Skocz do zawartości
fryderyk123

[PSV] Destiny of Spirits

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie ma tematu o tej grze free2play, a myślę, że jest warta uwagi :)
Pyka ktoś? Jakimi duszami gra wam się najlepiej?

// Dziś chciałem się zalogować, a serwer w przerwie technicznej jest :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twardo posiadam 2 mobki z Knacka i jakieś rare z losowania.

 

Ogólnie każdy kto ma plusa może pobrać unlocka na dodatkowe 30 tych kamieni lepszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie warto...jest to gra F2p...zero jakichkolwiek płatności a daje mase zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem że pograłem 1.5h i mnie wciągneło! A za takimi grami nie przepadam,teraz zmieniam zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś polecam Fire Guardian'a...jest UC ale za to od 25lvl + to kosi jak leci ;D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menu po prawej masz,komunikacja i trade,zaznaczasz postać,i idziesz do listy znajomych się wymienić,tak robiłem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę ktoś się wymienić? Mam Gunslingera na 1 lvl. Jego staty to HP:500 ATK:130 SPD:110. Dodaję zdjęcie( nie ode mnie, mój ma 1lvl)600px-Gunslinger.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos mi wytlumaczy jak sie wbija poziom dusz ? caly czas walcze z przeciwnikami i nic mi nie wbija. tylko kamienie mi daje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz łączyć duszę, wchodzisz Spirits -> Merge wybierasz duszę którą chcesz ulepszyć a następnie dusze do wchłonięcia (najlepiej łączyć duszę tego samego żywiołu, wtedy więcej exp dostajesz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki :) juz ogarnalem. mam jeszcze pytanie co do walk, poniewaz mamy koszt kazdej duszy, ktora mozemy uzyc i mam teraz mozliwosc 5.0 tylko, a da sie to jakos podwyzszyc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czasem jak bedziesz oczyszczal strefy to ten wspolczynnik bedzie Ci wzrastac, podobnie jak ilosc maksymalna przyjaciol i dusz jaka mozesz miec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie dlaczego ta przerwa techniczna tak długo trwa ? już 2 dzień bodajże. Ciekawe co z logowaniem do trofea - 30 dni z rzędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery już działają. W ramach przeprosin mają dać jakieś gratisy. Przerwa nie ma mieć wpływu na to trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech rzucą kryształki to kupie kolejne postacie z Gravity Rush xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A warto brać duchy z Gravity Rush? Trafiają się tylko R  i SR, czy na C też można trafić. Właśnie doczytałem, że co miesiąc w PS+ dają 35 destiny orbs, to może je przeznaczę na duchy z Gravity Rush.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limitowane nie ważne czy R,SR czy C i tak będą w jakimś stopniu rare w porównaniu do tych zwykłych ;D

A tak to trafiają się wszystkie ale taki C za specjalne punkty może być lepszy niż R za normalne klejonty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta gra jakos nie porwala. Moze jakbym nie mial w co grac na vicie wyjatkowo to bym sie zainteresowal ale na ten moment jakos sredniak dla mnie to jest. Takie gry to na telefonie sie gra w sumie i tam powinny zostac;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wydropiłem bazyliszka :-D

Edytowane przez Cuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z przerwą w działaniu serwerów 1.05 dadzą 50 destiny orbs, został także wydłużony czas na " Darkness Aproaches" oraz przywoływanie dusz z Gravity Rush.

Edytowane przez Antonow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam artemisa SR i mam nim maksymalny poziom 25 i jak podwyzszyc dalej lvl? zdjac ta blokade sie jakos da, ale probuje i nie wiem czym. ktos juz moze to robil ? wiem, ze takimi samymi duszami mozna, ale da sie czyms jeszcze ?

Edytowane przez Outlaw995

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×