Skocz do zawartości
krolwioski

HDD 120GB

Rekomendowane odpowiedzi

podlaczam pod USB dysk o pojemnosci 120GB z czego tak naprawde ma 110 albo miej, zaczyna pracowac ale konsola go nie widzi, na pc wszystko dziala, jak mialem partycje 30 GB to ps ja widzialo teraz jak mam caly 120 to nie widzi...

Co moge na to poradzic?

Czy system plikow na pratycji moze miec z tym cos wspolnego? bo mam ntfs...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pisalem producenci ladnie tylko opisuja dyski 120gb. Nie wiem czy ktorys pisze ze ma 120 000 000 000 bajtow. W przeliczeniu zgodnie z faktem ze 1K na komputerze =1024 mamy -> 120 000 000 000 = 117 187 500k = 114 440M =~ 111G

a problem z niewidzialnoscia to moze byc fakt ze dysk jest sformatowany w NTFS. Przeformatowac na FAT32 i powinno smignac ale max rozmiar pliku to 4GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze w fat32 nie mozna zrobic takiej wielkiej pratycji, max to chyba 30gb...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna zrobic wieksza partycje fat32 pod kazdym linuksem a takze w Windows np. za pomoca Partition Magic czy innych programow do partycjonowania dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy PS3 nie widzi w ogóle NTFS czy widzi ale tylko jak ma ograniczoną wielkość partcja w owym NTFS?

Mam dysk na USB 80GB w FAT32, ale straszna lipa z tym, że 1 plik może zajmować max 4GB. Dzielić film HD zajmujący 25GB na 7 częśći? Trochę upierdliwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×