Skocz do zawartości
bolek

Metal Gear Solid 4

Rekomendowane odpowiedzi

O ja "gupi"! Jak to PS3 człowieka rozleniwia

Kupi se taki grę i nawet nie pomyśli ile się trzeba namęczyć żeby ją ściągnąć i wypalić. Albo poszukać kogoś kto zrobi to za grubą kasę

A nu dobroć przyzwyczaja do siebie, mozna sie rozleniwić i ten tego... a widzisz, ile tracimy na tym!!... zmieniając płyty poddajesz swoje ciało wysiłkowi, męczysz się i spalasz kalorie, a siedząc przy PS3 właczasz i bykiem leżąc grasz... co za tym idzie, XBoksowcy są... zdrowsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
XBoksowcy są... zdrowsi

No tak. Dobry Bill utrzymuje ich w formie żeby po zobaczeniu RROD nie umierali na zawał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam zdrowsi! Jak ma sie tylko tyle lat to nie dziwne, ze im nic nie dolega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale macie ubaw. Tylko się obawiam, że jeszcze kilka takich postów i temat się zamknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w momecie na SM bysmy uslyszeli:

- Hold it Snake. Time to change the disc. I know, I know... it's a pain. But you need to swap Disc 1 to Disc 2. You see disc labeled "2"?

- Yeah...

- Huh? Oh, wait! We're on the X360 System! Metal Gear Solid 4 has been released on 10 DVDs for this system. Sorry, it should be disc 7.

- Damn it, Otacon, get a grip!

- Yeah, what an age we live in, huh, Snake? Wonder what they'll think of next!

Fix'd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero przeczytałem recke i przyznaje że jest dobra dodam od siebie że akurat muzyka to mnie miażdży przeokrutnie, zaczynając chociażby od tej w pierwszym filmiku... auć ! posiadając ps3 od premiery i mając za sobą mnóstwo tytułów na tą konsolkę podpisuje się pod tym że jest to pierwszy tytuł godny miana neks genowego, ba ! pierwszy tytuł który zachęcił mnie do przejścia swoich poprzedników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

PSIA KREW!!!!!!!!

Jestem w trakcie tej gry i zaskakuje mnie ona na każdym kroku.

Dzisiaj się zmusiłem obejrzeć to co leci w tle MENU głównego bo tak to jak włączałem grę to od razu LOAD i grać!!!! Trwa to kilkanaście sekund, a tak przybija człowieka co widzi że szok i jeszcze ta muzyka - coś pięknego a zarazem smutnego .

Metal Gear Solid (VR mission) - PSX

Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty - PC

Metal Gear Solid 3: Snake Eater - i tu jest problem, nie miałem PS2, teraz nie mam od kogo pozyczyć, a tym bardziej grę, wiec ciemno to widzę. Tytuł jak najbardziej do nadrobiebia!

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots - PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PSIA KREW!!!!!!!!

Jestem w trakcie tej gry i zaskakuje mnie ona na każdym kroku.

Dzisiaj się zmusiłem obejrzeć to co leci w tle MENU głównego bo tak to jak włączałem grę to od razu LOAD i grać!!!! Trwa to kilkanaście sekund, a tak przybija człowieka co widzi że szok i jeszcze ta muzyka - coś pięknego a zarazem smutnego .

Metal Gear Solid (VR mission) - PSX

Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty - PC

Metal Gear Solid 3: Snake Eater - i tu jest problem, nie miałem PS2, teraz nie mam od kogo pozyczyć, a tym bardziej grę, wiec ciemno to widzę. Tytuł jak najbardziej do nadrobiebia!

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots - PS3

Ja MGS3 Snake Eater zacząłem po MGS4... nie miałem kiedyś okazji (funduszy) na zakupienie MGS3 przez co nadal wisi mi w konsoli... ale nie palę się aby to robic 'na gwałt', ponieważ wiem co i jak było z fabułą w tej części

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metal Gear Solid 4 to jedna z najlepszych gier jaka powstała na PS3 i wielkim arcydziełem jest. Jednak mimo wszystko jak dla mnie MGS3 Snake Eater jest o wiele lepszą grą. Za klimat(Zimna Wojna itp.), za postacie(Ocelot, Cobra Unit), za nowy system(Kamuflaże, Cure, skradanie się w Jungli) i oczywiście za samą Fabułę. Big Boss rządzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×