Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Bogu nie klocimy sie, tylko rozmawiamy, wiec spoko :) Wymiana doswiadczen dobra rzecz. Nie musisz Robbena wciskac na sile na AMF. Lepiej wziac gorszych zawodnikow , dla ktorych to bedzie nominalna pozycja, a lysego wywalic na lawke. Chociaz na Twoim miejscu, ja bym nim gral na szpicy a Ibra i Ronaldo by siedzieli. Do tego modlilbym sie aby wypadl mi Messi, bo jako AMF po prawej stronie bylby po prostu demonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani mi nie mów, miałem trochę coinsów odłożone, więc zaryzykowałem i go kupiłem, poustawiałem swoje gwiazdy, dla mnie ta cała choinka to jeden wielki rozpiździaj, prawda jest taka że wszystko zależy jakimi zawodnikami dysponujesz, bo ja mając 3 dobrych napastników, dając nagle dwóch na AMF tracą 1/3 swojej wartości takiemu Robbenowi spada z 91 na 84 chyba, więc matinx nie pisz, że to najlepsza taktyka w grze, bo równie dobrze ja mogę napisać, że samograjem dla mnie jest 4-3-3. Wszystko zależy jakich kto ma zawodników w składzie, więc dla mnie Guardiola z choinką to niewypał i wywalone 16k GP w błoto ;) Zresztą Guardiola pressing ma jakiś Conservative, grają jak panienki, zakupiłem kolesia z pressingiem "Agressive" i odrazu widać różnice w odbiorze piłki.

Właśnie conservative w pressingu do mnie nie przemawia, to już takte lepszą ma ten drugi, pewnie Ancelotti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie wymadrzac za bardzo i robic za wywyrocznie ale conservative ma przewage nad aggresive. zawodnicy nie beda wam sami z siebie podwajac krycia i zostawiac luk. W cons to wy decydujecie kiedy chcecie popressowac i podwoic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mi się ten temat podobać :) fajnie się czyta te wasze "kłótnie" ;- )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie choinki. Bayern ma ustawienie rb-cb-cb-lb dmf rmf-amf-amf-lmf cf czy to jest to ustawienie guardioli z myClub?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam guardioli wiec Ci nie powiem, natomiast choinka o ktorej ja pisalem nie ma bocznych pomocnikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie choinki. Bayern ma ustawienie rb-cb-cb-lb dmf rmf-amf-amf-lmf cf czy to jest to ustawienie guardioli z myClub?

Nie to nie to. jest takie obrona jak podałeś a pomoc i atak tak: cmf, dmf, cmf, amf , amf , cf czyli choinka dla mnie niegrywalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym się różni styl obrony all out defence id frontline pressure?

Które jest lepsze dla słabszego gracza?

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem dywizje, gram meczyk Barca - Real. Wygrywam 4;1 w 60 minucie, nagle lagi i rozlaczenie. Mecz uniewazniony. Ale ta gra jest skopana... :( Połączenie głupich ludzi z jeszcze głupszym systemem to potężna siła rażenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem dywizje, gram meczyk Barca - Real. Wygrywam 4;1 w 60 minucie, nagle lagi i rozlaczenie. Mecz uniewazniony. Ale ta gra jest skopana... :( Połączenie głupich ludzi z jeszcze głupszym systemem to potężna siła rażenia.

No, to jest dobre jadę z typem.... Nagle pauza wykorzystana do końca i potem lagi. Nie rozumiem typów co tak grają, kogo chcą oszukać, tak zdobyty rating jest nic nie wart
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma trzeciej piłki na PS :biggrin:  bo w tym sezonie pewnie i 3 bym zakupił .  Sam jestem ciekaw co zrobię za pół roku , wrócę do Fify czy zostanę przy Konami,  Fifa standardowo wyjdzie we wrześniu, PES pewnie dużo później, więc porównać ich odrazu nie będzie można a na premierę już chyba żadnej nie zaryzykuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wyłączyłem, nie dałem rady w to grać, w każdym meczu tak mi lagowało, każdy ruch, każde podanie z sekundowym opóźnieniem. Do tego jeszcze moi napastnicy strzelali obok bramki z 5 metrów, nie da się wygrywać meczów jak wszystko jest przeciwko a jak już się udało coś wygrać to i tak byłem niezadowolony z przebiegu całego meczu bo więcej fuksów i przypadków niż ładnych akcji i gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wyłączyłem, nie dałem rady w to grać, w każdym meczu tak mi lagowało, każdy ruch, każde podanie z sekundowym opóźnieniem. Do tego jeszcze moi napastnicy strzelali obok bramki z 5 metrów, nie da się wygrywać meczów jak wszystko jest przeciwko a jak już się udało coś wygrać to i tak byłem niezadowolony z przebiegu całego meczu bo więcej fuksów i przypadków niż ładnych akcji i gry ;)

 

Ano tak to już jest uroki, tej gry, że nagle nie wiadomo skąd lagi, opóźnienia itd . . .   Korczus widzę kibic , żużla ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baczek, Ty masz fife?

