Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Spadłem z 1 dywizji a zaraz spadnę z drugiej... 

Zacząłem kombinować z różnymi ustawieniami i managerami i efekty są opłakane. Męczę się nawet z leszczami z 11 dywizji.

Co to się dzieje ?

 

 

Ano, Arboos, tak to już jest, też gdzieś wcześniej pisałem , że wygrywam z kolesiem z 2 ligi a za chwilę leje mnie koleś z 10, poprostu nie pasuje Ci ich styl gry :D, tak miałem to wytłumaczone hehehe, taka już jest ta gra.  Uzbierałem trochę GP na 2 losowania i w sumie, trafiłem:  Mascherano za challenge i potem Welbeck i Milner , szkoda , że oboje oprócz Mascherano do odstrzału, Milnera nie mam gdzie ustawić bo gram bez bocznych pomocników, a Welbeck na CF Ibry nie zastąpi . Kisze cały czas praktycznie w 4 lidze , czasem wpadam do 3 na jeden sezon ;), Rating miałem już 770 i zjechałem do 720 ;) moją bolączką jest to, że często gram po którymś piwku w weekend i potem rano mi się wyświetla np. 3 porażki pod rząd i lipa hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma Robbena, to tu jest przepis na sukces: podbiegnij na 20 metr, wcisnij strzał z r2, ciesz sie z gola. Czynnosc powtarzaj przez 90 minut.

Gratuluje awansu do 1 ligi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam do 4 3 3 jednak z zageszczonym srodkiem pola. Innej taktyki nie widze . Jak nie umiesz Robbena zatrzymac to masz problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam do 4 3 3 jednak z zageszczonym srodkiem pola. Innej taktyki nie widze . Jak nie umiesz Robbena zatrzymac to masz problem

Ja obecnie gram 4-2-1-3, maksymalnie cofnalem napad zagescilem w ten sposob srodek rowniez. Gra sie calkiem fajnie' TS wbil na 95 bardzo szybko, Mascherano to jest kocur hehe' motorek ma w dupie, az mi sie dziwnie nim gra na dmf, ale robi robote.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam do 4 3 3 jednak z zageszczonym srodkiem pola. Innej taktyki nie widze . Jak nie umiesz Robbena zatrzymac to masz problem

Nie, nie mam. Strzelam nim setki takich samych goli i juz mi sie to znudzilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Taktyk niema dużo. Niema także tej 442 gdzie jest dm, 2 cmf i jeden amf.

 

Januszp85 a to gdzie jest ta taktyka gdzie z cmf można zrobić amf? bo nigdy na takie coś się nie natknąłem i zaintrygowałeś mnie tym że takie coś istnieje. Byłem pewny ze pozycje są sztywnie przypisane i tyle.

W moim przypadku mam trenera 4-2-2-2 nie pamiętam teraz jak się nazywa. Wchodzisz w gameplan i w zakładkę edycji pozycji. Ja czasami edytuje jednego cmf i podczepiam go pod napadem jako amf.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W moim przypadku mam trenera 4-2-2-2 nie pamiętam teraz jak się nazywa. Wchodzisz w gameplan i może edytować pozycję. Ja czasami edytuje jednego cmf i podczepiam go pod napadem jako amf.

Ale nominalna pozycja się nie zmienia, cmf nie zamieni się na amf. Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nominalna pozycja się nie zmienia, cmf nie zamieni się na amf.

A powiem, że nie pamiętam. Będę w domu to zerknę. Tak czy siak można edytować a piłkarza AMF można wylosować. Ja mam chyba 4 w drużynie i czasami korzystam z takiego ustawienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mam. Strzelam nim setki takich samych goli i juz mi sie to znudzilo.

 

To go posadź na ławce, zmień taktykę albo o zgrozo sprzedaj go. Teraz zadaj sobie pytanie: "czy jestem w stanie poświęcić Robbena w imię braku nudy?" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To go posadź na ławce, zmień taktykę albo o zgrozo sprzedaj go. Teraz zadaj sobie pytanie: "czy jestem w stanie poświęcić Robbena w imię braku nudy?" :)

Nie wiem co wywołało u Ciebie troskę o mnie, ale ja na prawde nie oczekiwałem żadnych porad. Koledzy narzekali kilka postów wstecz, ze nie moga dojść wyżej w dywizjach a pamietam ze ktorys z nich ma Robbena, wiec opisalem najłatwiejszy sposób na zrobienie wyniku. Serio, wbicie do drugiej dywizji to nie jest żadna filozofia jak ktos ma takiego gracza. Wystarczy wyczuc lysego i jego strzaly i bedzie mial srednio 1-2 gole na mecz lub więcej. A ze po czasie robi sie to nudne to odrębna historia.

http://i.imgur.com/NoJuJAT.jpg

Tak to wyglada mniej wiecej z łysym w akcji...

