Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

kupilem 433 i testuje. w 1 meczu w 1 polowie wygrywam 5;1. 3 gole padly po rozpoczeciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz beczek te kombinację zanim przestały działać: 

http://pesdb.net/pes2015/

heheh to ładnie, szkoda, że nawet o tym nie wiedziałem może by coś wpadło :/, to mówicie , że już nie działa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odnośnie tego środka - nie rozumiem. Jak można z tego tracić bramkę? Ja jakoś potrafię to wybronić, dla mnie jest to easy.

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego środka - nie rozumiem. Jak można z tego tracić bramkę? Ja jakoś potrafię to wybronić, dla mnie jest to easy.

Jak ktoś leci na pałę na pressing po rozpoczęciu to i straci bramkę... 

Rating 1000 to ściema wg mnie - goście oszukują... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, jak by to zrobił ? i w Division i w My Club taki napakowany ? Moge zrobić fotke i wrzucić albo podam Ci nick gościa to obczaisz, dla mnie ściema to nie była bo, kiwać to on potrafił, jednak chaos jakoś mu na to nie pozwolił, były jednak momenty, że tak mną zakręcił, że zgłupiałem gdzie pobiegł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie biegne na pale do przodu, gdy ktos zaczyna od srodka, tylko cofam. Ale co z tego, jak klepenie dwa razy one two, zrobi zwod i moge mu ssac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

e2d3057c38b68bd1m.jpg

 

c1ee358576211142m.jpg

 

 

Taki koks heheh, Dywizji nie gram więc nie wiem jaki tam poziom.

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczęcie meczu, podanie wznawiające grę do Ronaldo ten robi dwa kroki i strzela niesamowicie mocno i precyzjnie a bramkarz nie broni lub wypuszcza przed siebie parując piłę wprost na sprintującego Benzemę który nie marnuje okazji. Ot Cały wielki PES...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Losujesz po 1 agencie czy łączysz ich ze sobą z tych free? Bo pamiętam na ps3 jak grałem to to nie miało sensu te łączenie(no chyba że się znało te 100% kombinacje) same "przeszczały" mi wskakiwali i doszełem do wniosku ze lepiej po jednym losować i mieć te 750 gb z 3 agentów osobno niż 250 za połączenie 3. Ciekawi mnie kto teraz wpadnie jeśli ta tabelka z 100% nie działa. Ktoś próbował połączyć tak samo jak było i co mu wylosowało?

Ja gram na PS3 właśnie z Top agentów trafiam takich knotów, że odechciewa się grać o dziwo z free wpadają złote i pasują mi np. Mało znany typ, speed 81 akurat na szpice łącze tych free i coś tam wpadnie jakoś te 250 GP mnie nie zadawala. Ale wiem, że nie którzy na sprzedaży tych free zarabiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podam Wam mój sposób na pajaców zaczynających grę od środka sprintem na bramkę. Wystarczy spokojnie wyczekiwać na takiego debila z wciśniętym  :r2: i w odpowiednim momencie potraktować go za pomocą  :x: (może być x2). Można również sobie pomóc poprzez  :square:, ale trzeba to już zrobić z wyczuciem, żeby nie powstała luka w obronie. Po kilku takich nieudanych próbach każdy pacjent odpuszcza sobie takie granie i można go zlać bez problemu, bo inaczej grać nie potrafi.

 

Radzę z przymrużeniem oka oceniać błędy rozgrywki online, bo nawet najlepiej dopracowaną rozgrywkę potrafią obrzydzić skretyniali gracze po drugiej stronie kabla. Tu nie Konami jest winne, lecz jełopy, które nie powinny mieć dostępu do Internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co daje to R2 ? bo ja mam ustawienia tak jak we fifie R2 to u mnie przyspieszenie , wiec pewnie R1 ale nie uzywam tego, ogolnie do odbioru używam tylko X - pressing ; 2X-odbiór, :square: - wślizg, lub kólko co umnie chyba jest wezwanie drugiego.  A R1 (R2) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co daje to R2 ? bo ja mam ustawienia tak jak we fifie R2 to u mnie przyspieszenie , wiec pewnie R1 ale nie uzywam tego, ogolnie do odbioru używam tylko X - pressing ; 2X-odbiór, :square: - wślizg, lub kólko co umnie chyba jest wezwanie drugiego.  A R1 (R2) ?

