Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nic, zrobiłem 1 rytuał, ubiłem jakiś 3 bossów nawet punktów krwi nie dostałem.

 

i normalnie trumne znalazłeś? może coś przeoczyliśmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pomagać innym? Chciałem pomoc z bossami ale nie wiem jak.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić odpowiedni dzwonek w Hunter Dream. Za insighty.

Edytowane przez Nautilus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kupienia u tego dodatkowego npc czy podstawowego ?

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego dodatkowego u którego kupujemy za insighy. Można też u niego nabyć dzwonek do inwazji. Każdy kosztuje 1 insight.

Edytowane przez Nautilus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pupa blada...mam 16 insight ale npc mi zniknął. No nic poczekam aż wróci i wtedy kupię. A coś mi mówiło żeby zajrzeć do niego i coś kupić jak byl.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, aby komus pomoc i ktos mi pomogl to musze stac przed bossem i wtedy uzyc dzwonka zeby ktos do mnie przyszedl? I jezeli np. Chce pomagac przy Ojczulku komus a sam go zabilem to jak mam to zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pupa blada...mam 16 insight ale npc mi zniknął. No nic poczekam aż wróci i wtedy kupię. A coś mi mówiło żeby zajrzeć do niego i coś kupić jak byl.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

nie kupujesz od NPC, ale z tej fontanny na gorce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jeden nieco dalej..

Jadac winda do gory, idac do Kuzni trzeba pojsc w prawo i spasc w do - potem czeka nas skakanie po belkach. O ile zejscie na sam dol jest oczywiste i trzeba tam zalatwic tego potworka ktory ma ogniste ataki, o tyle bedac jeszcze na gorze w mniej wiecej 1/3 dlugosci belek trzeba sie odwrocic, skierowac w prawo pod katem 45 stopni i wykonac rolke ... powinnismy spasc na polke drewniana pod sciana, potem jeszcze jeden upadek i jestesmy przy drzwiach ktore zaprowadza nas do Starej Kuzni, gdzie jest kilka itemow do dostania oraz trofka

 

Dzięki, znalazłem :).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - czy udało Wam się namierzyć...

 

...drugiego bossa w Old Yharnam? Bo z tego co wyczytałem w necie, to właśnie przez Old Yharnam można dostać się do Graveyard of Darkbeast i tam walczyć z bossem, który razi elektrycznością. Był chyba na jednym z gameplayów.

 

A może do niego wiedzie zupełnie inna droga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taki myk warpuijesz się do Cathedral Ward, tam idziesz do tej wielkiej bramy, na prawo masz gościa który Cie musi zabić. W ten sposób mi się otworzyła nowa lokacja Hypogean Gaol,

A to nie prowadzi czasem do Yahar'gul Unseen Village? Choć w sumie lampa w śnie tropiciela to bodaj "podziemne więzienie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Twórcy zapowiedzieli pracę nad stosowną łatką. 

From Software ptowierdziło prace nad aktualizacją, która naprawi ten błąd.

Problem pojawia się wyłącznie w trakcie rozgrywki sieciowej – gdy znajdujemy się w Forbidden Woods i użyjemy Sinister Resonant Bell lub Small Resonant Bell. Przez wykorzystanie tych przedmiotów w Zakazanym Lesie nie otrzymamy Lunarium Key, który jest niezbędny do otworzenia drzwi. Jest to równoznaczne z niemożliwością ukończenia przygody.

Nie będziemy dokładnie zdradzać szczegółów, aby nie zepsuć Wam zabawy, ale do czasu wydania aktualizacji (pojawi się na początku przyszłego tygodnia) lepiej nie włączajcie rozgrywki sieciowej w Forbidden Woods.

W tej sytuacji premiera łatki, która poprawi czas ładowania rozgrywki i optymalizację produkcji zostanie opóźniona.

Edytowane przez unknown3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, kupiłem grę w uk, język systemowy w konsoli mam ustawiony na polski, ale w bloodborne i tak mam angielski. sprawdzałem w opcjach i jest dostępny tylko angielski. Czyli z polskich napisów nici?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, kupiłem grę w uk, język systemowy w konsoli mam ustawiony na polski, ale w bloodborne i tak mam angielski. sprawdzałem w opcjach i jest dostępny tylko angielski. Czyli z polskich napisów nici?

Nic nie zrobisz, zostaje Ci jedynie angielski. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie bossowie, bossami ale ja mam pytanie z innej beczki. Mianowicie, czy jest jakaś możliwość ściągnięcia bądź zgrania soundtracku cyfrowego z konsoli na komputer? Praktycznie nie ma nutki żeby mi nie wpadła w ucho, kompozytorzy sie naprawdę postarali.

Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko, jestem przed walka z ojczulkiem, gdzie jest najbliższy punkt save? Posiadam trzy, ten pierwszy standardowy,drugi po drabinie do gory i trzeci za 1 bossem. Nie chce latać znów przez cale ścieki :)

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko, jestem przed walka z ojczulkiem, gdzie jest najbliższy punkt save? Posiadam trzy, ten pierwszy standardowy,drugi po drabinie do gory i trzeci za 1 bossem. Nie chce latać znów przez cale ścieki :)

Centralne Yahrnam, za dwoma olbrzymami jest winda, po wjechaniu na gore juz masz most ktory prowadzi do Gascoine'a ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, pora i mi wkroczyć do świata Bloodborne. Będzie pewnie sporo postów z serii jak to totalny Noob nie ogarnia co się dzieje i zabiera się za granie w gry w które nie umie. W żadne poprzednie gry From wcześniej nie grałem, no może poza odrobinką w DS1 ale srogo się odbiłem. Życzcie powodzenia, jestem otwarty na wszelkie wskazówki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki teraz pójdzie dużo szybciej :) a gdzie farmic koktajle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co oznacza te oczko w prawym górnym rogu pod tętnieniem krwi? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkty Insight

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos wytlumaczyc ,nigdy nie wlaczalem dzwonka a ciagle wylatuje koles na 49 lvl i mnie zabija ,robi sie to juz wkurwiajace niemoge nigdzie dojsc bo.co sie odrodze przejde kawalek to ten gosc wypada i gada cos nawiedzaja cie koszmary?po czym mnie zabija

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkty Insight

No dobrze ale co to oznacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×