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja nie uznaje bocznych pomocników i chciałem 442 ale ze środkowymi pomocnikami. 

2 amf i 2 dmf albo 4 cmf 

A takiej nie ma !

Arboos ale jak nie ma ?? :) Przecież można edytować pozycję tzn. przestawiać zawodników prawda?? Więc możesz zatrudnić trenera 4-2-2-2  (uzbierać zawodników na pozycję, które Ci odpowiadają czyli 2xAMF, DMF albo CMF akurat w losowaniach pełno jest tych zawodników, i pozamieniać i gra :)

Pytanie jak będzie wyglądał TS???

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przestawiac zawodników można ale nie zmieni się pozycji z CMF na AMF itd, itd.

swietny przyklad mentalnosci ludzi grajacych online w pesa: w 2giej polowie wygrywam 4;1, facet rozlacza mecz, ktory w efekcie zostaje anulowany. Napisalem mu ze jest looserem i zablokowalem, ale jeszcze zdazyl mi odpisac: "go play fifa sceater".

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestawiac zawodników można ale nie zmieni się pozycji z CMF na AMF itd, itd.

 

Ale np. w moim przypadku jak mam dwóch CMF to czasami jednego podczepiam pod napastników  i z rezerwy wstawiam za niego AMF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po zmianie zostaje mu AMF? Szczerze mowiac, nigdy tego nie sprawdzalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I po zmianie zostaje mu AMF? Szczerze mowiac, nigdy tego nie sprawdzalem

No ja tak gram. Mam trenera 4-2-2-2 ale wpadłem na pomysł, że jak losuje mi nawet dobrych piłkarzy AMF to zobaczę czy to zadziała. Więc jak oryginalny skład jest 2xcmf,lmf,rmf,ss,cf to właśnie jednego cmf przestawiam w linii z rmf i lmf i wstawiam z ławy amf. Wiadomo piłkarza trzeba przypasować do składu/trenera żeby TS nie spadł ale da się. :)

 

Edyta:

 

Żeby nie było, że głupoty piszę :D Mam dwóch trenerów z formacją 4-2-2-2 i u jednego można tak zamienić a u drugiego nie da rady, nawet jak wstawiamy AMF to zamienia się  na CMF. Czyli zależy od taktyki danego trenera ale zawsze i to dobre.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha rozumiem. Dzieki za wyjasnienie.

1 liga tez nie taka straszna: http://imgur.com/OW5eV4j

Szkoda tylko, że nie ma za utrzymanie żadnych nagród... Generalnie te dywizje nie maja zbyt wiele sensu, skoro bedac w 1 losuje ludzi z 11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha rozumiem. Dzieki za wyjasnienie.1 liga tez nie taka straszna: http://imgur.com/OW5eV4jSzkoda tylko, że nie ma za utrzymanie żadnych nagród... Generalnie te dywizje nie maja zbyt wiele sensu, skoro bedac w 1 losuje ludzi z 11.

Nieźle :-) a jaką grasz taktyką? I gdzie tam ustawiasz Łysego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choinką 4321 i łysoń jako jedyny CF. Za nim Bale i Sterling jako AMF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Planuje pograć dywizje online po chyba 2 miesięcznej przerwie :)

Jaka drużynę proponujecie? Tzn którą się opłaca brać aby była dość dobra i zarazem można było awansować? Nie chce grać Realem Barca czy Bayernem. I jeszcze pozwolę sobie zapytać bardziej doświadczonych kolegów Iloma defensywnymi pomocnikami polecacie grać? 1 czy 2 przy 4 obrońcach?

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje pograć dywizje online po chyba 2 miesięcznej przerwie :)

Jaka drużynę proponujecie? Tzn którą się opłaca brać aby była dość dobra i zarazem można było awansować? Nie chce grać Realem Barca czy Bayernem. I jeszcze pozwolę sobie zapytać bardziej doświadczonych kolegów Iloma defensywnymi pomocnikami polecacie grać? 1 czy 2 przy 4 obrońcach?

Drużynę to musisz  sam wybrać bo nie każdemu każda drużyna przypasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogitox

Postanowiłem dać grze drugą szansę. Mam parę zasad jeśli chodzi o kopanki.

Czy to pes czy fifa nigdy nie gram Realem.

Osatatnia moja styczność z pes to 2010 wtedy na pesleague byłem w czołówce a pociskałem Liverpoolem.

I równie dobrze gra się nim teraz. Sprawdź;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie wytłumaczycie mi jak to jest, że wrzucając zawodnika, którego nominalna pozycja to LMF na pozycję AMF jego overal jest wyższy niż podstawowy? Oraz drugie pytanie, czy każdym zawodnikiem mogę dojść do 99 tactical fit with manager? Bo mam wrażenie, że paru moich zawodników zatrzymało się na 94/95 i nie chcą drgnąć wyżej.