 

Daje tyle, że Twój piłkarz jest na "miękkich" nogach, rzekomo bardziej zwrotny. Ja na początku nawet dostrzegałem różnicę ale im więcej meczy tym bardziej sądze, że to moje pobożne życzenie.

W starych pesach r2 dawało mi wiele bo piłka mi nie odskakiwała przy przyjęciu a tu nie wiem, raz się klei a raz odbija jak od ściany, czasami nie ogarniam.

Edytowane przez malyksg86
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

R2 ja używam jak juz piłkarz przede mna ma małe pole manewru bo jak nadużywa się r2 to może cie szybki napastnik przewieść.

R2 to jak kolega pisze wyżej tj ugiete nogi i np ręce z tyłu, wolny ale łatwiej zablokować np strzał.

Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę co do zastosowania r2.

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wczoraj na wieczór udało mi się wygrać , przegrany mecz :biggrin: całkiem przypadkowo, przegrywałem 3:1 niebardzo mogłem coś zrobić i w drugiej połowie , gdzieś omyłkowo, całkiem nieświadomie wcisnąłem strzałke i przestawiło mi się na Deffensive (nawet tego nie zauważyłem), strzeliłem na 3:2, potem w moment na 3:3, ale mówie co jest kurde Robben na lewym ataku, Krystyna loto gdzieś w środku , ale nic gram dalej, 4:3; 5:3, koleś zaczął walić sobie samobóje od 88 minuty, włączyłem HS, powiedziałem mu " easy, easy" nie wytrzymał i się rozłączył. Okazało się , że na Deffensive mam Robbena na lewym, Cr7 w środku, Ibre na DMF, Eriksena na prawym ataku.  Koleś zapewne mial ustawione indywidualne krycie, bo momentalnie porobiły mi się takie luki , że szok :biggrin: Myślę, że to jest dobry patent jak ciężko jest się przedrzeć, Ciekawe czy np. jak miał ustawione krycie przez jednego z obrońców na Ibre, czy dalej go krył na DMF ;),  czy był to zwykły fart (skrypt).

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile wy gracie w myClub żeby stworzyć drużynę jaką się chce? Ten tryb to albo do mikro transakcji albo do grania po 4-6 godz/dzień. Gram sobie w niego 2 miechy i jakoś tak coraz mniej się chce grać. Na moje to jest on jednak przekombinowany. Team spirit i dodanie stylów gry dla zawodnika napewno na plus, dodanie trenera chyba też, choć już mam pewne obiekcje. Ale te losowania i liczenie że jeszcze się trener trafi to już za dużo. Czy nie było by dużo przyjemniej że sobie wymyślam taktykę i dobieram sobie zawodników. Można nawet zostawić tych menedżerów, którzy np. udostępniają tylko jakąś małą bazę zawodników. Przecież te szukanie zawodników w master league to była cała przyjemność z tego trybu. A nie jakieś losowanie. Co przez 2 tygodnie losuje i nie trafia mi się żaden pasujacy do przymusowej taktyki. I to bez względu na potencjał zawodnika.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na to kolego nie ma reguły po miesiącu grania miałem koksów na 3 piłki losowało 2 czarne zmieniłem na wersję EU gram już 2 miechy i idzie teraz jak krew z nosa. Na to nie masz wpływu. Oswajam się z myślą, że trzeba grać tym co się ma. Super rzecz by zrobili (i mam nadzieje, że w aktualizacja to zmieni z czasem) jakby dodali filtry pozycji do losowań a nie mam 15 dmf'ów

