Skocz do zawartości
Padwee

FINAL FANTASY TYPE-0 HD

Rekomendowane odpowiedzi

Ale pazera na kase ze strony square, a ze str sony debilizm totalny ze nie utrzymali jako exa na swoje konsole.

 

Dziwi mnie ze nie bedzie na vite bo X hd chyba ladne sie przedalo na ta konsolke no chyba ze to bedzie niespodzianka i jednak wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealna gra na PSV wydana na Ps4 xD 

 

 

W tym wydaniu jest po prostu ukryta sugestia od Sony w strone graczy posiadajacych Vite, "wiecie co, sprzedajcie to poki jeszcze trzyma cene, my juz skonczylismy z ta platforma".

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wydaniu jest po prostu ukryta sugestia od Sony w strone graczy posiadajacych Vite, "wiecie co, sprzedajcie to poki jeszcze trzyma cene, my juz skonczylismy z ta platforma".

 

Cos w tym jest bo sam po tych ostatnich akcjach sie zastanawiam nad sprzedaza swojej vity mimo ze bardzo lubie ten sprzet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mehh, ja tam nie sprzedam, niech sobie leży i zbiera kurz. Muszę trzymać konsolę dla Ponopticona i Danganronpe 2 ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no zartuje sobie tylko ale takie sytuacje sa mega wkurzajace patrzac jak sony ma w dupie swoja konsolke z takim potencjalem. By uruchomili emulacje gier z ps2 chociaz jak im sie robic nowych nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej, samo Sony nie ma w dupie konsolki ale Europę. W KKW mają gier na PSV na pęczki, w US mają lepszą ofertę store'a dostępną dla PSV.

To po prostu my jesteśmy w tyle ze wszystkim z powodu zaściankowego zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej, samo Sony nie ma w dupie konsolki ale Europę. W KKW mają gier na PSV na pęczki, w US mają lepszą ofertę store'a dostępną dla PSV.

To po prostu my jesteśmy w tyle ze wszystkim z powodu zaściankowego zamknięcia.

Nie europe, a polske :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już wyszedł patch lokalizujacy na angielski?

 

Fanowski wyszedl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobre info, dobre i cokolwiek bo poza wieśkiem to nie widać nic na horyzoncie do ogrania w temacie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobre info, dobre i cokolwiek bo poza wieśkiem to nie widać nic na horyzoncie do ogrania w temacie .

Wieśka się weźmie na Pieca za pół ceny, a i Type-0 można bez problemów na emulatorze odpalić więc nie wiem o co takie halo. Kolejne edycje HD zamiast nowych gier. 

Ta generacja to największy fail w historii konsol. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja utopiłem już około 20 H w Type -0 w przetłumaczoną wersje z PSP. I pomimo podrasowanej grafiki gra jest po prostu co najwyżej średnia. Postacie są miałkie, gameplay sprowadza się do maszowania dwóch guzików. Tona grindu żeby chociażby nie ginąć od spojrzenia bosów.

 

Na plusy dam klimat wytworzony dzięki przedstawionemu światowi oraz naprawdę dobrej muzyce.

 

Ale żeby tyle kasy chcieć nawet 250 to musieli by ten tytuł wrzucić na engine XIII w 1080p i kompletnie przebudować oraz unowocześnić gameplay. Inaczej to fuck_you.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie obejrzałem pare gameplayów i jakoś to do mnie nie trafia .

Biedne lokacje przypominają mi nieco hexy z resonance of fate .

System walki też cieniutko z tego co widzę .

CC z psp był bdb ale to za sprawą fabuły i nawiązań do FF7, systemowo też nie powalał .

Żebym kupił to na ps4 musieli by zrobić prawdziwą rewolucję z tej gry tym bardziej żę na początku 2015 będą już tak mocarne tytuły jak W3 i Bloodborn a wtedy na takie FF 0 nie będę chciał nawet spojrzeć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła beka ze square:

 

-Obniżą poziom trudności w Type 0 hd na ps4 (Ciekawe czemu pewnie zeby wiecej casuali kupiło i kaska sie zgadzała)

 

- Nie wydali na psp mimo ze mieli przetlumaczone bo nie bylo rynku zbytu (To ciekawe ze fani tak sie prosili o te gre po ang...)

 

Chyba juz wszelkie nadzieje dla tej firmy zanikaja, moze jakby ktos sensowny ich przejal to by cos z tego bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale obecnie ich zagraniczne marki są lepsze od rodzimych. Co oczywiście jest smutne. Jednak nie chciałbym żeby ktoś ich przejmował ponieważ wtedy to w ogóle już byłby kanał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak jest wiec co za roznica, poza kilkoma niezlymi grami i remakami nic nie wydali dobrego na przestrzeni lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze Type 0 jest kurevsko trudne wiec ta decyzja wcale mnie dziwi, gralem na emulatorze i momentami to byla katorga mimo iz czlek grindowal godzinami postac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze Type 0 jest kurevsko trudne wiec ta decyzja wcale mnie dziwi, gralem na emulatorze i momentami to byla katorga mimo iz czlek grindowal godzinami postac.

 

Wiem ale to jest jawne robienie z graczy debili bo tym co juz ogrywali, probowali na emu i chcieli na przenosne konsolki wlasnie o to chodzilo o wyzwanie a nie o kolejnego samograja a zaloze sie ze po przerobieniu przez square wyjdzie poziom jak w XIII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma, zwłaszcza w cenie w jakiej chcą to sprzedawać :O

Ta gra powinna kosztować max 8dych jak RE .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest przyzwoicie, a różnica w stosunku do wersji PSP jest spora. Co do ceny to zawartość i ilość godzin gry, które oferuje FFTO dla mnie spokojnie usprawiedliwia cenę, zwłaszcza, że nie miałem kontaktu z wersją na PSP i dla mnie ta gra to nowość. 

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×