Ja zcekam na przesylke, kupilem uzywke. Jak masz, to mozemy jakis spar pyknac jak dostane gre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo, mam,mam  jakoś kurde nie sprzedałem, z tym, że składu we FUT nie mam poleciał cały a żetony na paczki.  Można zagrać, zanim zacząłem grać w PES, całkiem dobrze grałem, teraz zapewne będzie kosmos z prędkością itd.... ale można popykać , jak już dostaniesz to daj cynka.  To PES już Ci się tak znudził, że kasiore na Fife wydajesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie online w pesie i fakt, ze w myclubie nie mozna normalnie zarabiac GP, tylko trzeba symulacje slabiakami odpalac. To jest kretynizm. I tak ludzie graja przepasiencami i tak. Idea byla pewnie taka, zeby tworzyc srednie sklady ale nikt sie do tego nie stosuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie online w pesie i fakt, ze w myclubie nie mozna normalnie zarabiac GP, tylko trzeba symulacje slabiakami odpalac. To jest kretynizm. I tak ludzie graja przepasiencami i tak. Idea byla pewnie taka, zeby tworzyc srednie sklady ale nikt sie do tego nie stosuje.

Idea była taka żeby kupować coinsy za normalny chajs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

team level 4 i brak problemów z przedłużaniem kontraktów. nie mam gp to wstawiam kogoś innego do składu i za chwilę zarabiam na tego co się skończył. trzeba mieć długą ławkę i tyle. i jeszcze odkładam sobie na kilka losowań special agentów.

Edytowane przez maciek1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem jak Ty to robisz, ja mam team lvl 3/4 i stac mnie tylko na kontrakty, wygrywajac 9 gier na 10. Nie ma mowy o odlozeniu na losowania.

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile meczy trzeba rozegrać aby odblokować wszystkich trenerów tak aby można ich kupować za gp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano tak to już jest uroki, tej gry, że nagle nie wiadomo skąd lagi, opóźnienia itd . . .   Korczus widzę kibic , żużla ?

 

No mieszkam w Lesznie więc wiadomo, że na szlakę się też chodzi i jeździ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec z MyClub. Nie ma sensu grac z jozkami ktorym brak umiejetnosci nadrabia TS. Sami odbieraja pilke , sami podaja mega celnie, samo wszystko sobie gra. Wlaczylem sobie dywizje Grecja i najpierw remis 1:1 z Bayernem rating 820 a potem 6:2 z Barca rating 780. Koles nie wytrzymal nerwowo i najpierw zaczal lagowac a po 6 bramce sie rozlaczyl.

To pierwszy PES od dawien dawna gdzie mocna przyjemnie pograc slabsza druzyna na najmocniejsze.

Odpowiednia taktyka i skill robia robote. Nie to co w MyClub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaka to radocha ogrywac goscia, skoro meczu nie idzie dokonczyc? Jakby ludzie byli jeszcze glupsi, to moglbys co najwyzej przegrywac mecze, bo z tych wygranych wszyscy moga uciec bez konsekwencji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mieszkam w Lesznie więc wiadomo, że na szlakę się też chodzi i jeździ :)

 

heheh, no nie ma innej opcji, ja też kupę lat na żużel śmigam do Ostrowa, nie wiem który jesteś rocznik ale ja jako dziecko byłem na pamiętnym meczu z Lesznem jak naszego lidera św. pamięci Rifa powiózł Mikołajczak , co się niestety tragicznie skończyło do tego zadyma na stadione hohoho, będąc wtedy dzieckiem , miałem niezłego pietra jak ławki nad głową latały ;) Szkoda,że nie jest nam dane pograć w ten  niszowy sport na konsoli .

Żeby nie było off top,  to dla mnie ostatnio każdy mecz w PES wygląda już tak samo, wszyscy grają w ten sam sposób, już od własnej połowy jest naparzanie klepki, licząc na luke w obronie i wyjście sam , na sam, na 10 meczy 8 kończy się wynikami 7:3 ;  8:1 ; 4;4, zaczyna przypominać mi to ping-ponga , tylko trochę wolniejszą wersję, w dywizję jakoś mi się nie chce grać .  Znowu zatrzymałem się na momencie, że mam 13k GP i skończył sie kontrakt, Mascherano, Howarda, Ibry, czyli odrazu muszę wywalić jakies 8k, co za tym idzie albo włączę symulację albo muszę kogoś posadzić na ławie, żeby odbić się od dna, mdli mnie na samą myśl o tym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec z MyClub. Nie ma sensu grac z jozkami ktorym brak umiejetnosci nadrabia TS. Sami odbieraja pilke , sami podaja mega celnie, samo wszystko sobie gra. Wlaczylem sobie dywizje Grecja i najpierw remis 1:1 z Bayernem rating 820 a potem 6:2 z Barca rating 780. Koles nie wytrzymal nerwowo i najpierw zaczal lagowac a po 6 bramce sie rozlaczyl.

To pierwszy PES od dawien dawna gdzie mocna przyjemnie pograc slabsza druzyna na najmocniejsze.

Odpowiednia taktyka i skill robia robote. Nie to co w MyClub.

 

Arboos może podejmiesz wyzwanie i wejdziesz do 1 dywizji :biggrin:, skoro twoim zdaniem to wyjątkowy pes "od dawien dawna".

Edytowane przez Savicevic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×