Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Mi osobiście bardzo dobrze gra się Polską - wygrywam najczęściej 8-9 meczów w 3/2 dywizji. Nie wystarcza to na awans do 1 div. ale na utrzymanie w 2/3 bez problemu. Niestety, szukając przeciwnika muszę mieć zaznaczone, żeby szukało mi przeciwika we wszystkich dywizjach, bo jak np. bedąc w 2 div. zaznaczę tę samą dwwizję to jeszcze mie się nie udało znaleźć rywala - ciągle mam "no oppnent found". Jak wybiorę "zbliżony poziom" -  to na przeciwnika mogę czekać przez pół godziny zanim kogoś mi znajdzie. Zauważyłem, że większość graczy woli bujać się w 5-10 dywizji byle tylko grać realem (70% moich przeciwników), bracą (20%) czy bayern/ psg / mu. Granie słabszą drużyną wymaga już jakiś umiejętności, a nie tylko trójkąt na CR7 czy Messiego i DZIDA na R1.

Do tego w słabych drużynach występuje niska stamina i wtedy pomagają tylko umiejętności, które trzeba niestety posiadać by wygrać przeciwno realowi czy barcelonie. No ale ważne, by gra sprawiała przyjemność bo to jest w sumie podstawa :)

Edytowane przez ptysiub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale ważne, by gra sprawiała przyjemność bo to jest w sumie podstawa :)

Nie ma nic przyjemniejszego niż rozwalić taką Legią , Real 5:0 :)

Powinien być jakiś bonus, za granie w wyższych dywizjach, to może by ludzie bardziej zwracali na to uwagę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie .Ale zeby sie utrzymać w 1 dywizji trzeba wygrać Legią już 8 spotkań....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie .Ale zeby sie utrzymać w 1 dywizji trzeba wygrać Legią już 8 spotkań....

Dlatego mam plan , że jak się uda wskoczyć do 1 Dywizji, zabieram się za MyClub, bo już mnie nerwy brały, że tak mnie rozpierdzielał byle Krzyś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli lepszy trener = lepsza wysokość "pensji"?

 

Teoretycznie tak. Choć większy limit total costs u trenera wcale nie musi iść w parze z jego umiejętnościami. Taki treneiro może mieć duży limit ale też taksę do dupy i wtedy na nic nam się nie zda. Dlatego trzeba polować na konkretnego trenera, który będzie w pełni nam odpowiadał.

 

A mi sie wlasnie pomysl z TS podoba. Dlugo trzeba pracowac nad swoim teamem. Nikt nic w 5 minut nie zrobi.

 

Dokładnie. To jest esencja tego trybu i też mi się to bardzo podoba.

 

Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że jest to idealne odwzorowanie realiów prawdziwego futbolu. Żaden zlepek nawet najlepszych gwiazd nie osiągnie zbyt wiele bez odpowiedniego zgrania, no i odpowiedniego trenera. MyClub doskonale to odwzorowuje.  ;)

Edytowane przez _Matheo_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy w myclub jakaś taktyka przewiduje więcej niż jednego napastnika CF?

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy w myclub jakaś taktyka przewiduje więcej niż jednego napastnika CF?

 

Tak ja mam taką, trener Gallardo tutaj to jest chyba 4-3-1-2, czyli DMF, LMF, RMF, AMF, CF, CF,(jezeli grales we Fife to tam bylo 4-1-2-1-2, dokładnie tak to wyglada)  i dobrze się gra z klepki, narazie sie męcze 4-2-1-3, mam juz TS 91, ale chyba jednak to nie jest to, mimo ze mam naprawde 3 zajebistych napastnikow, to gra sie dziwnie, Robben biega gdzies po aucie, o klepce moge zapomniec w ataku. Ibra dostaje piłe na srodku przed polem karnym i lipa bo przez pol boiska w szerz musi trojkat wejsc zeby taki Robben dostal pile. Także chyba Ibra wroci na AMF. Druga sprawa, ze albo mi sie wydaje albo coraz gorzej chodzi ten online, wczoraj dwa mecze pod rzad prowadzac 3 bramkami, nagle słupek sie wyswietlil z lagami i oczywiscie mnie rozlaczylo nie zaliczajac wygranej, troche mnie to poirytowalo.

