Skocz do zawartości
DaraS

MotoGP 14

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się że w tym roku również będzie gra MotoGP :) Poprzedniczka była bardzo dobra, ciekawe czy poza rozdzielczością będą jakieś większe zmiany na PS4. A tak swoją drogą to nie wie nikt czy Milestone ma dalej llicencję na SBK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kilka filmików z gry :)

Jestem troche rozczarowany, te screeny narobiły mi smaku, ale to jest graficznie praktycznie to samo, fizyka chyba delikatnie poprawiona, i ładniejszy dźwięk Hondy, to by było na tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ameryki nie odkryłeś, wrzucając stary gameplay który jest 2 posty wyżej :P Dzisiaj premiera, dema niestety niema, ktoś kupuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ameryki nie odkryłeś, wrzucając stary gameplay który jest 2 posty wyżej :P Dzisiaj premiera, dema niestety niema, ktoś kupuje?

Nowy gameplay :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem lekko najarany na ten tytuł ale jednak na konsole PSV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim MotoGp z Plusa na Vite tak mi oczy krwią zaszły że już miałem rezerwować bilety do Watykanu, niestety nie był to żaden cud tylko g*wniana grafika i nigdzie nie pojechałem. Tak czy siak, obadam ten tytuł dopiero jak mi go ktoś da za friko albo najlepiej jeszcze dopłaci :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta gra jest głównie kierowana do fanów, nie koniecznie MotoGP, ale samych motocykli :P Z racji tego że demo się nie pojawiło, a ja nie zabule w ciemno 200zł to postanowiłem najpierw przetestować na PC. No i tak, graficznie jest lepiej, nie jest to duża poprawa ale oświetlenie wygląda dużo lepiej, znacznie naturalniej. Co do fizyki to mam troche mieszane odczucia. Trzynastke miałem opanowaną do perfekcji, i w najnowszą część gra mi się troche dziwnie. Mam wrażenie że model jazdy sprawia że wszystkie motocykle są jakieś takie podsterowne, i ciężko się przyśpiesza w środku zakrętu. Przekładanie motocykla jest lepsze, bo troche szybsze. Nie można już tak późno i mocno hamować, i często niezbędny jest tylni hamulec, żeby zacieśnić tor jazdy i zmieścić się w zakręcie. Oddawanie mocy też jest jakieś inne, ciężej wyczuć że tylne koło traci przyczepność, choć może to kwestia przyzwyczajenia (mówię oczywiście o TCS na off). AI jest troszke poprawione, bo nie dają się już tak na dohamowaniach łatwo wyprzedzać, ale wciąż jeżdżą jak debile i pakują sie nie patrząc na to że to sie skończy wypadkiem. No i znów za łatwo wykręcić czas na pole position. Nie przekonała mnie ta gra zbytnio, bo model jazdy który mi bardzo pasował został zmodyfikowany i gra mi się gorzej, a dla samych malowań motocykli nie warto... To są oczywiście moje subiektywne odczucia po godzinie gry, nie wszyscy muszą się z tym zgadzać :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem i nie żałuję. Gra wymaga treningu i doskonalenia umiejętności więc ma to czego oczekuje od wyścigów. Grafika lepsza niż w motogp 13, ale nextgen to to napewno nie jest, raczej poziom F1 2013. Jest parę rzeczy które mi sie nie podobają jak np.brak informacji o swoich najlepszych czasach wchodząc na tor czy brak ghostow jak to było w F1, best laps są tylko w rankingach online, i trzeba sie naklikac żeby przypomnieć sobie jaki mieliśmy najlepszy czas. Model jazdy trochę zmieniony w porównaniu do zeszłorocznej edycji, jak by trochę łatwiej jezdzilo sie bez kontroli trakcji, za to trudniej hamowalo. Samo ściganie to już najwieksza zaleta tej gry, 25 okrążeń pełnych walki i emocji, bardzo mi sie to podoba bo dzieje sie więcej niż w F1 2013. Online działało bez zarzutu, zero lagow, fajne głosowanie przed wyścigiem na tor i warunki na nim panujące. Gra dobra a nawet bardzo dobra, rozczarowuje oprawa graficzna i pewne szczegóły które wydawało by się że są oczywiste a jednak ich brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilbym, tylko po to, by poprzewracac Marqueza.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos posiadający wersję pudełkowa na PS4 może potwierdzić, że są polskie napisy, wersja na psn takowych nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest od 2 albo 3 tygodni i odrzuca totalnie jak dla mnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście pograłem z 30min i poszło do kosza, odgrzewany kotlet z słabą grafa jak dla mnie i sterowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję chętnego do zrobienia achievmenta online na wygranie wyścigu w opcji time split, ciężko to wyrzeżbić w online bo głownie zostali sami kosmici z czasami z pierwszej 50 światowej. Mój ID PSN : Golltar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś grę i jest skłonny pomóc przy dwóch trofikach online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×