Skocz do zawartości
spider

raty w GE Money a konsola

Rekomendowane odpowiedzi

jak pamietacie lub nie wzialem konsole na raty w Empiku. Jakiez bylo moje zdziwienie gdy dostalem pismo przyznajace mi karte kredytowa na podstawie zlozonego wniosku. Owszem pamietam, ze przy umowie byl wniosek, ale go nie wypelnialem. No i oczywiscie zero pytan czy chce, zero weryfikacji, a ciag procedur sam sie toczy, najpierw pismo, nastepnie pin i karta kredytowa, wszystko zwyklymi listami. Oczywiscie wk... moje na maksa. Gdyby ktos przejal te 2 listy to moglby mi zrobic niezly dlug wobec banku. Najbardziej mnie wk...a to ze bede musial to wszystko odkrecac na moj koszt. I jak znam zycie, za rozwiazanie umowy bede musial oplacic karte. Co ciekawsze na odstapienie jest 14 dni. Umowa z data 11 maja, a pieczatka na kopercie 28 maja. 17 dni minelo, nawet juz jakies rozliczenie miesieczne do mnie doszlo. NIE POLECAM tego banku. Podobne praktyki stosuje Millenium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wziąłem na raty z GE Money. W umowie był wniosek o kartę. Jeśli nie zaznaczyłeś opcji że karty nie chcesz to kartę dostałeś. Taki mały przekręt - trzeba wyraźnie zaznaczyć że karty NIE chcesz. Pułapka dla tych co niedokładnie czytają umowy.

Co prawda ja tą opcję zaznaczyłem (że nie chcę) i kartę dostałem...

Wkur..y zadzowniłem do banku no i okazało się że się pomylili. Sprawa jest już odkręcona (żadnych kosztów nie poniosłem), ale swoje na poczcie odstałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze to miesieczna oplata to 6zl, zawsze mozna rozwiazac umowe, najwyzej sie straci popoludnie i 6zl. Czytalem umowe, ale juz nie pamietam czy zaznaczalem czy nie. Oryginal mam w domu takze sprawdze, pewnie wszystkim sie tak mylili. Jesli sie pomylili nie oszczedze sobie skargi na tego pana, ktory sie podpisal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szopen

To samo mam. Ale kompletnie się na tych sprawach nie znam. Czyli co muszę. Zrezygnować z tego bo inaczej 6 zł będę musiał płacić?

Jak z tego zrezygnować jakie koszty tego poniose?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie nie przyszla (wyraznie zaznaczylem, ze sobie k....a nie zycze ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To samo mam. Ale kompletnie się na tych sprawach nie znam. Czyli co muszę. Zrezygnować z tego bo inaczej 6 zł będę musiał płacić?

Jak z tego zrezygnować jakie koszty tego poniose?.

Przeczytaj umowę. Zajrzyj do ogólnych warunków wydawania kart w GE Banku, do tabeli opłat i prowizji (powinno być na stronie internetowej), no i sprawdź czy zaznaczyłeś opcję w umowie kredytowej że nie chcesz karty (jeśli zaznaczyłeś to żadnych kosztów nie poniesiesz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam co zaznaczyłem ... Wiem jedno, nie dostałem awizo odnośnie karty a dostałem PIN ...

Cóż ... czekam na awizo i będę odkręcał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szopen

Tzn wiem że nie zaznaczyłem. Mój błąd. Ale co teraz, jak to odkręcić.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×