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale, żeby była aż taka przepaść ? 

Kto mnie zna to wie, że stracić w 7 meczach prawie 30 bramek to jest niemożliwe, a ja nie byłem w stanie nic zrobić, bo zawodnicy zamiast atakować rywala, to praktycznie schodzą mu z drogi. Mój Hulk biega 2x wolniej niż Hulk rywala. Super sprawa ;)

Generalnie fajnie pograć różnymi zawodnikami, ale ten TS przesadzili. Powinno to być trochę mniej odczuwalne.

Jaki masz team spirit??

Powiedzcie mi czy w myclub jakaś taktyka przewiduje więcej niż jednego napastnika CF?

Też mam trenera z dwoma napastnikami i całkiem fajnie się gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TS mam obecnie 71 i teraz wygrałem pierwszy mecz od 8 spotkań i ani o 1 pkt nie podskoczył ! WTF ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TS mam obecnie 71 i teraz wygrałem pierwszy mecz od 8 spotkań i ani o 1 pkt nie podskoczył ! WTF ???

TS bardzo małe. Ja mam piłkarzy średniaków i mam 91.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arboos czy dobrze kojarze cie .Pamietam turniej w Nowej Hucie rok (niepamietam ) na play  station 2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TS71 to tragedia.

Robilem kilka turniejow w NH i nie znam nikogo innego kto by tam robil , wiec pewnie to ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TS71 to tragedia.

 

Dość niska wartość, przy której ciężko cokolwiek ugrać. Początkowo mój TS oscylował w granicach 65-70 i ciężko się grało, ale większość meczów wygrywałem. Najlepiej jest pograć troszkę z CPU, wygrać jakiś turniej, a wtedy TS powoli będzie rósł. Można też dla eksperymentu wstawić słabszych grajków, ale za to z większym tactical fit. Różnica jest bardzo odczuwalna.

 

Ostatnio w tym turnieju z agentem (Stars 2014 x3) trafiłem w półfinale na chłopka, co miał w napadzie Ronaldo, Ibrę i Robbena. Początkowo lekko się osrałem, że mnie rozniesie, ale jego team spirit wynosił właśnie 71, na 97 mojego. Wygrałem 7-2, a nie jestem żadnym tam wymiataczem. ;) Wnioski są proste. Zgranie jest w MyClub dużo ważniejsze od gwiazdek w składzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po którymś z kolei losowaniu szlag mnie trafił. Z uporem maniaka losuję piłki w poszukiwaniu klasowych napastników LWF oraz RWF bo mam już trzech równorzędnych CF z overallem 86. Kupiłem dwa losowania, za pierwszym kolejny CF - Saganowski więc od razu go pogoniłem, kolejne losowanie - Saganowski. Qrwa mam na razie dosyć tego trybu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli skill gracza jest mało ważny w tym trybie.... Zostaję jednak przy Barcy B i dywizjach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli skill gracza jest mało ważny w tym trybie.... Zostaję jednak przy Barcy B i dywizjach :biggrin:

Skill zawsze jest ważny.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skill zawsze jest ważny.....

Jak wytłumaczysz 7 moich porażek pod rząd, gdzie średnio traciłem po 4 bramki ? 

Moich obrońców mijali jak tyczki i tylko dlatego, że ja miałem TS70 a przeciwnik TS90+

 

Co to ma wspólnego ze skillem ?

 

Dywizji mam już dość i będę katował od dzisiaj tylko ligę PES.COM.PL i MyClub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wytłumaczysz 7 moich porażek pod rząd, gdzie średnio traciłem po 4 bramki ? 

Moich obrońców mijali jak tyczki i tylko dlatego, że ja miałem TS70 a przeciwnik TS90+

 

Co to ma wspólnego ze skillem ?

 

Dywizji mam już dość i będę katował od dzisiaj tylko ligę PES.COM.PL i MyClub

Byli lepsi :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wytłumaczysz 7 moich porażek pod rząd, gdzie średnio traciłem po 4 bramki ? 

Moich obrońców mijali jak tyczki i tylko dlatego, że ja miałem TS70 a przeciwnik TS90+

 

Co to ma wspólnego ze skillem ?

