Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem :) streamuj częściej bo oglądało się fajnie ;)

Panowie używacie raczej stałej taktyki czy jednak fluid formation? Zastanawiam się czy jest sens bawić się w fluid..

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale glupie ;D

chociaz z drugiej strony, takie rzeczy sie czesto na zywo zdarzaja, ze zawodnicy sie odsuwaja Bog jeden wie po co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się przyjemnie, ale wyczuwam jakąś manipulację...

Legendarny współczynniki TS.

OK, rozumiem że w online jakoś to podziela na lepszych i gorszych.

Ale śmieszne jest to, że mając mniejszy TS gramy z wyraźnie wyczuwalnymi opóźnieniami reakcji.

I nie jest to kwestia neta.

Co mnie rozbroiło? Opóźnienia offline!!

Mam TS95. Próbuje od kilku dni wygrać 6 kolejnych meczów VS COM Top Player.

Nie da się.

Gdy wpadam ns przeciwnika około TS93-95 to da się płynnie grać.

Ale jak w kolejnym meczu trafiam na TS97 to znowu w mojej ekipie zalaczą się slow motion.

To jest nieporozumienie.

Po każdym meczu wybieram odnowienie ALL Staminy.

Gra się tak, jakby moi grajkowie biegali po kolana w bagnie.

VS COM qwa!!

Przeglądając trofea rzuciły mi się statystyki tego pucharka 6 win a row vs com top player in myClub = 0,1%...

Przerzucę się chyba chwilowo na Madden25, a PES jak za dawnych lat posłuży do kanapowego 1vs1.

 

Możesz wyjaśnić o co chodzi z tym TS? Gdzie to sprawdzić ile mam? Może dlatego mi się tak dziwnie gra, podejrzewałem, że może wina połączenia jakieś opóźnienia itd...

Ale też zauważyłem, że gdy gram z kimś z wyższym ratingiem to jego zawodnicy dosłownie zbierają mi każdą piłkę, są tak szybcy i pewni w odbiorach, że momentalnie doskakują do każdej piłki a moja ekipa jakby nie wiedziała gdzie jest, podają niedokładnie, grają jak sieroty. Mam rating blisko 600 rozumiem, że taki gracz jak ma rating wyższy o 200 to powinien mnie zlać no ale to jest zbyt odczuwalne, żeby taka różnica była, że wychodzi mu dosłownie wszystko, jego zawodnicy są mega szybcy i skuteczni a u mnie nie grają dosłownie nic.

Edytowane przez KoRcZuS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak co to znowu losuje defensywnych graczy w myClubie także nie warto inwestować jak sie ma już obronę gotową. Wylosowanie grajka z przodu to zapewne znowu jak 1 do 10. Kurde chciałem tego guardiolę wziąć ale ma już całkiem inna taktykę niż wcześniej. Jak to jest możliwe. To samo anchelotti. Eh ale mnie to zdenerwowało. Jak tu teraz mieć nadzieję ze jeszcze ten guardiola z 3-1-3-3 będzie?

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taraz nikt mi nie powie, że konami nie pomaga w wygraniu meczu :biggrin:

https://www.youtube.com/watch?v=qpIXvbkt07I

hahahah , widzę wszędzie nas robią w kuku, skrypt goni skrypt :biggrin:

 

Jak co to znowu losuje defensywnych graczy w myClubie także nie warto inwestować jak sie ma już obronę gotową. Wylosowanie grajka z przodu to zapewne znowu jak 1 do 10. Kurde chciałem tego guardiolę wziąć ale ma już całkiem inna taktykę niż wcześniej. Jak to jest możliwe. To samo anchelotti. Eh ale mnie to zdenerwowało. Jak tu teraz mieć nadzieję ze jeszcze ten guardiola z 3-1-3-3 będzie?

 

Vincent jaką ma teraz Guardiola i Ancelloti taktyke bo nie moge odpalić konsoli, a może bym zakupił jakby miał któryś z nich 4-2-1-3 lub 4-1-2-3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Vincent jaką ma teraz Guardiola i Ancelloti taktyke bo nie moge odpalić konsoli, a może bym zakupił jakby miał któryś z nich 4-2-1-3 lub 4-1-2-3

Giardiola 4321 choinka nie potrafię nią grać, anchelotti 442. Najlepsze jest to że np dechamps ma ciąglę tą sama 433. Coś tu jest nie tak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lipa ja tam nie mam zamiaru zmieniać, muszę mieć 3 w napadzie , jedynie DMF na AMF mogłbym zamienić, odpale konsole to machne ze 2 razy z ciekawości losowanie, bo dzięki temu, że przez te 5 dni płacili więcej to trochę tych GP się odłożyło, jaki jest agent Champions League znowu tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lepszej takty od 4321 w tym pesie. To jest samograj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lepszej takty od 4321 w tym pesie. To jest samograj.

