Skocz do zawartości
Lukasz25

Słuchawka Bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie . Wszystkie słuchawki Bluetooth chodzą jako headset ?? Wiem , że nokie , sony ericssony , jabry działają . Ja chcę Logitecha i nie wiem czy będzie ok .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam polecony HS od koelsia z PSN: Jabra 125. Fajna i wygodna, a cena nie jest wygórowana ~80zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie HS będą dzialać.

Ja mam Nokie BH-209 i śmiga jak złoto. Cena w empiku- 99zł. Taniej niż na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech mi ktoś powie jak wyłączyć gości którzy ze sobą rozmawiają podczas grania, a ja niekoniecznie chce ich słyszeć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałem logitecha ;] , chodzi , jest ok .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:

posiadam dwa hsy, jeden jest firmy motorola a drugi jabra. gdy wyladuje mi sie jeden hs to musze wchodzic w ustawienia i kasowac tego pierwszego a drugiego znowu sparowac z ps3 co jest troche upierdliwe. czy nie da sie miec odrazu 2 sparowanych urzadzen audio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię słowa sparować... ja mam tego logitecha i u mnie jest tak , że jak wyłącze słuchawke , nawet w czasie gry , to w ustawieniach urządzenie audio znika , robi się niedostępne . jak chcę gadać a mam grę włączoną , to włączam słuchawkę , przytrzymuję przycisk na niej i ona łączy się z konsolą , wszystko ładnie chodzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie pozyczyłem sobie jabre, niech mi ktos powie jak to dziadostwo sparowac z ps3 bo ja juz wychodze z siebie , w konsoli trzeba cos właczyc ?

edit

juz nie wazne udało mi sie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mogl by mi ktos z was polecic dobry bezprzewodowy headset do naszej konsoli.Najlepiej logitecha.Lecz to nie jest przymus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jest taka mozliwosc, zeby wlaczac HS na przycisk? Odpowiadalo by mi cos podobnego jak teamspeak`er, tam wciskamy przycisk i wszyscy nas slysza, puszczamy, jest cisza Bo takie sapanie/stekanie/wzdychanie kogos przez HS robi sie meczace dla kolegow z druzyny ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy. Jest tak w Resistance: Naciskasz L3 i wtedy cie słychać. Jednak zawsze możesz ustalić mniejszą czułość i wzdychania( cichego) jak i odgłosów domowych słychać tak bardzo nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×