Skocz do zawartości
Pips

Dungeon Siege: Throne of Agony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, gra ktoś w tą grę? Jeżeli nudzą wam się gry na PS3 to polecam kupić Dungeona, jest to gra bardzo długa nie na kilka H jak niektóre gry na PS3 sam gram około 6 dni a mam dopiero 24 lvl, grę podobno na około 65 lvlu się kończy, nie blokada lvla tylko na oko taki lvl masz jak kończysz grę :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra nie konczy sie na 65 lvlu .. lezac w szpitalu, pocinalem w ta gre dniami i nocami. Moj slayer mial 74 lvl i tak sobie mowie.. a zobacze nowa postac i .. nadpisalem save ! (kur ... mac). Za 1 podejsciem mialem 52 lvl konczac gre, pozniej w trybie elite grasz dalej ta sama postacia ale wszystkie moby maja lvl +50.. lvl idzie jak woda ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ukończyłem grę na 64 lvlu bodajże, i grałem od nowa w poziom elite moim charem ;] wbiłem 100 lvl a tu co? a no blokada lvla... nie da sie dalej expić :X trochę szkoda jak narazie to mnie odpędziło od konsolki ;/ myślałem że można expić i expić : o i że zdobędę potem poziom i będę jeszcze z silniejszymi potworkami zaczynać a tu klapa :X może kiedyś ja dokończę i pogram magiem :>

EDIT:

Nie ma wyższych poziomów niestety :X gdyby nie blokada lvla to może by dali, ukończyłem na elite poziomie grę.

Tu macie jakieś screeny z gry

snap003pg7.png

snap004ux8.png

snap005wf9.png

snap007jm5.png

snap009sq2.png

snap010ah3.png

snap013fq0.png

snap015pn6.png

snap014vk5.png

snap015pn6.png

snap016jh3.png

snap018ki6.png

snap258ov1.png

snap252zf7.png

snap233jc4.png

snap243gj2.png

snap254jd3.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z odszukaniem krysztalu ktory mialby uruchomic Schrine of Live (te na drugim ,,kontynencie") gdzie mozna go znalesc???

P.S Pisze z grecji wiec nie ma polskiej klawiatury(a w ustawienia nie moge wejsc bo jestem internetowej kafejce)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z ta gra. Gdzie mozna znalezc krysztal ktory ,,uruchomil" by Shrine of Nature? Bardzo prosze o pomoc.

P.S Nie ma niektorych polskich liter bo pisze z grecji z kafejki internetowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×