Skocz do zawartości
rafiker

Gwarancja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio pojawiła się dla mnie możliwość sprowadzenia ps3 z Austrii. I mam pytanie odnośnie gwarancji, Czy w Polsce też obowiązuje? na zasadzie Unii Europejskiej i miejsca zamieszkania (Polska). Bo słyszałem, że nie ma gwarancji sklepowej tylko jest krajowa, czyli jeśli kupimy w polskim sklepie to w razie awarii odsyłamy sprzęt do Sony Polska. Chyba że, sklep to prześle. Wytłumaczycie mi o co chodzi? Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrz szukaj : gwarancja.

wszystko juz bylo opisane na forum.

ale najlatwiej napisac leniwy grzbiecie.

to twoj interes wiec najpierw sam popracuj,rozejrzyj, SPRAWDZ czy wczesniej nie bylo podobnego tematu, nim bedziesz chcial zawracac glowe innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
patrz szukaj : gwarancja.

wszystko juz bylo opisane na forum.

ale najlatwiej napisac leniwy grzbiecie.

to twoj interes wiec najpierw sam popracuj,rozejrzyj, SPRAWDZ czy wczesniej nie bylo podobnego tematu, nim bedziesz chcial zawracac glowe innym.

Po 1 to byś już chociaż podał linka ... Po 2 byś nie obrażał!!! .Po 3 tak się składa że szukałem lecz nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi, a tematy są dosyć stare i nikt się już nie wypowiada. Po 4 Chciałem odświerzyć to i zapytać się ludzi którzy niedawno taką kupili lub mieli styczność z awarią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukales i nic nie znalazles?

a to ciekawe.

zakładam, że łżesz.

bo mi zajęło dokladnie 4 sekundy by odnalezc ten temat nie poslugujac sie nawet opcja SZUKAJ.

kto szuka nie błądzi kolego.

powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szukales i nic nie znalazles?

a to ciekawe.

zakładam, że łżesz.

bo mi zajęło dokladnie 4 sekundy by odnalezc ten temat nie poslugujac sie nawet opcja SZUKAJ.

kto szuka nie błądzi kolego.

powodzenia.

Czy ja napisałem że nie znalazłem? Chodziło mi o odpowiedź! Nie znasz odpowiedzi na moje pytanie to się nie wypowiadaj. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie, to piszesz w zlej czesci forum, bo jest wydzielona czesc nazwana "Pomoc", ktora skupia tematy z problemami uzytkownikow. ale chyba na takie glebiny wiedzy nie dotarles, bo mialbys juz odpowiedz na twoje pytanie, ktore traktujesz tak enigmatycznie godne poszukiwania swietego graala

a i nie ma za co :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
generalnie, to piszesz w zlej czesci forum, bo jest wydzielona czesc nazwana "Pomoc", ktora skupia tematy z problemami uzytkownikow. ale chyba na takie glebiny wiedzy nie dotarles, bo mialbys juz odpowiedz na twoje pytanie, ktore traktujesz tak enigmatycznie godne poszukiwania swietego graala

a i nie ma za co

To skoro dotarłeś do tej głębiny wiedzy i znasz już odpowiedź na moje pytanie to mógłbyś ją podać. Bo mądrzysz się, a g***o robisz. Dziękuje.

P.S Jeśli masz jakieś kompleksy to napisz to TU bo w końcu to dział "Dyskusje Ogólne" może się wspólnie zastanowimy nad twoimi bardzo ważnymi poradami.

Co do tematu to czy ktoś zna odpowiedź na moje pytanie lub gdzie ją szukać?(bo posłuchałem tego kogoś i wpisałem w szukaj "gwarancja" i były różne tematy, lecz tylko 1 dotyczący mojego tematu, niestety tylko w Polsce. Więc omijając odpowiedzi tego jak że miłego użytkownika Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie.

bo ty wolisz tutaj tracic czas, niz zrobic to, co napisalem w pierwszym postcie.

lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×