Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

huhu no to fajnie ze mozna smialo czekac na soul sacrifise. Ciekaw jestem ogromnie co z roczniakami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Binary Domain bardzo fajnie wspominam. Oby Soul Sacrafice trafiło się i nam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś (Pablos? :)) orientuje się, czy ptaszki coś ćwierkały o Ni No Kuni w plusie?

Chyba z miesiąc temu była mowa,że Ni No Kuni na razie nie trafi do PS+,bo wydawca się nie zgadza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, bo gra się bardzo dobrze sprzedaje, to po co mieliby ją za friko nagle dawać :)

Już teraz nie kosztuje dużo, a jest to produkcja, w którą każdy szanujący się fan jRPG powinien, a raczej musi, zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nini no kuni było, że chcieli ją w plusie, zaczeli negocjacje ale jest opór ze strony wydawcy i narazie nie bedzie ale bedą próbować w przyszlosci

 

PS+ marzeń na grudzień - soul sacrifise jako gra miesiąca i killzone jako gra roku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i frytki do tego.. skoro nie ma w ogole mowy o grach rocznych nawet jakiegos lbp i all stars ktore sa ciagle w promocji to na pewno bedzie killzone :D ogolnie cos cicho na ten temat, przewertowalem na szybko pytania ludzi na us w temacie plusa i chyba ludzie za bardzo sie o to nie dopytuja a samo sony nabralo wody w usta, troche dziwne i przykre.. zastanawiajace jest ze us bedzie dostawalo wiecej gier od nas, ciekawe czy u nich tez sie to zmieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy wymienią gry roczne na ps vite, i ciekawe co bedzie w grudniu, czy poszaleją i dadzą jakieś nowe gry, czy 1-2 wiecej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Wie ktoś może jak usunąć osobę która korzysta z mojego konta PS Plus? Udostępniłem konto nowej osobie i przy próbie pobierania gry wyskakuje komunikat o tym że z jednego profilu korzysta więcej niż 2 osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn ze nie mozna juz na ps3 dzielic sie kontem? chcialem kumplowi udostepnic moje konto z ps+.. to oznacza ze juz tylko jeden uzytkownik ps3 moze korzystac z jednego konta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje chociaż cień szansy na dishonored w ps+? Zbieram sie żeby kupić tą grę od bardzo dawna, ale ostatnio każdą grę jaką kupowałem trafiała potem do plusa, nie chcę aby tak było w tym przypadku.

Edytowane przez massacer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno większa szansa niż, to że trafie we wtorek szóstke. Niczego nie przewidzisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje chociaż cień szansy na dishonored w ps+? Zbieram sie żeby kupić tą grę od bardzo dawna, ale ostatnio każdą grę jaką kupywałem trafiała potem do plusa, nie chcę aby tak było w tym przypadku.

 

Wydaje mi się, że ktoś w tym temacie mówił, że może być z tą grą kiepsko, bo nie jest dostępna we wszystkich krajach. Proszę ewentualnie o sprostowanie.

 

Btw. kupywać? Poważnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gry nie ma w PS Store w kilku krajach byłego układu warszawskiego

 

polska, rosja czechy itp

 

Szansa zawsze jest ale w tym przypadku bliska zeru, bo nawet przy okazji wydania edycji GOTY gra nadal nie wrzucona do stora

 

IMO można spokojnie kupować na płytce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tym Guam~~lee? Wiadomo coś? Miało być w rozpisce listopadowej, a jeszcze zrobią, że będzie jedną z dwóch pełniaków na grudzień ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie komentarzy w cotygodniowym  blog recap

 

-Guacamelee ani żadna dodatkowa gra nie będzie w listopadowym IGC (wg dewelopera ma być opóźniony czyli pewnie grudzień)

 

-grudniowa rozpiska za kilka tygodni

 

-żadnych newsów w sprawie gier rocznych na vitę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za kilka tygodni? przeciez maksymalnie 2 tygdonie (i pół) :)

 

Troche niepokoi to z roczniakami- jakby ich nie zmienili byłoby to na maksa żałosne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche se jaja robia, nie potrafia nawet wprost odpidac na temat tych roczniakow tylko chyba udaja ze nie widza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości spojrzałem kiedy kolejne kolejne gry w PS+ - 27 listopada. Zazwyczaj dostajemy rozpiskę około dwa tygodnie przed grami czyli rozpiska może być koło 13 listopada. 

Poza tym zastanawialiście się kiedyś dlaczego teraz dostajemy gry na koniec wcześniejszego miesiąca ? Styczniowe PS+ będzie prawdopodobnie 25 Grudnia - przypadek ? Nie sądzę.

Edytowane przez Substraty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw noir, teraz horror, coś dziwne klimaty na początku w tym ps plus, raczej nie sa to gry skierowane do szerokiego grona odbiorców ;(

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 1-1,5 roku to będą indie lub kastraty (driveclub)

 

Żadnych mainstreamowych gier nie ma co się spodziewać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i indie, ale nie takie do jakiego przywykliśmy. Obejrzcie sobie zwiastun tego outlast jeśli nie jest podpicowany i tak bedzie wygladac gra to mozna sie zesrać ze strachu na mokro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

News Tygodnia. Będzie można zaklepywać gry na PS4 ufff 

Wszyscy się spodziewali, ale ważne że w końcu potwierdzili

 

http://blog.us.playstation.com/2013/10/31/playstation-plus-november-preview/#comment-914028

 

#trzeci :)

 

http://www.ps3site.pl/forum/index.php?app=members&module=list&max_results=20&sort_key=posts&sort_order=desc&filter=ALL

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×