Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Racja, mi jedynie z ofensywnych Welbecka wylosowalo, reszta to pomocnicy typu Milner, Gabi na ławe, potem już sama defensywa, Dante , Martinez, Mascherano, itd..... dziwnie to zrobione ;d ja już chyba odpuszczam te losowania i skupie się nad tym co mam, TS mam 95, dośrubować go trochę i pykać bez kombinowania .

Te czarne piłki, to tylko trochę lepsze złote z normalnych losowań.

Nie wiem czy z tego agenta jest nawet mniejsze prawdopodobieństwo trafienia koksa niż z tych pozostałych Top.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te czarne piłki, to tylko trochę lepsze złote z normalnych losowań.

Nie wiem czy z tego agenta jest nawet mniejsze prawdopodobieństwo trafienia koksa niż z tych pozostałych Top.

 

No właśnie każdy się skupił na tych CL, a może warto by pokręcic standardowymi hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Racja, mi jedynie z ofensywnych Welbecka wylosowalo, reszta to pomocnicy typu Milner, Gabi na ławe, potem już sama defensywa, Dante , Martinez, Mascherano, itd..... dziwnie to zrobione ;d ja już chyba odpuszczam te losowania i skupie się nad tym co mam, TS mam 95, dośrubować go trochę i pykać bez kombinowania .

Ma ktoś z was Neuera ? Masakra co on wyczynia, osobiście go nie mam ale jak gram przeciwko niemu to takie parady sadzi, że nerwicy idzie się nabawić, przydałby się :D, niestety muszę nacieszyć się Howardem, który szału nie robi ....

Ogólnie jak gram to dużo osób ma Nauera. Ale masz rację, co wyczynia ten bramkarino to szok. Mam wrażenie też takie, że moi gracze mu podają piłki ze strachu.

Z drugiej strony największą szmatę wsadziłem kolesiowi, który miał go na bramce.

Mój DeSanctis też cuda wyczynia

No właśnie każdy się skupił na tych CL, a może warto by pokręcic standardowymi hehehe

Miałem wersje US i z tamtych agentów Kroos, Balo, Oscar, RVP, Ramires. Teraz dużo + 80 ale gracze bez polotu. To co Kroos robił to szok, trójkąt wchodził z dupy.

I chyba po przesiadce na wersję UE mogę mieć nie dosyt, bo żadnej mega gwiazdy nie mam.

Choć z drugiej strony ile to trzeba mieć siana żeby ich utrzymać często ten ovr 75 - 79 jest ciekawszym graczem niż 84 ovr. Wolę takiego Schurrle 81 niż Lorrente 84, który jest wolny jak Rasiak.

Taki Walcott, z tym swoim speed 100 ale wcale nie z mega ovr jest pewnie lepszy niż nie jeden i 87-89. Aż do tego Ovr nie ma co przykładać dużej uwagi. Aby pasował do koncepcji.

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, racja, mnie konami świętą trójcą uraczyło ale to tez nie jest jakieś super, bo przyznam, że częso mam problem kim kończyć akcje, jak zagrać itd... jak miałem tylko Ibre na początku w ataku to odrazu wiedziałem co robić :D, bo nie miałem za duzo do  wyboru a teraz człowiek kombinuje niepotrzebnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lorrente to jest nikt w tej grze. Mając go w składzie to jak grać w 10 bo czekać aż mu piłka wleci na łepetynę to lepiej go nie mieć. Mnie beczek również welbeck wpadł widać że to sztywno zaprogramowane co ma wpadać. Na youtubie również pełno welbecków wypada z napadu. Kląłem tez jak mi 2 bramkarzy wylosowało ale po czasie to jednak dobrze wyszło der stegen i caballero i oby dwa pasują do taktyki i tym sposobem co 20 meczy dopiero odnowiony jest kontrakt. Wkurzające jest to że 90 procent defensywnych zawodników wypluwa. Ogólnie myClub pokazuje wręcz bezczelnie że ten tryb powstał dla prawdziwych pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile to trzeba losować aby kogoś trafić? Na to też nie ma reguły. Mój brat w pierwszym losowaniu trafił czarną piłkę (Niang) ale potem jeśli już czarna to 81-83. Mi z kolei przez ponad miesiąc nikt nie wypadał ale potem odrazu Kroos.

Myślę, że Konami z czasem coraz bardziej sprawę będzie ułatwiało, żeby podkręcić trochę wypalonych graczy, żeby na nowo zaczęli grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziś jest w ogóle ostatni dzień tego losowania z taką szansa czarnej także kto sie zastanawia czy na jutro zostawić sobie losowania to niech się zastanowi bo jutro koniec i dopiero znowu w marcu przy rewanżach znowu będzie możliwość. Ciekawe co jutro zastąpi te uefa agents? Ktos gdzie doczytał się co jutro ma być bo mam 890 zlotych monet i 26000 gp i zastanawiam się czy nie czekać na jutro ale nic niema co ma być.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale powróci 5 i 12 marzec. Ciekawe kogo dadzą. Może Agenta Ligi Europy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

według mnie to jest tak że z tego agenta czarnych piłek cl  daje od overalla 80 w górę , aby trafić coś konkretnego trzeba by nieźle gp uzbierać i nie wyrzucać tych co już dało bo będzie dawać znowu . z tej listy (http://pesdb.net/pes2015/?top_agent=uefa-champions-league-stars-leg_2-week_1&liveupdate=0) już mi 30 wylosowało choć faktycznie farfan i fabregas najmocniejsi , zbieram więc gp i czekam na 5 marca , może w końcu da tych mocniejszych .

