Skocz do zawartości
ducker

gry pal na konsoli ntsc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiem że temat był poruszany wielokrotnie, ale wizyta u kolegi nie daje mi spokoju. Kupiłem konsolę ps3 z USA (jeszcze nie doszła) ponieważ wiedziałem, że nie ma blokad regionalnych na gry. Spoglądam na pudełko z grą "turok" i na odwrocie jak byk napisane "pal" oraz "region 2". Czy taka gra pójdzie na mojej (przyszłej) konsoli? Ktoś to przetestował? proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Wiem że temat był poruszany wielokrotnie, ale wizyta u kolegi nie daje mi spokoju. Kupiłem konsolę ps3 z USA (jeszcze nie doszła) ponieważ wiedziałem, że nie ma blokad regionalnych na gry. Spoglądam na pudełko z grą "turok" i na odwrocie jak byk napisane "pal" oraz "region 2". Czy taka gra pójdzie na mojej (przyszłej) konsoli? Ktoś to przetestował? proszę o szybką odpowiedź.

mysle, ze spokojnie bedzie dzialac. Ja mam tak samo z gra Soldier of fortune payback.(mam region 2, NTSC) i wszystko dziala. Tylko jak sie gra online to nie wyszukuje europejsick servow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko filmy DVD i Blu-Ray posiadają blokadę regionalną, gry nie. Na konsoli w systemie PAL będą chodziły gry z systemem NTSC i odwrotnie, na konsoli w systemie NTSC będą chodziły gry z systemem PAL... Nie masz się o co martwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×