Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Śmieszy mnie, gdy ktoś ciągle płacze na laggerów, ale sam ucieka z meczów i jeszcze tłumaczy to "którymś tam z rzędu", jednocześnie domagając się szacunku. No, faktycznie godne podziwu. Jednak trafia swój na swego. :)

 

Fajny ten nowy agent, choć nie daje już tej radości, co trafienie gwiazdy wcześniej. Chyba za mocny skład już mam. :P Po zdobyciu pucharka za 6 wygranych na Super Star, straciłem też chyba motywację do dalszego grania. Czas najwyższy przerzucić się na Master League. Szkoda, że nie można między sobą handlować grajkami, bo oddałbym za darmo wszystkich moich koksów. ;)


W fifie tryb kariery jest dla mnie denny, planuje zakupić PESa i powiedzcie mi jest jakiś tryb kariery? Czy mogę zacząć w niższej lidze i awansować co sezon wyżej, czy piłkarze się rozwijają, czy w ogóle im skill nie rośnie? Przyznam się że PESa chciałbym do grania offline :)

 

Biorąc pod uwagę to co napisałeś, najlepszym dla Ciebie wyborem będzie Master League. MyClub rządzi się trochę innymi zasadami, choć ma również wiele podobieństw. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie rozumiesz co mam na myśli to Ci to wytłumaczę Mati, wiesz jaka jest różnica między oddaniem WO a utrudnianiem poprzez Lagi co odwraca mecz o 180 stopni albo w 80 minucie prowadzi do rozłączenia , zaliczając porażke albo mecz się nie odbył ?  Oddając WO, przeciwnik nic nie traci oproócz tego, że albo by nastrzelał kolejne bramki albo mecz by się odwrócił, wręcz przeciwnie zaoszczędza czas, ma 3pkt, może zacząć kolejne spotkanie, gdzie ja pisałem o jakimś szacunku bo nie wiem ?  Mam sporo meczy w których gram sam bo ktoś odłożył pada, albo wychodzi oddając WO, jakoś specjalnie mnie to nie rusza bo nie ważne czy wygram 3;0 czy 8 , liczy się , że wygrany mecz tak własnie się kończy, natomiast jak ktoś kombinuje żeby za wszelką cenę wypaczyć wynik to już chyba jest coś nie hallo tak ?  O to mi właśnie chodzi i odniosłem się do tego co napisał Torpeda, mianowicie że prowadząc 6:1, przez lagi dostał 6:7, ciekawe czy nie wolałby jak wtedy przeciwnik oddałby mu mecz i oszczędził nerw..... to tylko miałem na myśli a wy robicie z siebie teraz bohaterów, że zawsze gracie do konca, dobrze grajcie chwała wam za to ja, jednak mając nieraz 1h na grę wolę oddać WO i rozpocząć kolejne spotkanie. To jest mój punkt widzenia i nie musi się z tym nikt zgadzać.  Koniec i kropka :D

 

Zagrałem ten Master z COM, żeby uskubać 20k na losowanie i wpadł, Azpilcueta oraz J. Martinez , także skład można powiedzieć dopięty :)

http://i.imgur.com/0uowK2Y.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie za każdym razem dostaję się agenta za wygranie vs Com CL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie rozumiesz co mam na myśli to Ci to wytłumaczę Mati, wiesz jaka jest różnica między oddaniem WO a utrudnianiem poprzez Lagi co odwraca mecz o 180 stopni albo w 80 minucie prowadzi do rozłączenia , zaliczając porażke albo mecz się nie odbył ?  Oddając WO, przeciwnik nic nie traci oproócz tego, że albo by nastrzelał kolejne bramki albo mecz by się odwrócił, wręcz przeciwnie zaoszczędza czas, ma 3pkt, może zacząć kolejne spotkanie, gdzie ja pisałem o jakimś szacunku bo nie wiem ?  Mam sporo meczy w których gram sam bo ktoś odłożył pada, albo wychodzi oddając WO, jakoś specjalnie mnie to nie rusza bo nie ważne czy wygram 3;0 czy 8 , liczy się , że wygrany mecz tak własnie się kończy, natomiast jak ktoś kombinuje żeby za wszelką cenę wypaczyć wynik to już chyba jest coś nie hallo tak ?  O to mi właśnie chodzi i odniosłem się do tego co napisał Torpeda, mianowicie że prowadząc 6:1, przez lagi dostał 6:7, ciekawe czy nie wolałby jak wtedy przeciwnik oddałby mu mecz i oszczędził nerw..... to tylko miałem na myśli a wy robicie z siebie teraz bohaterów, że zawsze gracie do konca, dobrze grajcie chwała wam za to ja, jednak mając nieraz 1h na grę wolę oddać WO i rozpocząć kolejne spotkanie. To jest mój punkt widzenia i nie musi się z tym nikt zgadzać.  Koniec i kropka :biggrin:

 

Wszędzie oszukują w mniejszym lub większym stopniu...autobuyery, autoaimy, maphacki, wallhacki, modyfikowane pady, granie klawiaturą i myszką na konsoli itd. Zawsze znajdzie się ktoś, kto poprzez tanie sztuczki będzie chciał nadrobić swoje braki w skillu. Profesjonalni gracze, którzy walczą o dużą kasę i prestiż oszukują, to czemu się dziwisz że jakiś frajer robi to samo tylko dla własnej satysfakcji i podbudowania małego ego? Online od zawsze było piętą achillesową Konami, chociaż mi w tym roku gra się naprawdę świetnie, z tym że nie gram na konsoli.