No ja je miałem i kompletnie te 2 cmf mi nie pasują. Blokują włączających się obrońców i jeden napastnik od razu ją skreślają. No chyba że na amf się ma messiego czy innego robbena to jeszcze moze to jakoś wygląda ale tak nic się nie włączali amf-y do przodu jeśli nie są koksami.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bale i Sterlig u mnie robia dobra robote. Ibra chyba nie bedzie brany pod uwage... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bale i Sterlig u mnie robia dobra robote. Ibra chyba nie bedzie brany pod uwage... :sad:

A przesuwałeś coś w tej taktyce 4321 czy tak jak jest i grasz nią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zrobie fote

ok. Czekam co tam zmajstrowałeś z tą taktyką bo wiem że na ps3 ją miałem wygrywało się tez nieco ale w tym ataku bolał ten jeden napastnik. 

 

Aha w wylosowało mi diego coste chyba na 15 losowań ktoś w przodu wpadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na TS, bo niepotrzebnie wsadzilem jakiegos zawodnika i koszty przekroczyly mozliwosci trenera ;P Normalnie mam 96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra tam gdzie jest alaba i kongo to jeden jest dmf a drugi cmf co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zrobie fote

http://imgur.com/LEngDKhtrener

http://imgur.com/so2cRRAgame plan

Dzięki za screeny :)

spróbuję pograć tą taktyka z kumplem. Juz myślałem, że wszyscy co potrafią grać w tą grę nigdy nic nie poradzą noobkom na tym forum :)

Nikt z was nie używa fluid formation?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś z Was pod wodzą Guardioli?... Jak się gra na tej taktyce? Mam trochę coinsów i zastanawiam się nad jego zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś z Was pod wodzą Guardioli?... Jak się gra na tej taktyce? Mam trochę coinsów i zastanawiam się nad jego zakupem.

 

 

Ani mi nie mów, miałem trochę coinsów odłożone, więc zaryzykowałem i go kupiłem, poustawiałem swoje gwiazdy, dla mnie ta cała choinka to jeden wielki rozpiździaj, prawda jest taka że wszystko zależy jakimi zawodnikami dysponujesz, bo ja mając 3 dobrych napastników, dając nagle dwóch na AMF tracą 1/3 swojej wartości takiemu Robbenowi spada z 91 na 84 chyba, więc matinx nie pisz, że to najlepsza taktyka w grze, bo równie dobrze ja mogę napisać, że samograjem dla mnie jest 4-3-3. Wszystko zależy jakich kto ma zawodników w składzie, więc dla mnie Guardiola z choinką to niewypał i wywalone 16k GP w błoto ;)  Zresztą Guardiola pressing ma jakiś Conservative, grają jak panienki, zakupiłem kolesia z pressingiem "Agressive" i odrazu widać różnice w odbiorze piłki.

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mam tak nie pisac, skoro tak uważam? Mam rozne takty, 4132, 433, 4222 i zadna nie dorownuje 4321, nawet z gorszymi zawodnikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale zasugerowałeś, że jest najlepsza w grze, a nie ,że dla Ciebie najlepsza ;), więc dałem przykład, że zależy dla kogo itd...., dobra mniejsza z tym, poprostu nie chce ,żeby Siwy sugerował się tylko tym co Ty napisałeś, i dobrze się zastanowił zanim wywali 16k na choinke Guardioli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto losować z agenta Champion League po przerwie?? Wypadł komuś jakiś konkret od wczoraj?? Mam odłożone na ok. 20 losowań i się zastanawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ze jeszcze trzeba zalapac o co chodzi w tej taktyce. Mi tez na poczatku gralo sie dziwnie i mialem spory problem z przestawieniem swojej gry w ofensywie. Najdluzej gralem 4132 ale jak dostalem kilka razy baty od ludzi z choinką, to postanowilem sie przestawic. Warto bylo. Pamietam, ze kiedys trafilem weedensa (tego youtubera) i gral wlasnie choinka z mega beznadziejnymi zawodnikami (jakos pare dni po premierze). Nie mialem zupelnie nic do powiedzenia. Jak przedwczoraj streamowalem, to wsrod widzow byl chlopak, ktory ma rating 1000 w myclubie i tez twierdzil, ze 4321 to OP takta w tej edycji i duzo latwiej jest wygrywac dzieki niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może i tak mati, nie będę się kłócił, może jakbym pograł dłużej bym opanował, jednak posiadając 3 konkretnych napastników, naprawdę dziwnie to wszystko wygląda. Nie wspomnę o tym, że takiemu Robbenowi na AMF spada Fit manager tak, że nawet lekko czerwony nie jest i teraz naparzaj 50 meczy, żeby się zgrał ;)

 

Warto losować z agenta Champion League po przerwie?? Wypadł komuś jakiś konkret od wczoraj?? Mam odłożone na ok. 20 losowań i się zastanawiam...

 

Katalonczyk raczej szalu nie ma, ja wczoraj trafilem no name złotego , potem Cabaye i na koniec shaqiri to tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×