Edytowane przez Verbatimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie wytłumaczycie mi jak to jest, że wrzucając zawodnika, którego nominalna pozycja to LMF na pozycję AMF jego overal jest wyższy niż podstawowy? Oraz drugie pytanie, czy każdym zawodnikiem mogę dojść do 99 tactical fit with manager? Bo mam wrażenie, że paru moich zawodników zatrzymało się na 94/95 i nie chcą drgnąć wyżej.

Dobre pytania na które chyba jednak nikt ci nie odpowie. Wydaje mi się że do 99 żeby miał każdy zawodnik niema szans chyba. Ja na ps3 jeszcze to do własnie 96 góra doszło i koniec nic sie już nie ruszyło. Miałem tez paru co doszło do 99 ale nie wiem kompletnie od czego to zależy ze jednym to rośnie szybko i przebija ten szklany sufit 96 a inny się zatrzymuje i nic już nie drgnie. No chyba że jest tu jakiś kozak co wie od czego to zależy bo to że trzeba zawodników dobierać do taktyki trenera tej ofensywnej i defensywnej to wiemy ale dlaczego to rośnie jednym szybciej a drugim wolniej to na razie nigdzie nie wyczytałem dlaczego tak się dzieje.

 

i jak te losowania w tych champions league? Wpadają komuś jacyś kozacy z przodu. Wkurzające jest to że w tych losowaniach jest przechył gdzieś 1 do 10 na obrońców i defensywnych graczy. Wylosowanie kogoś z przodu to wręcz cud w tym losowaniu.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytania na które chyba jednak nikt ci nie odpowie. Wydaje mi się że do 99 żeby miał każdy zawodnik niema szans chyba. Ja na ps3 jeszcze to do własnie 96 góra doszło i koniec nic sie już nie ruszyło. Miałem tez paru co doszło do 99 ale nie wiem kompletnie od czego to zależy ze jednym to rośnie szybko i przebija ten szklany sufit 96 a inny się zatrzymuje i nic już nie drgnie. No chyba że jest tu jakiś kozak co wie od czego to zależy bo to że trzeba zawodników dobierać do taktyki trenera tej ofensywnej i defensywnej to wiemy ale dlaczego to rośnie jednym szybciej a drugim wolniej to na razie nigdzie nie wyczytałem dlaczego tak się dzieje.

i jak te losowania w tych champions league? Wpadają komuś jacyś kozacy z przodu. Wkurzające jest to że w tych losowaniach jest przechył gdzieś 1 do 10 na obrońców i defensywnych graczy. Wylosowanie kogoś z przodu to wręcz cud w tym losowaniu.

Kozaki mi nie wypadają, na około 15 losowań wypadło mi 3 obrońców, reszta pomoc i napad, żaden bramkarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobre pytania na które chyba jednak nikt ci nie odpowie. Wydaje mi się że do 99 żeby miał każdy zawodnik niema szans chyba. Ja na ps3 jeszcze to do własnie 96 góra doszło i koniec nic sie już nie ruszyło. Miałem tez paru co doszło do 99 ale nie wiem kompletnie od czego to zależy ze jednym to rośnie szybko i przebija ten szklany sufit 96 a inny się zatrzymuje i nic już nie drgnie. No chyba że jest tu jakiś kozak co wie od czego to zależy bo to że trzeba zawodników dobierać do taktyki trenera tej ofensywnej i defensywnej to wiemy ale dlaczego to rośnie jednym szybciej a drugim wolniej to na razie nigdzie nie wyczytałem dlaczego tak się dzieje.

 

i jak te losowania w tych champions league? Wpadają komuś jacyś kozacy z przodu. Wkurzające jest to że w tych losowaniach jest przechył gdzieś 1 do 10 na obrońców i defensywnych graczy. Wylosowanie kogoś z przodu to wręcz cud w tym losowaniu.

 

 

Racja, mi jedynie z ofensywnych Welbecka wylosowalo, reszta to pomocnicy typu Milner, Gabi na ławe, potem już sama defensywa, Dante , Martinez, Mascherano, itd..... dziwnie to zrobione  ;d ja już chyba odpuszczam te losowania i skupie się nad tym co mam, TS mam 95, dośrubować go trochę i pykać bez kombinowania .

 

Ma ktoś z was Neuera ? Masakra co on wyczynia, osobiście go nie mam ale jak gram przeciwko niemu to takie parady sadzi, że nerwicy idzie się nabawić, przydałby się :D, niestety muszę nacieszyć się Howardem, który szału nie robi ....

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×