Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to prawda nie jedna spadła. Helaklata The Head Hunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra zmieniając temat, jaka jest Wasza ulubiona mapa? Moim faworytem jest Valley Run (praktycznie zawsze zaczynając grę zaczynam od tej mapy )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra zmieniając temat, jaka jest Wasza ulubiona mapa? Moim faworytem jest Valley Run (praktycznie zawsze zaczynając grę zaczynam od tej mapy )

Tylko Oaza-świetna mapa, szkoda że każda nie jest tak rozbudowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszyskie....DObry gracz na kazdej mapce gra tak samo i nie ma dla niego różnicy..Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko Oaza-Öwietna mapa, szkoda ße kaßda nie jest tak rozbudowana.

Zgadzam sie z przedmowca - tylko Oasis. Praktycznie zawsze od niej zaczynam

Druga fajna mapa to Rafineria u Arabow. 1 baza, Factory, to przejaw geniuszu Przy dobrej ekipie twierdza nie do zdobycia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co waszym zdaniem jest lepsze w sieci ? Bad Company czy MGO ?

I to i to jest dobre moim zdaniem, choć w MGO częściej występują u mnie lagi (przy necie 512 kb/s)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona mapa to taka gdzie helaklata i Neo Pl są ze mną albo ich niema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze dziala wam dzis wszystkim BF elegancko? bo mi niechce sie wogule podlaczyc do serwera EA niewiem co jest grane?

Wszystkie inne gry dzialaja mi online a w BFa gralem jeszcze wczoraj i bylo ok. Niech mi ktos powie czy moze byc tak ze teraz nagle potrzeba przekierowywac porty jesli wczesniej nietrzebabylo? bo innego wyjscia niema. Widze ze inni graja to chyba wina jedynie routera jak myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem bo wszystkim bf działa....Zrób format konsoli i jeszcze raz bfa zainstaluj....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gacekwisla spróbuj zrestartować routera + modem jeśli masz i od nowa ustawić połączenie w ps3. Jeśli to nie pomoże zrob to co Helaklata polecił. Możliwe też ze są przeciążenia na sieci twojego dostawcy internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gacekwisla, albo zobacz w instrukcji obsługi z jakich portów korzysta BF i je odblokuj. Oczywiście jeśli masz podłączonego PS3 do kompa. Jeśli do routera, wystarczy że go zrestartujesz, no i w razie czego na nowo zdefiniuj ustawienia sieci w PS3

PS. Przerzuciłem się z powrotem na Demolition Mana, a to z powodu, że często gdy gramy, czołgi walą w nas gdziekolwiek tylko nie spojrzysz, a nikt ich niezałatwia (bo nie potrafi) A ja, 2 strzały w tył i pyk I brakowało mi tych min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzieki za podpowiedzi, wezme i reinstaluje BFa a o co chodzi z tym przekierowaniem znaczy niechce wiedziec co to dokladnie jest ale jestem w tym zielony i chcialbym wiedziec jedno:

Jak przeteguje te porty na ten numer co jest w ksiazeczce co dodawali z grą to znaczy że wszystkie informacje będa wysylane na ten adres co znaczy że jak bede chcial korzystac z kompa to bede musial spowrotem to ustawiac na inne porty? Pewnie nie o to chodzi nie smiejcie sie ale wogule niamm pojecia co to hehe

Po drugie mam plejaka podlaczonego BEZPOŚREDNIO do routera - to znaczy mam nieprzekierowywac portów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty ich nie przekierowujesz tylko otwierasz. Więc nie będziesz musiał niczego ustawiać z powrotem do używania pc. Ale jeśli BF działał tobie wcześniej to probował bym sprawdzic czy nie masz obciążonej sieci. Albo provider mógł wprowadzic jakies zabezpieczenia na częśc portów. Jeśli reinstalacja tobie nie pomoże zadzwoń do dostawcy neta i zapytaj sie czy nie prowadzili jakies konserwacji łacza albo nie wprowadzili nowych zabezpieczen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak u was ale dzisiaj sie zdenerwowałem bo wywyala mnie czesto z gry do głownego menu........A na oazie pobil by dziisja pewnie rekord bo dopiero bronilismy plantations a mialem ponad 900pkttt :/:/:/:/:/:/:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Ziomy

Wrocilem z Hip Hop Kempu i wracam do gry. Bede gdzies wieczorem. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niewiem jak u was ale dzisiaj sie zdenerwowałem bo wywyala mnie czesto z gry do głownego menu........A na oazie pobil by dziisja pewnie rekord bo dopiero bronilismy plantations a mialem ponad 900pkttt :/:/:/:/:/:/:/

Włączyli anty-cheata na serwerach i cie wywala Mi się może tak tylko raz zdarzyło i może ze 2 razy mi się zawiesił BF odkąd gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie problem z serwerami BC tylko problem z PSN - które zresztą ma być dzisiaj na kilka godzin wyłączone ( jak dobrze pamietam o 16 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde oby szybko włączyli to PSN bo grać mi sie chce a nie moge sie zalogowac:)...Mam ochote ograć Polaków troszke:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też zasysam już patcha, ale 97 mb to troche mało się wydaje zobaczymy...

To on daje nowy tryb rozgrywki CAPTURE, chyba że jakiś nowy jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah, przerzuciłem się na recona pamiętajcie, jak dostaniecie heada ze snajperki, to będę ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tylko zmieniasz te profesje.............Naucz sie najpier jedną dobrze grac:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EJ ludzie wiecie co jak cos wam niedziala Battlefield Bad Company to dzwoncie do nich na infolinie. Ja dzisiaj dzwonilem i babka wszystko ladnie mi powiedziala co i jak, ze pewnie przyczyna sa zablokowane porty. I koszt rozmowy jest normalny jak byscie do kogos na komorke dzwonili hehe.

Tylko ktos pisal ze jak mam podlaczony Ps3 bezposrednio do routera ADSL to niemusze grzebac w portach, prawda to?

Ze tylko porty wtedy ustawiam jak mam do kompa podlaczony niech ktos pomoze bo juz mnie czepie od 4 dni niemoge grac w Bad Company.

numer tel: +48 22 852 27 30

Oczywiscie to jest polska infolinia:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nr jest napisany na końcu Game's Manual (książeczki). Ja ownuje jako Assault.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty tylko zmieniasz te profesje.............Naucz sie najpier jedną dobrze grac:P

Jak bedziesz 1 na świecie, możesz innym mówic żeby nauczyli się grać... A tak to jesteś taka sama pipka jak ja, nawet skilla mamy identycznego (11)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym Hivonzikkkkk.Dzisiaj zagralismy pare partiiiiii i rzeczywiscie jestem taka pipka jak ty:):)prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×