Skocz do zawartości
ząbek23

Splinter Cell: Blacklist

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym ukończyć misje poboczne w nowym Splinter Cell a w większości potrzeba kogoś jeszcze.
Jeśli ktoś również miałby ochotę to zapraszam PSN: zombek23 . Poziom mojej gry nie należy może do mega super hard ale myślę że jakoś damy radę, wolę ostrzec jakbym trafił na jakiegoś zaawansowanego fachowca :)
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie, większość misji obcykana, ale trafić na kumatego gracza losowo to cud. Preferuję granie bez zabijania, a nawet bez obezwładniania przeciwników. Strzelanie tylko w "Hordzie". 

 

Headset jest, jakby co to wal na PSN ID, pewnie będę grał w GTA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny by machnąć kilka misji w coopie? Możemy też pograć multi bo jest zajebiste. Pisać tu lub PSN: Fighter___PL

3x _

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam partnera na zrobienie całego co-pa  pisać na psn - isabellspi hedseat jest

 

edit- nieaktualne

Edytowane przez isabellspi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny by machnąć kilka misji w coopie? Możemy też pograć multi bo jest zajebiste. Pisać tu lub PSN: Fighter___PL

3x _

Ja bardzo chętnie multi

Czy ktoś miał dziś lub w ogóle problemy z online w Splinter Cell? Dziś kilkukrotnie nie chciało mnie połączyć z serwerami i ze dwa razy zacięła się konsola właśnie przy grze on-line i ciekawy jestem czy coś nie tak z moją ps3 czy grą.

Edytowane przez ząbek23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co-Op ktoś?

Dostępny zazwyczaj od 17

Hs jest.

PSN ID:SadamPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę ktoś może pomóc w zdobyciu trofeum związanym z 10 asystami ? Jest to dosłownie 10min roboty. Jeśli tak, wysyłajcie zapro: dask1989.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos chętny na gre po multi? Posiadam headseta, głównie gram w trybie blacklist lvl.49 PSN: ZielakPL1 , ale misje też mogę chętnie porobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×