Skocz do zawartości
fS_JuMPeR

Flawless Gaming Clan Poszukuje Nowe Dywizje!

Rekomendowane odpowiedzi

logofwc.png

 

Witam,
Jestem założycielem organizacji e-sportowej Team Flawless. Jesteśmy organizacją założoną w 2009, która przez 4 kolejne lata uczestniczyła w przeróżnych zawodach e-sportowych  w Call of Duty na platformie PlasStation3 zajmując dość przyzwoite lokaty ( w tym roku dwa złote medale:) ). Jednak z początkiem tego roku, postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność e-sportową. Pod koniec stycznia utworzyliśmy nową stronę fs-clan.pl zrobioną przez graffiker.pl i otworzyliśmy rekrutacje nowych dywizji. A więc:

Wasz klan nie ma dobrego miejsca na którym mogło by obmyślać strategie, umawiać się na sparingi, lub po prostu porozmawiać?  Nie przegap tej okazji! Team Flawless rekrutuje dywizje które wykazują chęć do grania multiplayer! Masz skład, pisz tutaj! Pamiętaj jednak że wymagamy biernego uczestnictwa w turniejach online. W zamian możemy zaoferować możliwość z korzystania z profesjonalnej strony wraz z forum, fs-clan.pl ORAZ ORGANIZOWANIE WŁASNYCH TURNIEJÓW!. 

Jeżeli współpraca będzie się układała w jak najlepszym porządku, dywizja dostanie maila nazwa@fs-clan.pl . W razie jakichkolwiek pytań prosimy je kierować na forum w dziale "rekrutacja". Jeżeli chcesz się skontaktować bezpośrednio z liderami klanu, proszę pisać na maila: flawless@fs-clan.pl . W celu złożenia swojej kandydatury proszę pisać na maila flawless@fs-clan.pl . W mailu proszę uwzględnić swój wiek, nick z gry, jaką dywizję chciałbyś poprowadzić, jaka to platforma (PC,x-box360,PS3,PS4) i czy posiadasz graczy w drużynie. Zapraszamy ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Pamiętaj jednak że wymagamy biernego uczestnictwa w turniejach online. 

Nie mam konsoli od 3 miesięcy i nie wiem czy kupie ps4. Czy jestem wystarczająco bierny żeby być w waszym klanie? :thumbsup: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

team flawless, nie wierze :) sie gralo kiedys z wami w bf3 ;p

Stronka ciekawa, oby wypalilo i sie to wszystko rozkrecilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×