Skocz do zawartości
Patricko

Sébastien Loeb Rally Evo

Rekomendowane odpowiedzi

pptFAwQ.jpg

 

Gra ma się pojawić jesienią 2015.

Ponownie pracuje nad grą studio Milestone, czyli dostajemy zapewne kontynuację serii, ale z nową nazwą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na prawdziwe rajdy jak ludzie na pustyni na deszcz, marzą mi się długie 7-10 minutowe OSy i przyzwoity model jazdy. Seria WRC to niestety qpa. Dziś oglądałem Monte Carlo na żywo i aż mi żal dupę ścisnął że nie mogę po ścigać się takimi maszynkami. Bardzo jestem ciekaw co z tego będzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zyga101 w WRC 2 pamiętam , że były takie 8 minutowe OS, multum tras i chyba wszystkie państwa z ówczesnego sezonu, a i model jazdy wypasiony.

Graficznie też było bardzo fajne wtedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tamtym WRC została już tylko nazwa, teraz wypuszczają już tylko masowe gnioty, ja najmilej wspominam Rally Championship (nie ruszając tematu CMR 1,2,3) pamiętam że tam był jakiś OS co trwał dobrze ponad 20 minut. Zobaczymy co będzie z tej gry, jeżeli będzie dobra to nawet specjalnie brak licencji nie będzie mi przeszkadzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby to był godny następca Richard Burns Rally.

Tak, bo Milestone to takie studio, które potrafi zrobić tego typu grę XD

Nie przesadzajmy, to będzie kolejna średnia gra rajdowa, jak wszystkie ich poprzednie produkcje.

Były w porządku, ale tylko w porządku, do poziomu WRC z czasów PS2 (Evolution Studios) to nawet się nie umywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za studio i co ma w dorobku, więc nie nastawiałem się na jakąś lipę, zwłaszcza, że Loeb użyczył swojego nazwiska. Niestety, po obejrzeniu tego trailera widać od razu, że to jakieś marne arcade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja wiem co to za studio i jeśli mieliby zrobić dobrą grę rajdową to już by dawno ją zrobili. To jest nic innego jak średnia półka, zawsze była i już tam pozostaną, jak widać to im pasuje.

Jeśli mnie pamięć nie myli, to nazwisko zamiast "WRC" jest tylko dlatego, że stracili tam chyba jakieś prawa do WRC, bo inna firma robi teraz pełnoprawne WRC (jacyś totalni pasterze niestety).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko mam nadzieję, że gierka będzie dobra. :) Jakoś brakuje mi dobrych gier rajdowych... zdecydowanie bardziej wolę rajdy niż klasyczne wyścigi na torze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny czy mi się podoba.

Edytowane przez Gacek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem logo firmy to od razu wiem że gra będzie średnia :P

Po ich słabym Ride nie ma co się spodziewać cudów. Zresztą widać że model jazdy jest słaby. Obym się mylił i gra była dobra bo brakuje takich pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby wyszło demko, wówczas wszyscy na spokojnie przetestujemy słowa wróżbitów Maciejów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy rajdowcy ☺

Demo do pobrania 24 grudnia na PS4

Edytowane przez Patryk-1980
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pojmę tego .... jak w 2015 roku, erze NEXT GENÓW, HD VOICEów, zboczeń w każdej dziedzinie, ktoś wypuszcza grę rajdową która brzmi gorzej niż CMR 1 z 98 roku. To jakaś kpina i żenada, aż ogórki teściowej się od tego partactwa w piwnicy skwasiły.

JEDYNĄ rajdową grą która warta jest prawdziwej uwagi jest bez konkurencyjnie DiRT Rally (mówię o nowościach), a resztę rajdowopodobnego chłamu niech se wsadzą w d.... i niech grają z kamery z tyłu na kierownicy w pozycji która przypomina mi pozycję przyjmowaną podczas wydalania :)
 

Pozdrawiam 
Kpt. Hejt 

 

ps. a demo i tak sobie ściągnę, gorzej jak mi się spodoba ....

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo już dostępne na psstore. 3.8 GB do zassania.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Erlanhess

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by co jest już demo pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się całkiem całkiem, do sterowania trzeba przywyknąć.

A szczególnie:

- czuć masę pojazdu,

- hamulce nie zatrzymują w miejscu,

- ręcznym należy operować odpowiednio wcześniej przed zakrętem,

- najlepszy widok do jazdy jak dla mnie z maski.

 

Dostępne 3 wozy: Fiat 500, Toytota Celica i Citronen DS3. Trasa jedna asfaltowa San Remo + plac z pachołkami (tzw. szkoła jazdy).

 

Wrażenia ok, lepsze niż z WRC5. Do poprawy mrugająca gdzie niegdzie grafika, zanikające tekstury i lekko podciągnąć odgłosy silnika. Słychać różnicę ale najlepiej z kamerą z tyłu pojazdu z maski wszystko przytłumione.

 

To tak na szybko - aha cała gra spolszczona razem z pilotem mówiącym w naszym języku ;)

 

Zapis mojego stream'u z YT pokazuje wszystko (bez mojego komentarza).

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też pograłem trochę w demo i jak dla mnie ta gra nie ma szans konkurować z Dirtem Rally. Model jazdy zbyt arcade'owy, a samochody od niektórych przeszkód odbijają się jak piłeczki kauczukowe.  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×