Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Where is your god now?

Masz już swoją konsolę? Bo do mnie już kumpel dzwonił że kupił właśnie w Saturnie i po robocie browar + unboxing... Where is your god now? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz już swoją konsolę? Bo do mnie już kumpel dzwonił że kupił właśnie w Saturnie i po robocie browar + unboxing... Where is your god now? 

 

Kurier jest w drodze :)

 

Zamawiana na farcie 7 listopada po tym jak muve.pl się wywalił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że w większości przypadków to nie tłum jest winny, ale obsługa sklepu. Doskonale sobie zdawali sprawę, że konsol jest mniej niż chętnych. W koszalińskim MM wpuscili wszystkich na raz, trzeba było przebiec pół sklepu, a następnie w wąskim korytarzyku klienci wyrywali sobie plejaki z rąk. A wystarczyło wyznaczyć jedną osobę z obsługi, żeby pojedynczo wydawano konsole.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Where is your god now?

Tak a jakim cudem. Dzwoniłem przed chwilą do MM w czeladzi k. Katowic. o 10.01 nie mieli już konsol. W saturnie w Katowicach też już nie ma. Może na jakiś wsiach konsol wystarczy w większych miastach już pewnie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM Warszawa Marki, wszyscy wbiegli na hura !! ze 100osób a konsol 30. Zrobiliśmy listę ale jak to zawsze bydło się wpiepszyło i pobiegło pierwsze. Mi się udało wziąść 2 i dałem 1 jakiemuś dziadkowi w sklepie ;) Zaraz wrzuce fotki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saturn Wrocław (Magnolia). Wpuszczano po 1-2 osoby w odstępach 2-3 minutowych, więc pełna kultura.

Na 40 minut przed otwarciem było ok 25 osób w kolejce. PS4 było dostępnych ok. 40 szt. Rozeszły się w 25 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to lekkie nieporozumienie że premiera sprzętu i parę minut po premierze konsoli nie ma. Jednak nie ma co tak bardzo płakać nad rozlanym mlekiem. Dzwoniłem do Saturna i koleś mi powiedział że do 6-12-br będzie kolejna dostawa i można się na nią zapisać, więc w kolejkach stać nie trzeba. BTW jestem ciekaw czy Ci co zamawiali preordera np. w MM musieli czekać na otwarcie sklepu, czy spokojnie mogą odebrać konsolę o dowolnej porze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie udało się kupić PS4, byłem w MM 10 minut przed otwarciem, osób było ok 50, konsol było ok 20 lub lekko ponad, wszyscy ustawili sie w kolejce, było bardzo spokojnie, jak byłem 6-7 od kasy kierownik wygłosił ogłoszenie że konsole się skończyły, konsola była jedna na łeb, ale w kolejce stali też handlarze, którzy kupili po 3, bo byli jeden z żoną i pracownikiem, a drugi z dwoma pracownikami, wczoraj do nich dzwoniłem, mówili żeby dowiedzieć się dziś, czyli oni nic nie dostali, ale ja im zarobić nie dam, czekam na następny rzut w MM, w RTVEUROAGD w ogóle nie ma konsol w wolnej sprzedaży.

 

 

Edit: preorderowców było mało.

Edytowane przez adasiulko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Białystok rozszabrowany w 10 minut .. w kolejce ponad 50 osob. Nie wystarczylo wszystkim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszcie się, że nie byliście w MM Warszawa Marki. 100-150osbób i wszyscy na hura a konsol może 25-30. ;)

Edytowane przez Dkrecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W katowickim saturnie w scc żenada. Ludzi około 100 (co ciekawe nie jakieś mało laty z matkami tylko 25-30latkowie). Bieg do półek z konsolami. Obsługa z telefonami nagrywającymi to bydło. Z ciekawości spytałem kasjerke ile sztuk jest wystawionych. Odpowiedziała że nie ma sensu wchodzić bo tylko 30. Na szczęście kurier już jedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierownik w EURO mi powiedział, że konsolę będę mógł odebrać po 12:00, bo coś tam z zamówieniem... Czekam więc! Całe szczęście, że na 100% ją dostanę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opole, MM były 10 minut, Euro na Ozimskiej są tylko dla preorderowców, dzięki Bogu za preordera :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4! Kupiona w Saturn Gdańsk. Było ze sto osób a konsol 32, byłem trzydziesty. W MM na Grunwaldzkiej konsol z 15 a ludzi było z 80. W ogóle to w jednym i drugim wypadku dzicz wsypała się do sklepu, w saturnie nawet bramki poprzewracali :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel do mnie zadzwonił za 20min temu i opowiadał jakie jaja były przed MM :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem swoją po preoderze o 9.00 w Media EX. Były dosłownie 3 szt. ( dwie z Killzone i jedna goła ) . No ale  to mała mieścina . Ile preoderów tyle konsol .Innych gier  totalnie nie było .Cena 1999 . No to z młodym dajemy od wieczora w KZ. Jakby co to nik ( harry-ex ). ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Poznań City Center, osób koło 8 rano prawie w ogóle nie było, koło 9 jednakże była już niezła kolejeczka. Wszyscy żartowali, że przecież nikt nie będzie biegł, mimo to jak otworzyły sie bramy galerii 90% ruszyło sprintem :D. Na szczęście Saturn był jeszcze zamknięty więc tłum się ustawił pod drzwiami. Jak otworzyli wszystkie konsole wyprzedane zostały w około 30 sekund ? Udało mi się złapać konsolę z kz:sf jak mnie sprzedawca poinformował - dla mojego zestawu zabrakło asasyna Oo wiec za 2000 kupiłem konsolę z jedną grą. No, ale lepszy rydz niż nic. Ponadto dodam, że "gołe" ps4 zamiast wspomnianych 1699 kosztowały 1850 około O_o. Bundle z kamerką i padem 2500 ! Trochę inaczej niż zapowiadano, ale co z tego jak wszystko poszło w w/w wspomniane 30 sek :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo cos jak bylo lb jak jest w szczecinie bo nie wiem czy sie w ogole wybierac czy poczekac na poczatek grudnia

Nie masz szans już. W większości sklepów w pare sekund wszystko poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×