Nie zmienia to jednak faktu, że to najlepsza na razie kopanka na konsole i pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przeciez ja wiem, ze oszukuja hehe nie wiem o co Ci teraz chodzi :-) nie w temacie jestes.

 

Panowie, da się grać sparringi ze znajomymi dryżynami z MyClub, czy tylko oryginalne ekipy ?

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez ja wiem, ze oszukuja hehe nie wiem o co Ci teraz chodzi :-) nie w temacie jestes.

 

Panowie, da się grać sparringi ze znajomymi dryżynami z MyClub, czy tylko oryginalne ekipy ?

O to mi chodzi,, że nic na to nie poradzisz jak Ci się trafi taki cwaniak. Co roku jest z tym problem, pierwszy raz od "x" czasu grasz czy co? Każda gra sieciowa ma jakieś błedy, które inni gracze wykorzystują i nie ma co się użalać tylko odpalać kolejny mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pikole człowieku, czytasz ten temat czy wypowiadasz się na podstawie ostatnich 3-4 postów, to , że oszukują to my wiemy , nie oświeciłeś nas, a ja odnosiłem się kompletnie do czego innego niż do oszustw, to byl tylko przykład, weź przeczytaj chociaż 2 strony wstecz może wtedy zrozumiesz, ,że wyleciałeś jak Filip z Konopii ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie strony Twoich postów, to głownie narzekanie na lagerów, czyli oszustów/cziterów, więc nie wciskaj mi kitu, że nie potrafię czytać ze zrozumieniem. Jak masz z tym problem, to pakuj się na swój ciągnik i zasuwaj pod siedzibę Konami z protestem, bo tego nie zmienisz, nawet wysyłając im tony e-maili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baczek , Torpedoem , wpadajcie na turniej do Krakowa, to Wam gwarantuje, że żadnego laggera nie uświadczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Arbuz, nie wiem ile ty masz lat, ale powaznie sadzisz, ze bede jechal pol polski po to, zeby zagrac w gre, ktora mnie wnerwia? Pewnie z ludzmi z pes.com, gdzie wiekszosc nie potrafi napisac poprawnego zdania po polsku i mentalnoscia przypomina dresiarstwo? Powodzenia ;d

Edytowane przez Torpedoem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Torpedoem 

Ok nie było tematu, bo Twój post jest żenujący... 

Idź sobie pograj w Fifke z 5 letnimi Krzysiami i będziesz szczęsliwy...

Co Ty możesz wiedzieć o scenie PES. Jak nie byłeś nigdy to się nie wypowiadaj...

pozdro

 

PS. Lat mam sporo i swego czasu jeździło się po całej Polsce za turniejami, bo to świetna zabawa i super atmosfera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Twoja odpowiedz swiadczy tylko o poziomie twoim i twoich ziomkow ze "sceny" o ktorej wiecie wy sami ;d

PS. a co do zenady, to wystarczy wejsc na pes.com.pl i przeczytac relacje z turnieju w borownie by wyrobic sobie opinie o waszym zacnym towarzystwie. Ze tak powiem, "daj pan spokoj".

Edytowane przez Torpedoem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, uzbierało mi się sporo free agentów stąd też moje pytanie czy ich łączyć czy losować pojedyńczo?

Gdzies tam widziałem jakieś sprawdzone kombinację na konkretnych grajków, ale to chyba działało tylko przed aktualizacją...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz już w miarę przyzwoity skład to losuje pojedynczo, od razu sprzedaż, czarnej i tak nie trafisz a złota może Cię już nie zadowolić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Torpedoem naprawdę nie musisz szkalować sceny PES jak nigdy nie byłeś na żadnym turnieju. 

Doceniłbyś lepiej wysiłek organizatorów a nie psioczył na nie wiadomo co. 

 

Jeden na stu robił ferment a Ty wrzucasz wszystkich do jednego wora. Najlepiej jakbyś się w ogóle nie wypowiadał i nie zniechęcał graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie strony Twoich postów, to głownie narzekanie na lagerów, czyli oszustów/cziterów, więc nie wciskaj mi kitu, że nie potrafię czytać ze zrozumieniem. Jak masz z tym problem, to pakuj się na swój ciągnik i zasuwaj pod siedzibę Konami z protestem, bo tego nie zmienisz, nawet wysyłając im tony e-maili.

