Skocz do zawartości
zwi

9-letni włamywacz w rękach policji

Rekomendowane odpowiedzi

http://polskalokalna.pl/news/9-letni-wlamy...policji,1117683

9-letni włamywacz w rękach policji

Dziewięciolatka, który włamał się do domu jednorodzinnego w Bogucinie k. Poznania i ukradł z niego konsolę do gier komputerowych ujęli policjanci ze Swarzędza.

Jak powiedział Zbigniew Paszkiewicz, rzecznik poznańskiej policji, funkcjonariusze ze Swarzędza otrzymali informację o włamaniu do domu jednorodzinnego w Bogucinie.

- Błyskawiczne rozwikłanie zagadki przypadło w zasłudze policyjnemu owczarkowi Salbin - dodał Paszkiewicz. Pies doprowadził policjantów do domu na jednej z sąsiednich ulic. Okazało się, że mieszkający w nim 9-latek wybił szybę w oknie tarasowym okradzionego domu i zabrał z niego elektroniczną konsolę do gier. Potem wrócił do siebie i ukrył łup.

Chłopiec przyznał się policjantom do występku, zwrócił również skradzioną konsolę. O dalszych jego losach zadecyduje poznański sąd rodzinny i nieletnich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za żenada... Niedługo będzie syndykat sześciolatków rabujących sklepy z grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co to za "konsola do gier komputerowych"..widać, że spec pisał tego newsa. Ale sprawa dziwna - ciekawe co powiedzieli rodzice jak zobaczyli nowe PS3 albo X360 w pokoju dziecka, albo pod telewizorem w salonie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, pewnie pozazdrościł któremuś koledze z klasy

PS. temat chyba raczej do offtopu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co to za "konsola do gier komputerowych"..widać, że spec pisał tego newsa. Ale sprawa dziwna - ciekawe co powiedzieli rodzice jak zobaczyli nowe PS3 albo X360 w pokoju dziecka, albo pod telewizorem w salonie...

To była Sega Master System

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem kto mi ukradł toster ! Chłopak się pomylił. Nie no a tak na poważnie, to czy jest sens wrzucania czegoś takiego ? To jest nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek. Niedługo będziecie wklejać newsy typu : Największy domek z kart zbudował Jan K. gdyż został zburzony przez 7latka który rzucił w niego płytą bluray. ;/ No ale jak juz na temat to : Fajnie że go złapali ... .

@down

To już lece zbudować i będę pierwszym na świecie który zbuduje domek z konsol. Tylko zastanawiam się nad wielkością tego wyczynu Może z miliona konsol ? Albo wielkości Empire State Building ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie sens jest, w końcu dzieciak zawinął konsole jak zbuduje ktoś domek z konsol to wrszucaj tu arczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukradł pegasusa Warto było :]

Eh... że ciągle przybywa takich przykrych dzieci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzicie będą na pewno dumni z syna...

W ogóle, to przypomniał mi się ten ziomek co pilotem przestawiał tramwajowe zwrotnice

Ale śmieszne jest to: "konsola do gier komputerowych" - nie znam takiej A wy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak nazywają się gry na konsole? Gry konsolowe? Gry komputerowe to ogólna nazwa przecież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, a temat jeszcze nie zamkniety??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol widać że dziecko chciało mieć konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gry video

Ang odpowiednik - video game

właśnie Przecież to oczywiste... wg. mnie... oczywiście głowy nie dam, ale tak myślę, i zawsze myślałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś już się w Polsce przyjęło że na gry mówi się gry komputerowe nawet gdy są na konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie to PSP bylo bo ps3 wazy 7 kg to niezle by sie zmachal taszczac to przez ulice dla mnie trudo sie by z tym biegalo a co dopiero 10latkowi xbox tez odpada bo po drodze by sie rozpadl no chyba ze wii ale to akurat sprzet malo popularny w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×