Edytowane przez 84siwy84
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą. Ale przez te ich pomysły, to wg mnie zabili cały aspekt menedżerski tego trybu. Żadnej głębi ten tryb w sumie nie oferuje. Grać, żeby TS rósł i liczyć że trafi się koksa też można. Ale mi to brakuje że nie mogę pobawić się taktyką, dopasowywac odpowiednimi zawodnikami. A tu wychodzę na jakas napakowaną drużynę i nie mogę nawet ustawienia zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak Cię zadowoli to możesz sobie wzdłuż boiska zawodników przesuwać... I zmieniać numery

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

...do kasacji post
pomyłka tematów :)

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Cię zadowoli to możesz sobie wzdłuż boiska zawodników przesuwać... I zmieniać numery

Już dawno to zrobiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybki odzew. Hm czyli co pozostaje losowanie po jednym agencie żeby zgarnąć oby te 250 GP za każdego agenta bo szkoda tracić 3 agentów jak ma shit wpaść niepasujący do taktyki nawet. Ciekawe co to będzie za losowanie agentów Team of the year 2014? Niby to ma być 11 najlepszych graczy europy których wybiorą ludzie na uefa.com. Tylko czy to będą same czarne piłki mnie ciekawi. Zacząłem na ps4 myClub i nic tej kasy nie wydaję tylko wypożyczam i czekam na te losowanie uefy. Nikt na razie nie wie kiedy ono będzie co nie? 

 

Gdzie znalazłeś taką informacje, że mają być toty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się cieszę, że nie sprzedałem fify, poraz pierwszy i  ostatni Konami robi ze mnie idiotę, człowiek wyrwał na godzine TV, zasiadł do PES-a i co ? I " historia lubi się powtarzać ", rozegrałem dwa mecze które były kalką. Cały mecz czyściutko prowadzę 2:0. 82 minuta pojawia się słupek, 3-4 minuty i disconnect. Czort, szukam kolejnego przeciwnika, moim oczom ukazał się dokladnie ten sam gracz ! Możecie mi nie wierzyć, ale znowu prowadzę 2:0 i znowu 80 minuta ( słupek, dziękuję, do widzenia) - Pierwsza miłość , pograne !! I nie obchodzi mnie, że nie zaliczało mi przegranej ale jak tu awansować jak takie cyrki się wyrabiają, gdzie w wyższych ligach trzeba te 7 meczy wygrać, żeby coś osiągnąć. Do tego zmarnowałem godzine, czasu, którą mogłem poświęcić na co inne. Nie docierają do mnie tezy, że jednym chodzi ok, a drudzy mają problemy, 4 lata grałem we Fife, przez ten czas miałem internet od 3 różnych dostawców, i przez te 4 lata nie miałem nawet połowy Disconnectów co u Konami. Dałem tym patałachom szansę, ale wyleczyli mnie na zawsze, bo czuję się jakbym grał na CX386 a nie na nowej generacji !!  Ból jest taki, że konsole mam praktycznie po to, żeby grać w piłe , ONLINE !!    Oszczędzić też teksty, żebym się nie podniecał :) Bo właśnie Konami na to człowiekowi nie pozwala !!  Pozdrawiam, i pora zmienić wątek :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie docierają do mnie tezy, że jednym chodzi ok, a drudzy mają problemy.

Tylko że to jest prawda. U mnie pes zawsze dobrze chodzi. A gdy rozłączy mecz to zawsze ale to zawsze mnie wygraną przypisuje. Ale rozumiem cię. To tylko i wyłącznie wina konami. To już miało miejsce w pes 2014 gdzie mnie również wszystko chodziło ok a dużo ludzi miało problemy. Konami jest dalej w lesie jeśli chodzi o sieć. Gdyby mnie się takie coś działo co Tobie to tez bym ich już w cholerę pogonił na szczęście u mnie wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, wszystko bym zrozumiał jakbym miał jakąś kiepską radiówke , ale mam neta z kablówki, konsola po kablu, Fifa, GTA, UFC, nawet jakieś mało grywalne  MXGP, wszystko chasa elegancko a tutaj klops :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×