Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki :)

No ja też czasem jestem zszokowany na co potrafią ludzie narzekać.

Kiedyś jeden gość tu napisał, że pes jest do niczego bo można grać tylko do przodu do tyłu i na boki :O

Zastanawiam się czego oczekiwał, podań pod ziemią? Albo nie wiem czego oczekuje baczek po grze piłkarskiej jak nie podań i szukania luki :O

Może plecaka z granatami aby urozmaicić rozgrywkę?

;- )

Edytowane przez BogitoX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie będę się wdawał w dyskusję, chodziło mi tylko o to, żę 3/4 wiary gra ciągle to samo czyli one, two, nie wiele osób "urozmaica akcje" idą na łatwiznę, wystarczy 3 napastników umieścić bardzo blisko siebie i jechana z klepką , takie są moje wrażenia po ograniu tego tytułu. Mimo tego iż się zarzekałem i psioczyłem na Fife, wróciłem do niej i jestem w szoku z ilu pozycji wpadają tam bramki, przerwa dobrze mi zrobiła, z PES-em na początku też się dobrze bawiłem, póki wiara nie zaczęła grać tak jak to opisałem.

 

Od piłki oczekuję tego, żeby nie grać na pamięć i, żeby nie wpadały ciągle takie same bramki bo robi się straszna schematyczność, do tego dochodzi nie dorobiony tryb My Club, który najzwyczajniej nie ma konkretnego celu, skład skompletowany i trzeba nim grać bez możliwości własnej inwencji twórczej. Wiem, wiem, mam inne tryby, jednak jakoś mnie one nie interesują :D

 

pzdr.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest pewnie na niskim poziomie, żadko gram online z obcymi, wolę pograć ze znajomymi z którymi gramy fajne mecze i naprawdę każdy jest inny. Aby stworzyć akcje bramkową sporo się trzeba napocić. Oczywiacie tera kolega strzela mi sporo goli długimi podaniami trójkątem ale ogarnę to i będzie musiał wymyślić coś innego ;)

Nie wiem jak jest na wysokim poziomie w ligach 1-3 ale podejrzewam, że nie ma 2, 3 podań i gol, trzeba jednak coś grać.

W słabszych ligach każdy próbuje grać najprostszymi dostępnymi metodami (dzida na Ronaldo) jeśli to na ciebie działa to proponuje poćwiczyć.

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie. Juz gram 4 czy 5 sezon.. Chodzi o wygranie mistrzostw swiata. Kiedy to sie pojawia? Z dwa sezony temu rozegrałem fazę grupowa, skończyłem na pierwszym miejscu i jak finałów nie ma tak nie ma.. Co jest? ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest pewnie na niskim poziomie, żadko gram online z obcymi, wolę pograć ze znajomymi z którymi gramy fajne mecze i naprawdę każdy jest inny. Aby stworzyć akcje bramkową sporo się trzeba napocić. Oczywiacie tera kolega strzela mi sporo goli długimi podaniami trójkątem ale ogarnę to i będzie musiał wymyślić coś innego ;)

Nie wiem jak jest na wysokim poziomie w ligach 1-3 ale podejrzewam, że nie ma 2, 3 podań i gol, trzeba jednak coś grać.

W słabszych ligach każdy próbuje grać najprostszymi dostępnymi metodami (dzida na Ronaldo) jeśli to na ciebie działa to proponuje poćwiczyć.

 

 

hehehe teraz to dowaliłeś kolego zatrzymałem się na 2 lidze w my club z ratingiem 800+ i właśnie we wyższych ligach to dominuje ;)

Odbiję piłeczkę i napiszę, że skoro Ty jeszcze tego nie opanowałeś i nie dostrzegasz tego, to proponuję pograć online i poćwiczyć :biggrin:  Wtedy zobaczysz jak będziesz swojego kolege ogrywał, jednym jedynym sposobem, górne trójkąty nie będą Ci straszne

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to graj 8 obrońcami

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to graj 8 obrońcami

nie ogarniam teraz chłopcze o co Ci chodzi, czy ja gdzieś napisałem ,że mam problem z obroną ?  napisałem tylko, że gra jest strasznie schematyczna, że każdy naparza klepke, to ty marudzisz ,że masz problem z górnymi trójkątami...... kończe tą dyskusje bo widzę, że nie ma sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany proponuję ligę pes.com.pl  - chyba najlepszy tryb w pes :biggrin: :) można pograć fajne mecze albo zapraszam na serwer DE03 ;)

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ogarniam teraz chłopcze o co Ci chodzi, czy ja gdzieś napisałem ,że mam problem z obroną ? napisałem tylko, że gra jest strasznie schematyczna, że każdy naparza klepke, to ty marudzisz ,że masz problem z górnymi trójkątami...... kończe tą dyskusje bo widzę, że nie ma sensu

No skoro dostajesz schematami bramy po 3 podaniach to postaw większość ilość obrońców, schematy się skończą. Czyż nie?

Oglądam streamy i u innych nie widzę tych schematow przesadnie powielanych. Wiec może to nie gra zepsuta...

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie. Juz gram 4 czy 5 sezon.. Chodzi o wygranie mistrzostw swiata. Kiedy to sie pojawia? Z dwa sezony temu rozegrałem fazę grupowa, skończyłem na pierwszym miejscu i jak finałów nie ma tak nie ma.. Co jest? ...

Pomoże ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktos?

A podaj  rok w którym zacząłeś eliminacje, powinno być chyba nie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooooo zaczynam kolejny sezon juz 6.. Drugi raz mam pokazany europejski puchar. A światowego jak nie ma tak nie ma.. Bezsens. Raz miałem światowy miałem 1 miejsce w grupie i nie było rund. Teraz juz drugi taz mam mostrzostwa Europy i wszystko jest ok..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To coś masz nie halo, może jakiś bug?

 

U mnie normalnie było w 2016 Euro a 2018 MŚ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakis dobry sposob na wygranie 6 meczy z rzedu w myclub na poziomie najwyzszym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osob które śmigają w my club. Da sie ściągać na stałe zawodników do składu? Wlasnie za 10000 żetonów wypożyczyłem cr na 10 meczy.. Z tego co widZe nie ma kupowania zawodników.. Ktos cos moze pomoc zostały mi tylko trofea z myClub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są wypożyczenia zagra 10 meczy i spada.... W kontraktach masz losowanie i tam masz zawodnika na stałe, z tym, że co 10 meczy musisz przedłużać im kontrakty..... Trafienie kogoś pokroju Messi to jak trefienie szóstki w totka

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahaa. A z tymi 6 meczami na najwyższym poziomie z PC.. Czuje ze to bedzie hardkor..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy, jadę ten turniej CL vs Com 4 mecze na Top Player i jadę po 7-8 do zera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz podbić ostro team spirit to po pierwsze. Nie mam kozaków typu Messi. Dobry pomocnik plus szybki napadzior i heja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawodnicy muszą pasować do taktyki managera, tzw. Tactical fit i zgrywać się powoli będzie Ci rósł team spirit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A trofeum badz najlepszy na lobby? Dokładnie to co trzeba robić i w jakiej zakładce grac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie parametry sieci, żeby swobodnie grać. Dziś mi coś naprawiali, może będzie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do dnia dzisiejszego mam problem z dlugim czasem nawiazywania polaczenia. Na streamach widzialem, ze u innych smiga pes ok :/ ktos mial podobnie i znalazl skuteczne rozwiazanie w ustawieniach routera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×