Skocz do zawartości
Kondziu

Ciezki wybor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio zostałem postawiony przed trudnym wyborem. Znaczy sie postawiony bede jak dostane pieniadze z bierzmowania w sobote Wiec mam odlozne troche pieniedzy i dostane tez pieniadze z bierzmowania. Wiec teraz nasuwa sie pytanie. Co byscie kupili za te pieniadze. Do wyboru sa: skuter Peugeot Speedfight 2 lub TV Samsung 32" ( do grania na konsoli). Nie wiem co zrobic bo teraz gram na monitorze HP 22" i mam tez tv CRT. Jakbym kupowal skuter mozliwe ze musialbym sprzedacalbo rower albo monitor. Wiec wtedy gralbym na tv CRT ( a wiadomo ze zaraz wyjdzie MGS 4 ). Jak kupie tv to nie kupie skutera (logiczne:P). Zastanawiam sie nad tym juz chyba 3 dzien i nie wiem na co sie zdecydowac. Prosze abyscie sie postawili w mojej sytuacji a nie wypowiadali sie jesli macie ktoras z tych 2 rzeczy (oczywiste ze wtedy bierzecie to czego nie macie). Mam nadzieje ze zrobumieliscie o co mi chodzi. Wiem ze jest to MOCNY offtop ale nie wiem juz co robic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jazda rowerem jest zdrowsza ;p

A poza tym, można spalić sadełko xD

A więc- bierz TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się na czym ci tak naprawdę najbardziej zależy, co ci sprawi najwięcej frajdy i to wybierz. My za Ciebie decyzji nie podejmiemy. I fakt - mocny offtop. Zamyyyyyyyyyyykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×