 

Nie wiem, kolego skąd jesteś, nie wnikam, ale u mnie w miesćie ciągników nie uświadczysz co najwyżej w okresie letniem na jego obrzeżach, więc jak takowy posiadasz to zapraszam z chęcią ocenie .... No może i narzekam ale Ty zacytowałeś post który dotyczył czego innego i wpierasz mi teraz że czarne jest białe i na odwrót. Więc jak widać nie do końca czytasz ze zrozumieniem ... koniec tej dyskusji, skoro nie grasz na PS4 to też za dużo nie udzielaj się bo nie wiesz w czym rzecz .

 

Baczek , Torpedoem , wpadajcie na turniej do Krakowa, to Wam gwarantuje, że żadnego laggera nie uświadczysz

 

Arboos, mimo, że auto służbowe za paliwo również nie płacę to mimo wszystko za dalekooooo ;), ale z chęcia bym zagrał z Tobą jakieś meczyki o pietruche , sprawdziłbym się a może i czegos nauczył, także jak masz czas wieczorami to można sie zgadać i posparować, pytanie tylko czy można grac ekipą z MyClub online między sobą ? Jak co to ID mam takie jak nick więc podbijaj .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekipą MyClub to raczej się nie da grać. 

A na sparing to bardzo chętnie, tylko ja ledwo czas na ligę online znajduje - ale możemy się zgadać na jakiś konkretny termin... Legią mogę zagrać albo Polską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to szkoda, bo człowiek się przyzwyczaił do Swoich chłopaków, :D, ok widzę ID też masz takie samo więc odezwę sie jakoś na PS dodasz do znajomych i się zgadamy . Bo umnie też loteria, jak mam chwile to odpalam  PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Torpedoem naprawdę nie musisz szkalować sceny PES jak nigdy nie byłeś na żadnym turnieju. 

Doceniłbyś lepiej wysiłek organizatorów a nie psioczył na nie wiadomo co. 

 

Jeden na stu robił ferment a Ty wrzucasz wszystkich do jednego wora. Najlepiej jakbyś się w ogóle nie wypowiadał i nie zniechęcał graczy.

 

Tak juz mam, ze nazywam rzeczy po imieniu. To nie moja wina, ze polska "scena" znaczy tyle samo, co scena u mnie na osiedlu. I nie, to nie jeden robi ferment, tylko jest tam sporo osob godnych politowania. I uwierz, wiem co mowie, bo nie mam w naturze opowiadania glupot. A ty powinienes zdjac klapki z oczu i spojrzec prawdzie w oczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pewnie z ludzmi z pes.com, gdzie wiekszosc nie potrafi napisac poprawnego zdania po polsku i mentalnoscia przypomina dresiarstwo? Powodzenia ;d

Powiem Ci tyle. Nie oceniaj ludzi jak ich nie znasz. Bo "dzieciarstwo" to Ty przedstawiasz w sowich ostatnich postach.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chłopaczyna nie radził sobie grając słabszą ekipą  bo nie mógł grać swoim ulubionym realem i stąd taka ocena ligi :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie, uzbierało mi się sporo free agentów stąd też moje pytanie czy ich łączyć czy losować pojedyńczo?

Gdzies tam widziałem jakieś sprawdzone kombinację na konkretnych grajków, ale to chyba działało tylko przed aktualizacją...

Działało przed aktualizacją. Ale widzę że stronka jest dalej aktualizowana. np teraz wyleciał benzema ze 100 % pewnością trafienia. Wiec jak to jest z tą stronką bo wydaje mi się że ktoś by tego nie aktualizował jeśli by nie działało. A ktoś próbował połączyć tak tych agentów jak jest podane na tej stronie po aktualizacji? Co mu losuje?

 

Jak dostać agentów tych free z lig np angielskiej włoskiej hiszpańskiej. Jeszcze na ps3 mi chyba z 3 wpadły na 350 meczy i tyle ich widziałem.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafił ktoś jakiegoś koksa z tego nowego agenta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

Powiem Ci tyle. Nie oceniaj ludzi jak ich nie znasz. Bo "dzieciarstwo" to Ty przedstawiasz w sowich ostatnich postach.

 

Oceniam na podstawie tego co mozna wyczytac w opisach meczow i dyskusjach uczestnikow. I nigdzie nie pisalem o dzieciarstwie tylko o dresiarstwie, takze czytaj uwazniej. Bronic kolezkow nie musisz. Gdyby byli nieskazitelni, to nikt by sie ich nie czepial. Zapros wiecej chlopakow do obrony swietego portalu, bo 3 to za mało na mnie :)

PS. drako - twoj post byl tak glupi, ze pozostawie go bez komentarza. Trzymaj sie ramy.

Edytowane przez Torpedoem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×