Edytowane przez robak76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie to jest tak że z tego agenta czarnych piłek cl  daje od overalla 80 w górę , aby trafić coś konkretnego trzeba by nieźle gp uzbierać i nie wyrzucać tych co już dało bo będzie dawać znowu . z tej listy (http://pesdb.net/pes2015/?top_agent=uefa-champions-league-stars-leg_2-week_1&liveupdate=0) już mi 30 wylosowało choć faktycznie farfan i fabregas najmocniejsi , zbieram więc gp i czekam na 5 marca , może w końcu da tych mocniejszych .

Mam pytanie dotyczące tej strony co podałeś, czy ktoś z Was próbował tych kombinacji z free agentów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kombinacje sa juz nieaktualne. Na niektorych zawodników bylo 100% i konami wprowadzilo totalny random

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym wyłączeniu serwerów coś się zmieniło???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery dopiero zostana wylaczone.

Dziś miały być wyłączone 26.02 od 2,30 do 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po dzisiejszym wyłączeniu serwerów coś się zmieniło???

 

Zwykła, cotygodniowa konserwacja. Poza dodaniem nowego agenta i jakichś pierdół w MyClub (gratisowe 10000 GP), raczej nic się nie zmieniło.

Czekam na aktualkę, która umożliwi handlowanie swoimi grajkami, to Wam oddam wszystkich moich koksów za darmo, bo już grać mi się w ten tryb nie chce.  :P

Czekam również na data pack z zimowymi transferami i ruszam na podbój Master League, co by w końcu postrzelać brameczki Torresem w barwach Atletico.  :)

 

Tak przy okazji zarzucę linkami, bo może nie każdy o tym wie. Na oficjalnej witrynie Konami można sobie wcześniej podejrzeć, co zamierzają wrzucać co tydzień.

 

PS3: http://www.konami.jp/we/online/2015/?tg=gb&pf=ps3

 

PS4: http://www.konami.jp/we/online/2015/?tg=gb&pf=ps4

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten cały MyClub to jest najgorszy tryb jaki kiedykolwiek ktoś wymyślił w grze piłkarskiej. Takiego syfu to ja dawno nigdzie nie widziałem. To już Sensiblle Soccer miało lepszą grywalność niż to coś co wymyśliły żółte hipki z Konami. To jest jakaś paranoja co się w tym trybie dzieje. 

Wracam do dywizji i jadę Legią albo Polską na przepasieńców. Przynajmniej skill się będzie liczył i będę sobie mógł pograć swoją taktyką... A cały ranking i to w której dywizji będę kopał , przestaje mnie kompletnie interesować... 

 

A właściwie to chyba zacznę trenować naszych Orełów pod turniej w Krakowie !

Jeszcze Polska nie zginęła póki....... !!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już straciłem nadzieję, że wrócą czasy w których bity rok grałem w kopanke aż do dnia wyjścia kolejnej,   jak nie zrypany gameplay, to zrypane tryby, do tego kulejące online, jedno wielkie dno . . Szkoda, bo póki co to nowa generacja, znudziła mi się szybciej niż kopane na PS3, najlepsze jest to, że tam internet był za free a wszystko chodziło sprawniej, tutaj do interesu dokładam i dostaje dwa szroty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuuu widzę pojechaliście jakbym siebie czytał do niedawna :) Ja już mówiłem na początku że tryby gry online to porażka ale kazano mi się zamknąć żeby nie mącić :) A wystarczył by jeden mały myk w trybie online który by wywrócił do góry nogami wyobrażenie o tych trybach. Chodzi o LM. Wyobraźcie sobie że dostajemy ten tryb online z multum pokojami gdzie jest 32 miejsca i każdy przed zaczęciem losuje swoją drużynę. Wylosujesz real ok miało by się ale pewność że na 32 drużyny tylko jeden real jest. Te mecze w ogóle grupie jakie emocje, 6 meczy i komu uda się wyjść z tych pierwszych dwóch miejsc. Gdyby takie coś było to bym chyba nie schodził z pesa. A co dostajemy od konami Bannery z ligi mistrzów i otoczkę i możesz sobie pograć z komputerem hehe. nazwać to słabym to nic nie powiedzieć

 

