Skocz do zawartości
UTOPIA

[REKRUTACJA] Kv9 - Ghosts klan

Rekomendowane odpowiedzi

Kv9 - ekipa z MW3 i BO2 tym razem na Ghost`s.

 

Rozgrywane tryby:

- Kill Confirmed

- Clan wars

 

Rodzaj:

Hardcore

 

Wymagania:

1. Min. 18 lat

2. Sprawny headset

3. Postawa "dobrego kumpla" z poczuciem humoru :P

4. Szczypta skill`a

5. COD: Ghosts

 

Wzór podania:

1. PSN ID

2. Headset

3. Wiek

4. Ratio

5. Godziny gry

6. Staż w COD

Edytowane przez UTOPIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilu was jest i gdzie będziecie grali jeżeli mogę wiedzieć, ps3 czy 4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Suchy_229

2. podstawowy headset od sony

3. Tutaj sprawa się komplikuje mam dokładnie 17 lat mogę dodać że jestem ogarnięty :D

4. Grałem ok 50 h w mw3 totalny no-skillem nie jestem ale muszę jeszcze troszeczkę potrenować

5. Od poniedziałku do piątku moge grać przez ok 2 godz w wekendy ok 4 godz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie cod app jest tak niedopracowane że nie można praktycznie nic zrobić. Temat wstrzymany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grego_NS

Headset sprawny

Na Ghost już 32 Level

Przeważnie gram team deadmatch

Jeśli chodzi o skill to uważam się za średniego gracza, współczynnik zabójstwo śmierć 1.18 na ta chwilę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. PSN: Stage6x

2. Headset sprawny

3. Wiek: 17 lat

4. W coda gram bardzo długo od pierwszej części aż po cod ghost, skill według mnie jest średni, staram się grać jak moge :), w ghost aktualnie mam 16 lvl.

5. Gram większość czasu, w tygodniu przeważnie wieczorami, w weekendy: popołudnia, wieczory, czasami mogę grać do 1 , 2 w nocy :)

A co do klanu to chodzi mi o wspólną rozgrywkę i mecze klanowe, żeby fajnie spędzić czas bo tak samemu na multi to trochę nudno :)

Przeważnie gram: team deadmatch, dominacja, znajdź i zniszcz ( teraz to chyba "znajdź i uratuj" ), i w poprzednich częściach "wysadzenie" czy "demolka" teraz nie jestem pewien czy taki rodzaj gry jest w ghost :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się pozmieniało z racji tego że moim znajomym lepiej działa COD app niż u mnie na iphonie ekipa połączyła się z Kv9. W razie czego dodawajcie do znajomych Loadel00 albo Pedzel13 i piszcie że jesteście ode mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie cod app jest tak niedopracowane że nie można praktycznie nic zrobić. Temat wstrzymany.

 

Trochę się pozmieniało z racji tego że moim znajomym lepiej działa COD app niż u mnie na iphonie ekipa połączyła się z Kv9. 

Może się nie znam na graniu klanowym ale co ma z nim wspólnego aplikacja COD? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to że co nie zrobię w aplikacji to wyskakuje błąd i aplikacja mi crashuje więc co za tym idzie ani nie mogę awansować ani zmieniać klan tagu ani nic w app zrobić. Mogę tylko przyjmować z poziomu konsoli i tyle. 

 

Co do twojej poprzedniej wypowiedzi jest nas 10 na razie gramy na ps3 ale pewnie jeszcze w tym roku będzie przesiadka na ps4.

Edytowane przez UTOPIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli aplikacja jest ci niezbędna do prowadzenia klanu?

 

Gdzie gracie klanowo? Na publiku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli aplikacja jest ci niezbędna do prowadzenia klanu?

 

Gdzie gracie klanowo? Na publiku?

 

No jeśli chcesz coś zrobić poza zapraszaniem do klanu to raczej tak. 

 

Na publicu. To nie jest ekipa nastawiona na ESL itp. 

 

Każdy ma 20-30 a nawet 40 lat i własne życie więc nikt nie będzie siedział dzień i noc i trenował. Zbieramy się wieczorem i pykamy razem do późnych godzin. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na publicu. To nie jest ekipa nastawiona na ESL itp. 

 

Każdy ma 20-30 a nawet 40 lat i własne życie więc nikt nie będzie siedział dzień i noc i trenował. Zbieramy się wieczorem i pykamy razem do późnych godzin. Tyle.

 

Rozumiem, dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jocker_494

2. Sennheiser hd 201

3.Tu jest duuzy problem ale nie odrzucajcie mnie z powodu wieku, 14 lat. Jestem raczej ogarniety, nie w typie ku*** japier**** ale noob kur** nie gram z camperami

4.Poczatki byly trudne, dlatego 1,5

5.chyba z 10

6. No i tu moj najlepiej wygladajacy punkt ;) Gralem w mw3 na ffa, bodajze 300 h rozrgranych, z 30 moabow w tym 4 flawlessy. Wszystko w skarbcu online. Naprawde nie odrzucajcie mnie z powodu wieku, nie jestem w typie takich ca chca zaimponowac przeklenstwami czy wiedza xd. Mam nadzieje ze sie nadam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psn id wihajster2 staż gry 6 lat mw,mw2,mw3 wszystkie prestize zrobione obecnie ghosts 4 prestiż k/r 1.47 stednia ilos punktow na mecz 1770 preferuje walkę miedzy szeregami przeciwnika niż lezenie i patrzenie się w ścianę ja 29l ogarniety headset dobry ale nie pamietam bo zmieniłem na nowy od Mikołaja snajperka nie jest mi obca 1 bulet 2 headshoots zrobione nie napisałem o serii BO,BO2 bo motor na jakiej bazie zostały te gry zrobione nie podobał mi się za to warld at war prestiż 7 mniejwiecej 12 h tygodniowo jeśli ktoś będzie zainteresowany i bedzie mnie chcial w swoich szeregach niech wysyła zaproszenia w grze dzięki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory grałem tylkoi single player a teraz chce zacząć grać multi mam 29 lat mam headset a mój nick to EtHeRtAnK_85 moge na chwile obecną dużo czasu poświecić na tryb multi szukam klanu ponieważ chce brac w bitwach klanowych nabyc nowe umiejętności i czerpać radoś grania współpracują z innymi ponieważ grając samemu to troszke monotonne a gram od Call of duty modern Warfare 1-3 i black ops  przeszedlem i ghosta 2 razy i widzi mi sie ta gra pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.magik-thc

2. Bedzie - stary sie popsuł

3. 28

4. Nie gram dla ratio wiec slabe 0.87

5. Gram codziennie

6. Grałem wszystkie części najwięcej w  WaW i MW1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1- SkuNx2

2-Jest sprawny

3-19

4-ratio 1.041 42lv 

5- gram codziennie

6- grałem wszystkie części najbardziej w black ops 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×