Skocz do zawartości
Astarot

Monster Hunter Freedom 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio pojechałem do kolegi z moim psp. Ten zaproponował mi MHF2. Zgodziłem się. Po chwili biegaliśmy razem po jakiś bagnach. Jako, że obaj spoooro przesiedzieliśmy nad MMORPG (WoW i GW) to byliśmy w niebo wzięci! Kumpel wziął broń na dps, a ja robiłem za tanka. Jak kto wyszło w praniu? Rewelacyjnie! Nie ma co porównywać tej gry do wspomnianego WoW'a , a już na pewno nie Guild Warsa. Misje są na dłuższą metę monotonne, ale frajda płynąca z grania na przenośnej konsoli w taki tytuł jest rewelacyjna. W grze są fajne pomysły takie jak ostrzenie broni, naznaczanie potworów (za pomocą pintballa hehe).

Interesuje mnie czy ktoś z forum gra w tą grę i jak wygląda to na necie. Czy mogę grać z obcokrajowcami itp.

Pozdrawiam i życzę ... udanych łowów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram...od godziny, poki co przechodze trening.... tak wiec jak dowiem sie co i jak to dam znac.

ps. gra jest swietna, ciekawe kiedy dostaniemy MHP2nd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 200 godzin na liczniku (nie liczac questow nie udanych). Online sie grac chyba w to nieda tylko przez wifi co mnie wlasnie zabolalo. Gdyz zabic dwie Blangogi na raz jest trudnym wyzwaniem ;/ Sa szybie zwinne mocne i jak rycza to wychodza malutkie z pod ziemi !;/ Rada na poczatek kupcie sobie bron do blademastera i do gunnera. Polecam great swordy i luki . Luki przydaja sie na wolne smoki takie jak , plesitoh , basarios , gravios , khezu itd. Z mila checia przyjal bym jaka kolwiek pomoc w postaci drugiego gracza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poki co ciagle chodze z ta hybryda lancy i strzelby... i z tym planuje pozostac na dluuuugi czas ;] w sumie, to jedyna bron, z ktora sobie radze ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak opanujesz mlotek to masz u mnie flaszke Nie wyobrazam sobie zabicia teostry takim narzedziem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, mlotkiem sobie nie radze, z reszta tak jak pisalem wyzej ;] chodze tylko z gunlance, jak trzeba to strzelam, jak nie to mam lance... a w najgorszym przypadku moge zrobic swing up'a. Bron juz ulepszylem i jest miodnie ^^. Mam wielki problem z poszukiwaniem skarbow... juz na 1 misji sie wykladam, 1000 to maks co udalo mi sie osiagnac.. a potrzebne sa 2k :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w 2nd G (czy tam we Freedom 2 ). I jak narazie biegam z kataną "Shark" (1 x upgrade), kataną "Dark Scythe" (wygląda jak kosa - mam do nich słabość ), mieczykiem i tarczą "Frost Bite" (1 x upgrade), a w porywach łukiem stworzonym z Kut-Ku. No i najlepsza jak narazie możliwa zbroja - "Ioprey..." i "Genprey...".

Astarot Napisano May 25 2008, 04:34 PM

Nie ma co porównywać tej gry do wspomnianego WoW'a , a już na pewno nie Guild Warsa

Moim zdaniem zdaniem obie gry są sobie równe (WoW i MH). Nie to żebym w WoW'a grał jakoś specjalnie dużo (raptem chwila ), ale sam przyznajesz, że MH ma na siebie oryginalne pomysły (jakich osobiście dotąd nie spotkałem w żadnych innych grach). Nie zrozum mnie źle, nie to żebym uważał WoW'a za grę gorszą, jednak... każdy ma swój gust. I tak MH stworzone zostało przez Japońskie Capcom (no może nie stworzone, ale na pewno wydane), a WoW przez Amerykańskie Blizzard. W tym pierwszym spotkasz wielkie smoki (i kilka innych wyjątków), wielkie, przesadziste wręcz zbroje oraz typowo japoński humor (słynne w serii koty, animacja ruchów itp. itd.). W tym drugim zaś typowe fantasy (nie sprecyzuje dokładniej, bo jak już pisałem w grę nie grałem. A o rozbudowanie MH w stosunku do tych wszystkich gier MMORPG się nie martwię, ponieważ znam granice możliwości PSP i to, co dostaliśmy mi w zupełności wystarcza. Jedynym naprawdę poważnym minusem jest online (a właściwie jego B R A K )... No i to, że MonsterHunter 3 (lub też MH Frontier) pojawi się jedynie na Wii ...

Btw. Pewnie większość z Was zna już tę stronkę, jednak zachęcam do udzielania się w temacie o MH http://pspoland.pl/forum/viewtopic.php?f=2...d7c6f1a254f2f60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Player ja mysle ze po takiej ilosci sprzedanych kopi 2nd G sony pojdzie po rozum do glowy i postara sie o MH3 , ten na WII to chyba nie bedzie pelnoprawna 3ka . Przynajmniej tak sie pocieszam ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, mówicie o Monster Hunter Freedom UNITE czy jakiejś wcześniejszej wersji? Planuję zakupić jak cena spadnie do 99-120. 

PS. W tej grze nie ma auto-locka na wrogach? Grałem tylko w demo, i było ciężko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos chetny z Warszawy na wspolna zabawe w MHFU? :) Wraz z kumplem tworzymy 2 osobowy team i mamy miejsce jeszcze dla 2 osob, oczywiscie zapraszam wszystkich, druzyny moga byc mieszane :) Proponuje wspolne spotkania przy piwie (jesli macie 18+ lat) lub czym kolwiek innym i wspolnym masakrowaniu potworów :) ktos chetny? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w temacie nikt dawno nie pisał, ale mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto będzie mi w stanie odpowiedziec., Jak to jest w końcu z tym trybem multi? Mozna grac przez Wi-Fi czy trzeba jakoś inaczej się starać, aby móc zagrac z frugą osoba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można grać przez wifi,potrzeba odpowiedni program i router do pc.

Łatwiej grać przy pomocy Ps3,jest do tego darmowy soft na PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×