Skocz do zawartości
Sycho Sid

Pomoc przy wyborze smartfona

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie na innym forum tez pytałem i również pojawiła się propozycja Xperii Z, na allegro znalazłem za niecałe 1200zł więc mieści się w granicy. Jedynie troche martwi mnie tak duża wielkość ekranu, byłem dzisiaj w Saturnie i miałem go w ręce i przyznam, że trochę duży się wydawał. Chociaż te 3 lata temu jak kupowałem Galaxy S to też miałem wątpliwości czy będzie on wygodny. Na ten moment chyba najlepszą opcją będzie właśnie Xperia Z, ale jeszcze dam szanse wypowiedzieć się innym, być może ktoś coś zaproponuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Androida to tylko seria Nexus np. strsza wersja 4 lub nowa 5, ale będzie droższa. W przypadku Windows Phone to ja polecam jedynie Lumie 925.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Nexus 5 jest na allegro w stosunkowo przystępnej cenie, tylko są dwie wersje D820 i D821, 821 jest minimalnie droższa (u tego samego sprzedawcy), ktoś wie czym to sie różni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

821 obsługuje lte w Polsce a 820 nie. Do tego nexus jak ma mieć gwarancje to musi pochodzić z polskiego rynku np play media Saturn euro rtv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Osobiście mam HTC One S chyba jakoś staniał ostatnio ale mogę Ci śmiało powiedzieć że to najlepszy telefon jaki miałem. Nie wiesza się, wszystko śmiga ekspresowo, bateria przy takim średnim używaniu trzyma dwie doby. Mega.

 

 Chociaż widzę że już nawet X tanio wyrwiesz więc, no chyba jednak opinia się nie przyda hahah ;)

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest ta aukcja

http://allegro.pl/nowy-lg-google-nexus-5-black-gw-24-m-ce-fv-d821-i4028771761.html

Wydaje mi się, że wszystko jest ok, udzielają gwarancji na 2 lata.

Tylko na ten sklep ludzie strasznie sie skarżą. Poza tym nie ma z niego gwarancji w serwisie lg a tylko w tym sklepie.

Gdyby coś sie stało to nie zdziwił bym sie jakby mówili ze telefon zalany itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to praktycznie jedyny sklep na śląsku z przyzwoitą ceną, a chce go kupić poprzez osobisty odbiór, bo znam już jeden przypadek gdzie kumpel kupił telefon na allegro i zapłacił za niego z góry, jak się później okazało sprzedający wysłał jakiś inny badziew i nie dało się nic z tym zrobić, bo kumpel nie odzyskał ani pieniędzy ani telefonu a allegro w żaden sposób nie pomogło :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co z tego ze odbierzesz osobiście jak gwarancji w autoryzowanym serwisie nie będziesz miał i tak? Lepiej czasami dołożyć trochę niż pózniej żałować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×