Skocz do zawartości
pablos_83

The Amazing Spider-Man

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ ta gra jest brzydka! Tzn po odpaleniu odrzuciła mnie jej brzydota, ale gdy wyszedłem z laboratorium to uznałem, że nie było tak źle bo miasto wygląda wręcz ohydnie.

Bardzo polubiłem wersję na PS3 dlatego też skusiłem się na wersję na vitę ale to jakaś kpina, gra z PS2 ładniej by wyglądała.

I o ile zbieranie 700 magazynów nie było takie uciążliwe na dużej konsoli to tutaj będzie udręka bo ich po prostu nie widać z wysoka podczas bujania się na pajęczynie.

Chyba jeszcze nigdy się tak nie zawiodłem, nie polecam nikomu nawet jeśli to by była jedyna gra jaką macie w domu i jesteście na "growym głodzie" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha. A się nastawiałem, że w przyszłości ten tytuł zakupię, bo uwielbiam uniwersum z pająkiem. Foch :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest promocja na cyfrowa edycje pajaka zakupilem i nie zaluje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś zakupie ale pudełkową,grafika aż taka zła nie jest widziałem na filmikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada dokladnie jak wersja na smartfony za 15 zl :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ta gra jest brzydka! Tzn po odpaleniu odrzuciła mnie jej brzydota, ale gdy wyszedłem z laboratorium to uznałem, że nie było tak źle bo miasto wygląda wręcz ohydnie.

Bardzo polubiłem wersję na PS3 dlatego też skusiłem się na wersję na vitę ale to jakaś kpina, gra z PS2 ładniej by wyglądała.

I o ile zbieranie 700 magazynów nie było takie uciążliwe na dużej konsoli to tutaj będzie udręka bo ich po prostu nie widać z wysoka podczas bujania się na pajęczynie.

Chyba jeszcze nigdy się tak nie zawiodłem, nie polecam nikomu nawet jeśli to by była jedyna gra jaką macie w domu i jesteście na "growym głodzie" ;)

W temacie "Co wybrać" ostrzegałem przed tym tytułem. Jakbyś czytał forum to byś się uchronił! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra moze nie ma jakos wybitnej grafy, ale calkiem przyjemnie sie gra w nia. Jedynie gdzie mialem spadek, to na jednym filmiku, a tak cala gra plynnie leci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×