Skocz do zawartości
MichalEEEk

Tablety

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno nie jeden z was ma jakiegoś tableta, jest to temat poświęcony głównie tym zabawkom ;) Jednak założyłem go też po to jeśli macie jakieś dylematy którego tableta kupić czy może jakieś recenzje, nie wiem ;) Krótko mówiąc temat o tabletach. Ja mam mój problem...

 Otóż na święta chcę sobie sprawić prezent w postaci tableta. Nie wiem natomiast jakiego możecie polecić. Maksymalna cena to 600 zł.

Prawdopodobnie zakupię sobie Samsung Galaxy Tab 3 7.0 lub Galaxy Tab 2 7.0. Nie wiem którego wybrać, o dziwo starsza wersja Tab 2 7.0 zbiera lepsze recenzje i z tego co widziałem dobre gry android'owe ciągną na nim bez problemu. Nie mam oczywiście jakiś dużych wymagań co do tableta, ot czasem w coś pograć, obejrzeć film czy jakieś filmiki na youtube, muzyki posłuchać, po internecie pochodzić. To nie dużo myślę, tym bardziej że oba tablety z rodziny Galaxy Tab mogą mi to bezproblemowo dać :) Może polecicie mi coś równie dobrego do 600 zł? Czekam na waszę propozycję i jestem ciekawy jakie wy macie tablety ;)

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×