sad:

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dogadałem się z sprzedawcą, jadę do Mm bo i tak muszę, jak tam kupię konsolę to mogę o zwrot hajsu z allegro bo tak to mi dopiero jutro wyślą więc w sobotę by było [dopłata, żeby w weekend a i to różnie bywa z kurierami].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona pracuje w MM mam konsole odłożoną :biggrin:  odbiór jutro rano dopiero dziś wieczorem przyjechały na sklep mają podobno ok 50szt.Co do gwarancji ja wykupuje dodatkową na 4lata kosztuje 249zł polecam też dokupic w skali miesiąca nie wychodzi to sporo a doswiadczenie mam po ps3 jak padło 1/2 roku po gwarancji kupiłem 2 ps3 też z gwarancją i mam ją do 2015 roku wiec chyba warto jest to nowy sprzet i problemy wieku dzieciecego napewno wyjdą a czy w przeciągu 12 miesiecy czy 24 to nigdy niewiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Sztokholmie

 

fsdB758.jpg

Edytowane przez pack
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wykupcie wszystkiego zostawcie chociaż jedną sztukę żebym mógł po 10 grudnia kupić ;]

Widzę że ktoś tu ma wypłatę wtedy co ja :D

Już się doczekać nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ktoś tu ma wypłatę wtedy co ja :biggrin:

Już się doczekać nie mogę.

 

Teoretycznie mógł bym kupić golasa z PS+ już teraz ale na początku grudnia czeka mnie dość ciężki egzamin w pracy więc wole oczywiście po zdaniu egzaminu niejako w nagrodę kupić sobie full zestaw z grami które mnie interesują. Jak bym kupił już teraz to widzę jak bym się przygotowywał do egzaminu yhym yhym ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony daje rok gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, niby. Gwarantem jest producent i ten daje rok gwarancji - ma do tego prawo. Przez dwa lata odpowiedzialność spoczywa na sklepie na warunkach niezgodności towaru z umową. Jeśli zakup dokonywany jest na firmę sklep udziela jedynie rocznej rękojmi. To wszystko w temacie gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, niby. Gwarantem jest producent i ten daje rok gwarancji - ma do tego prawo. Przez dwa lata odpowiedzialność spoczywa na sklepie na warunkach niezgodności towaru z umową. Jeśli zakup dokonywany jest na firmę sklep udziela jedynie rocznej rękojmi. To wszystko w temacie gwarancji.

Dokładnie. Nic dodać nic ująć. Jeśli producent nie określa na jaki okres udziela gwarancji to ustawowo jest to 12 miesięcy chyba, że właśnie ustanowi więcej. Ale ustawowo jest to 12 mies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jako że mój wymarzony zestaw z Saturna PS4+Fifa14+BF4 szlag trafił  :down:

Gdzie najtaniej można zakupić BF 4 ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jako że mój wymarzony zestaw z Saturna PS4+Fifa14+BF4 szlag trafił  :down:

Gdzie najtaniej można zakupić BF 4 ???

Najtaniej będzie kupić wersję na PS3 i zrobić upgrade do PS4- przy dobrych wiatrach wyjdzie Cię ta operacja poniżej 200zł

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej będzie kupić wersję na PS3 i zrobić upgrade do PS4- przy dobrych wiatrach wyjdzie Cię ta operacja poniżej 200zł

 

Ja kupiłem BF 4 na PS 3 na Allegro za 130 zł + 39 zł bede musial zaplacic w PSS czyli 169 i jest nowy BF 4 + pozniej bede mogl opchnac wersje na PS 3 jak mi sie znudzi BF 4.

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Markt w Radomiu.

Podsłuchałem (przez przypadek... :P) rozmowę pracowników i na cały sklep mają 38 konsol, ile z tego jest dla pre-orderowców - nie wiem.

Ponad to żwawo dyskutowali o Asasynie czwartym, cenach gier i podstępnych planach podłączenia konsoli na zapleczu. Koleżanka z działu zabroniła. :D

 

Ja biorę w Euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jako że mój wymarzony zestaw z Saturna PS4+Fifa14+BF4 szlag trafił  :down:

Gdzie najtaniej można zakupić BF 4 ???

 

Jak możesz to poczekaj parę dni, na pewno będzie wysyp na Allegro gier z zestawów. Takie Killzone i AC4 pewnie zejdą nawet poniżej 190 za nówke.

 

Jak mi się uda jutro dorwać bundle z KZ i AC4 to od razu wystawiam na Allegro po 190 sztuka.

Edytowane przez dreamtox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej można zakupić BF 4 ???

Dziś w RTV Euro AGD widziałem za 159 zł na PS3. Dolicz do tego 39 zł na cyfrową na PS4, więc całość wyniesie Cię 198 złotych.

 

A żeby już tak całkowicie nie rozmywać tematu. Dajcie znać, jeśli uda się Wam dopaść gdzieś gry na PS4 tańsze niż 249 zł. Niby jedynie w Neonetach mają być za 239 złotych. Avans też coś pisał o niższych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo halo ktoś z trójmiasta? Jutro MM na grunwaldzkiej a w razie czego Saturn w galerii bałtyckiej, chociaż bardziej stawiam na MM. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to poczekaj parę dni, na pewno będzie wysyp na Allegro gier z zestawów. Takie Killzone i AC4 pewnie zejdą nawet poniżej 190 za nówke.

 

Jak mi się uda jutro dorwać bundle z KZ i AC4 to od razu wystawiam na Allegro po 190 sztuka.

To fakt że będzie wysyp gier z zestawów.Ale nie sądzę że BF4 akurat bo to multi głownie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronie rtv euro agd jest podane gwarancja 24 miesiące, no nic jutro przy odbiorze spytam jak to wygląda ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×