Skocz do zawartości
Adriano2182

Błąd CoD MW 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponieważ nie znalazłem nigdzie opisu tegoż błędu napiszę o co chodzi. Mianowicie kupiłem sobie ostatnio używanego Cod MW 3 jak w temacie i zadowolony odpaliłem wyświetliło się że trzeba pobrać aktualizację więc się zgodziłem poczekałem chwile i przy końcu pierwszej instalacji z 6 które mają być zainstalowane zacięło się a po chwili wyskoczył błąd (800233E8) szukałem opisów na ten temat i na jakimś angielskim forum znalazłem że ktoś miał podobny problem tyle że z MW 2.Włączyłem gre bez aktualizacji i próbowałem grać na singlu a tu znów nie halo po przejściu 1 misji loading trwał długo i nie chciał się załadować kolejny etap gry. Czekam na wasze propozycje ale to na 100 %wina płyty więc zastanawiam się czy jej regeneracja coś da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie płyta - przecież google wywala masę wyników.

 

To albo wina HDD w konsoli, albo konfiguracji sieci lub ustawień samego dostawcy:

http://community.eu.playstation.com/t5/PS3-Support/Game-Patches-Updates-Freeze-after-4-40-This-issue-is-really/td-p/18685122

http://community.eu.playstation.com/t5/PS3-Support/Error-code-800233e8/td-p/18625690

 

Cała lista problemów i możliwych rozwiązań, tyle że po angielsku, tak więc... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niby nie może być to wina płyty ??
Ja jakis czas temu zakupiłem FIght Night Round używane. Loadingi trwały wieczność, zaczynałem walke i dopiero po 30 sekundach pojawiały się statystyki i stamina. Na 30 minut konsola zacieła się kilkakrotnie i kilkakrotnie sama się restartowała. Co się okazało była to wina płyty, bo jeszcze tego samego dnia udałem się do punktu i zamieniłem na tą samą grę ale inna płytka i wszystko działa jak należy.

 

Jeśli w innych grach nie masz tego problemu to 90% wina płyty, no chyba, że w Codzie bez aktualizacji nie dało się ukończyć pierwszej misji (w co wątpie).


Pozdrawiam.

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niby nie może być to wina płyty ??

Ja jakis czas temu zakupiłem FIght Night Round używane. Loadingi trwały wieczność, zaczynałem walke i dopiero po 30 sekundach pojawiały się statystyki i stamina. Na 30 minut konsola zacieła się kilkakrotnie i kilkakrotnie sama się restartowała. Co się okazało była to wina płyty, bo jeszcze tego samego dnia udałem się do punktu i zamieniłem na tą samą grę ale inna płytka i wszystko działa jak należy.

 

Jeśli w innych grach nie masz tego problemu to 90% wina płyty, no chyba, że w Codzie bez aktualizacji nie dało się ukończyć pierwszej misji (w co wątpie).

Pozdrawiam.

Ja się odnosiłem do tego konkretnego numeru błędu o którym Adriano pisał - we wszystkich przypadkach wynikał on ze wspomnianych przeze mnie problemów. Co ma płyta do instalowania patchy?

Jeśli tu dodatkowo płyta jest faktycznie uszkodzona (jest zrysowana w ogóle?) to już inna sprawa. W wypadku zacinki w Singlu to można próbować i wróżenia z fusów.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha to spróbować tę płytę regenerować  ?

Jeśli:

- do dnia dzisiejszego nie możesz zainstalować patcha

- nie ma (bądź nie potrafisz znaleźć) rozwiązania na Twój problem

- nie masz problemów z internetem (routerem)

- dzieje się tak tylko w tej grze

to nie pozostaje nic innego jak spróbować z inną płytką.

Spróbuj jeszcze w ustawieniach sieci w konsoli odłączyć konsole całkowicie od internetu i zobacz czy dalej będzie występował problem z tym loadingiem po pierwszej misji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi udało mi się nie wiem jak zainstalować patcha i multi śmiga że aż miło. Niestety singiel jak było tak jest pierwsza misja działa a potem się loading zacina. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×