 

Dywizji mam już dość i będę katował od dzisiaj tylko ligę PES.COM.PL i MyClub

Doskonale wiem o czym piszesz. 

Już wcześniej pisałem o tym. Tylko, że myślałem że tyle w tej grze zależy od piłkarzy, a tu ten TS sprawia, że w tą grę nie da się grać. A tacy jak my, których interesuje tylko online mają w tym trybie duży problem jak nie chcą rozwinąć drużyny w nudnych meczach z CPU. 

Nagrałem wtedy przykładowy filmik z jednego meczu, jak to wygląda. Ale jakieś tumaki widziały tylko brak skilla. To nic że Robben biegnie 2 razy szybciej, bramkarz i obrońcy są tylko teoretycznie w większości akcji. 

http://youtu.be/Zik5m-UsW5A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik powyżej pokazuje nieudolność gry obroną...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jak Ci zlaguje gra obroną, zawodnik zrobi tego czego nie chcesz, wtedy też będziesz bronić gry? Pressing czasami w ogóle nie działa, czasami widzę, że niektórzy z was mają klapki na oczach, nie widzą oczywistych błędów Pesa.

Jako gram od premiery, takiej bramki nie udało mi się stracić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wy glupoty piszecie.. To ze niektorzy z was nie potrafia sie przebic przez srednia 50% nie znaczy, ze gra nie jest skillowa. Jakos sa ludzie co maja po 5 razy wiecej zwyciestw niz porazek i graja przezajebisice. Nie wiem czemu niektorym tak ciezko to zrozumiec. To tylko gra i przyznanie, ze w tej edycji komus nie idzie to az tak wielki ból?

A co do TS to mozna go akceptowac lub nie, jednak taka jest zasada tego trybu i jest rowna dla wszystkich.

Edytowane przez Torpedoem
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako gram od premiery, takiej bramki nie udało mi się stracić ;)

O której bramce mówisz ? 

Dokładnie jak Hunteriarz opisuje, jeszcze lag w online i nie masz kontroli nad niczym w obronie. :( A uwierz, że przy takich pachołkach to ma ogromne znaczenie. Schodzisz obrońcą lekko w dół, przeciwnik zwalnia skręca w góre i zanim tym obrońcą zaczniesz biec w jego kierunku to potrafi minąć ... szmat czasu. :D Jak biegne takim obrońcą i on ma nagle zmienić kierunek biegu to mam wrażenie jakby on ważył 500 kg. To uczucie potęguje właśnie lag.  

Pressing w ogóle nie działał tą drużyną. Już tyle meczy tą drużyną grałem, ze jak później zagrałem Realem w dywizjach to byłem w szoku, nagle miałem kontrole nad obroną, odbierali piłke w oczywistych sytuacjach. Całkiem inny gameplay. 

Typ miał rating ponad 800, 2 razy lepszą drużynę, na pewno byś mu pokazał, a jego Robben miałby łzy w oczach z bezradności. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na lagi zwalacie wine:) Jak są lagi w meczu to przeciwnik tez je ma ... łatwiej w obronie sie nie mu nie gra heh,a na filmilku Robbena niszczy szybkosciowo jakiegos drewniaka na obronie nic w tym dziwnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię o wysokim pingu i niskim TS. Bardzo zła kombinacja.

A osobiście uważam że tak słabo w obronie jak jak gram w ta część to nie grałem jeszcze w żadnego PESa, a mam to minimum godności czyli 50% zwycięstw online ;) Do teraz nie wiem jak poprawnie korzystać z R2 (też mi się wydaje że jak jest wysoki ping to to jest bezużyteczne), czy przecinać podania na trójkąt. Ronaldo mi wybiega i ja nawet nie wiem co mogłem zrobić lepiej hehe. Na szczęście PES już dawno nie jest dla mnie priorytetem i wolę tracić czas na inne gry niż osiągać kolejne stopnie wtajemniczenia. No i jeszcze uważam, że jakby nie patrzeć na gameplay, to poza soundtrackiem ta gra jest zła(menusy, kamera, tryby, serwery, statsy drużyn, murawy pocięte cieniami i promieniami słońca, itd itp).

Edytowane przez chrono87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×