Skocz do zawartości
Maciek.suchy1

Smużenie w BF: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie wczoraj stałem sie szczęśliwym posiadaczem PS3 i od razu sciągnełem Bad Company po odpaleniu dema zdziwilem sie bo na tv zauważyłem drobne smuzenie i postrzępione krawędzie. Efekt podobny jak by antyaliasing nie był włączony.

Może to wina telewizora Samsung LE40N87BD (http://www.samsung.com/pl/products/television/tfttv/le40n87bd.asp) a i zaznaczam ze w Colinie Dirt takiego efektu nie ma ale te postrzępione krawędzie są jeszcze w SKATCIe.

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to gratulujemy ze zauwazyles zjawisko aliasingu. Colin jest o wiele dynamiczniejsza gra wiec moze dlatego nie widac. W BF nie ma smuzenia ale jest taki efekt szumu, moze o to ci chodzi? Jezeli tak, to wrzuc na luz bo to zamierzony efekt programistow i nie jest to smuzenie. Smuzenie moze byc efektem zle ustawionego TV LCD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać słabo sie zapoznałeś ze swoim TV, musisz włączyć tę funkcję w opcjach - Movie Plus,redukuje właśnie wspomniane przez Ciebie smużenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra dzięki. Czyli mam rozymiec ze tak ma byc a co z tymi krawędziami . tez tak ma byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra dzięki. Czyli mam rozymiec ze tak ma byc a co z tymi krawędziami . tez tak ma byc?

nie powinno, ale jest. Niestety twórcy nie popisali się w tej kwestii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×