Skocz do zawartości
Koziol

Lcd- pomoc w wyborze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowy na forum... Założyłem nowy temat ponieważ przegladajac zacne forum nie znalazłem dokładnej informacji co wybrac. Proszę użytkowników żeby podzielili się ze mną informacjami na temat swoich własnych Lcd które zakupili kwota nie większa niż 2,500zł- niestety nie posiadam większych funduszy na owy zakup.Prosiłbym o zaproponowanie dobrego modelu lcd { Hd Ready 32 cale}. Równiesz wasze opinie na temat jak dany lcd spisuje sie podczas odbioru sygnału analogowego z kablówki, czy są spore wrażenia podczas gry na Ps3 bedą bardzo pomocne i mile widziane. Przy okazji chciałbym się zapytac was czy ogladajac lcd w np rtv euro agd itp lcd robia słąbe wrażenia czy to poprostu wina nie wyregulowania lcd? Liczę na wasza pomoc Kazda opnie wezmę pod uwagę z góry dziekuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LCD w marketach są poprostu źle wyregulowane. Zauważ że dobrze wyregulowane są tylko te droższe. A wiesz dlaczego ? Żeby droższe dawały lepsze wrazenie.

Ja mam Sony Bravie KDL 32U2000. Dosyć stary model ale daje rady lepiej niż nowsze Bravie. Polecam ten TV bo jest akurat w Twym przedziale cenowym obłsługuje 1080i i naprawdę daje rady. I do tego koniecznie kabel HDMI i grafa baaaardzo ryje beret.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×