Matheo ta rozpiska co dałeś to kiedy to ma wyjść bo tam jest dzisiejsza data a coś tam pisze o tych agentach 5 gwiazdkowych a nic takiego niema dziś w pesie bo przed chwilą patrzałem. Nie jest tak że to dopiero wejdzie z następną łatka ci agenci 5 gwiazdkowi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą LM online to by była jatka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą LM online to by była jatka

No i to jaka. Najważniejsze już maja czyli licencję na LM czyli nic na przeszkodzie nie stoi aby takie coś zrobić. Edycje Fify mistrzostw świata pokazały że to można zrobić. Jest to chyba najbardziej zmarnowana licencja jaką znam. Już to kiedyś mówiłem widząc jak ona się marnuje to bym wolał aby EA to przejęło by przynajmniej jakaś rzesza graczy miała z tego pożytek bo u konami to to jest zwykłe marnotrawstwo bo chyba nikt w dobie online nie gra tej LM z komputerem. Toż to czysty masochizm musi być. Ja niekiedy jak mam rozegrać mecze offline z myClub żeby mieć agenta darmowego to ziewam a co dopiero rozegrać całą ligę mistrzów offline. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

.

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tą LM online zajebista sprawa, z tym , że zasiadając do takiego czegoś cała ekipa musiała by mieć sporo czasu, żeby taki turniej rozegrać, niestety ale niektórzy grają 2-3 mecze bo na więcej nie ma czasu, problem w tym, że w PES-a nie gra tyle wiary co we Fife, tam by prędzej to wypaliło, u Konami niestety ale wydaję mi się , że servery by świeciły pustkami, albo ciężko by było wbić na te konkretne które by się zapełniały w moment.  Co nie oznacza, że już dawno powinni takie coś na próbę zrobić, a nie dają challenge jeden mecz z utworem i piłką Champions League i myślą , że wiara się jara tym :D Też odpaliłem przed chwilą Pes-a i widzę , ze tym razem nie dali zadnego challenga ani nowego TOP agenta, jedynie płacą więcej GP za mecze bodajże do 5.03. za pierwszy wygrany mecz dostałem odrazu 6000GP.  W sumie dobrze, trzeba odpocząć od tych losowań. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już MyClub całkowicie olewam. Daję filtr 3lvl a tu mi przychodzi typek z Ronaldo, Ibrahimowic, Hames, Bale, Dante, Chielini, Alaba, generalnie same koksy w 11. 

Pytam go po meczu jak to możliwe, że ma 3 lvl drużyny z takim składem. A typek , że ma ławkę z ovl 60

Więcej pytań nie mam. Do tego TS98 i gościowi sama drużyna gra. A gdzie liczą się umięjętności i jak go stać na taki skład ? Mikropłatności zabiły jak dla mnie ten tryb. 

 

Po czym odpaliłem sparingi z kumplem i wziąłem moje ulubione Włochy i Polskę . Coś pięknego jak się grało :) Włochy - Polska na Holandie, Francję i Belgię.

 

Na turnieju jednak zagram Włochami. Oreły z Wasilewskim na obronie daleko nie zajadą...

 

A ja bym chciał zwyklą Master League online, z tym, żeby nie było takich cyrków z mikropłatnościami i zapychaniem ławki rezerwowych słabymi graczami.  Aha i TS powinni wywalić do lamusa !

To całkowicie jak dla mnie zabija tą grę... A i taktykę powinienem sobie sam ustalać, a nie jakiś z dupy manager narzuca mi wszystko z góry. 

Ja rozumiem jakby ich było więcej a tu trzy taktyki na krzyż i sobie graj... PORAŻKA !!

 

Online na PS4 mi śmiga super i jeszcze nigdy się tak płynnie nie grało !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No niestety, tryb jest biedny. Competition to kpina, gdzie w wiekszosci wygrywaja cheaterzy/ lagerzy. Tryb nie nagradza gracza w zaden sposob. Utrzymujesz sie w d1 i co? I nic. Ranking? Nikt powazny nie bierze go pod uwage, poza fapującymi się gimnazjalistami, ktorzy musza rozlaczac chyba polowe swoich meczow, zeby zrobic rating 1000. Patrzac chlodnym okiem, ciezko znalezc jakiekolwiek pozytywy, po kilku miesiacach grania. Jest juz duzo przepakowanych teamow i lepszym wyborem jest męczenie się z jednym ronaldo w dywizjach, niz z ibra, robbenem i ronaldo w 1 teamie. Mam nauczke na przyszly rok, bo niesiony euforią, wydałem troche grosza w Myclubie na swieta.

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobrze, że ja czułem, że to będzie syf i nie ruszałem na dłuższą metę :D nawet mam w pudełku niewykorzystany kod który jest chyba do myclub.

Gram z kumplami towarzyskie 1v1 i jest kosmos grając 3.5 max 4 gwiazdkowymi drużynami ta gra daje tony funu :) od fify 09 żadna piłka nie dawała mi tyle radości. Szkoda, że inne tryby poza friendly są Nie grywalne.

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×