Skocz do zawartości
pablos_83

Fat Princess: Piece of Cake

Rekomendowane odpowiedzi

16269792332_5e46ae7560_z.jpg

http://blog.eu.playstation.com/2015/01/13/fat-princess-piece-cake-available-free-download-tomorrow/

 

Darmóweczka na Vite.

Jak się nie mylę to po osiągnięciu któregoś poziomu dostajemy grubą księżniczkę na PS3, przynajmniej tak było w wersji na iOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pobrałem na androida i się wciągnąłem. Na vitke dochodzą trofea, więc tym mocniej przykuje przed wyświetlacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka przednia ale brakuje mi w niej obsługi walki za pomocą strzałek/analogów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna popierdółka. Przeszedłem kilka poziomów, mam zamiar calakować.

Wiadomo już czy w wersji na Vitę też otrzymamy pełną wersję na PS3 Głównego tytułu?

Przeszedł już ktoś te 15 poziomów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma darmówki. Ja już przeszedłem chyba 27 poziomów. Niestety bardzo szybko rośnie poziom trudności, a żeby wygrywać trzeba ulepszyć swoich wojowników, a do tego potrzebujemy złotych monet lub diamentów, a te wpadają bardzo wolno. Gra może i fajna, ale szybko żąda od nas zapłaty, by grać dalej. Można co prawda powolutku zbierać diamenty, ale jest to frustrujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się zgodzić. Fun z gry szybko spada, granie za darmo wywołuje frustrację. Płacić nie zamierzam, więc nasze drogi szybko się rozejdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu kilka partyjek i kiedyś mimo chodem calak wpadnie, ale skupiać się nad tym bez płacenia to raczej ciężki kawałek chleba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba że uzbiera się 200 monet i kupi unlimited stamina.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda gram na telefonie, ale pewnie wszystko to samo... Wydali aktualizację ostatnia, że im dłużej się nie logujemy, tym lepsze nagrody możemy wylosować.

1 dzień - 1 nagroda

3 dni - 2 nagrody

7 dni - 3 nagrody

 

Jest to minimalnie udogodnienie, ale i tak ta gierka to wymuszanie hajsu, że głowa mała. Sam czekam na zmodowaną wersję na Androida i pokazuję twórcom wielkiego faka.

Ogólnie to całe freemium to tragedia jest i takie wymuszanie hajsu i robienie tzw. paywalli, że bez kasy nie przejdziesz dalej, że odechciewa się wszystkiego.

Oby to nigdy nie dotarło na konsole stacjonarne w normalnych tytułach, bo wtedy wracam na PC i do gier z rabatem z 100%.

 

 

No chyba że uzbiera się 200 monet i kupi unlimited stamina.

Gram już miesiąc, częściej lub rzadziej i mam dopiero 5 monet, więc uzbieranie 200 to masakra jakaś.

Monety można zdobyć tylko poprzez losowanie, a losowanie jest tak oskryptowane, żeby praktycznie nigdy monet nie dawało.

Więc koło się zamyka.

 

Ogólnie ludziom, którzy wymyślają takie rzeczy, życzę aby jak najszybciej potracili roboty i pucowali szyby na skrzyżowaniach.

Ja rozumiem, każdy chce zarobić, ale walenie w wałka z większością tych gierek freemium to paranoja.

Mógłbym zapłacić za tą gierkę nawet i z 10zł bo jest naprawdę fajna, ale jak wolą lecieć w członka to już inna sprawa.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie jest w sumie tak źle, jak ma się szczęście to można wylosować kilkadziesiąt monet - mi się udało koło 30 wylosować, ale teraz ciężko, a staram się oszczędzać na ten bonus do obrażeń, na razie jestem na 43 poziomie i nie użyłem jeszcze żadnej monety.

Edytowane przez Madrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja włączając raz dziennie gre też dotarłem do 43 poziomu przy upgradzie na 7lv każdej postaci. Plus 4 wyzwania na moim koncie, tragedii chyba nie ma. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że nie jest źle. Wczoraj zrobiłem 100%. Wszystkie wyzwania i poziomy ukończone z 3 gwiazdkami, nie wydałem ani złotówki, a monet może ze 3. Takie pseudodarmowe gry wymagają trochę cierpliwości, a wydawcy takiej gry liczą na to, że cierpliwość się komuś skończy :). Najwięcej czasu zajmuje zdobycie trofeum 555.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

te 555 to chyba można farmić na poziomie 3, gdzie zawsze jest na początku do zdobycia 5-częściowa linia (nie wiem jak to nazwać ;P)

Edytowane przez Madrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba 555 takich linii czy 555 kryształów w ten sposób zbić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

555 linii. Na 3 poziomie to może trwać jeszcze dłużej. Mając mocno ulepszoną ekipę początkowe poziomy przechodzą się same lub niechcący :). Ja piątki robiłem na poziomie 56. Na tym poziomie można dość znacznie wydłużyć czas gry nie otwierając bramy. Jedna rozgrywka trwała minimum kilkanaście minut i zdobywałem przy tym od 3 do 7 piątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest leniwy i chce tylko całą energię zużyć to może ten 3 poziom powtarzać, czasem może się utworzyć w nim 2 linia. Mi się udało 3 linie ułożyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostałe rzeczy idą zaskakująco dobrze, ale z tymi liniami to będzie czasochłonna zabawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że z tych dziennych potrójnych losowań zawsze wypada ileś tam monet. Ktoś miał inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia aktualizacja prócz nowej krainy wprowadza wyzwania tygodniowe. Dobra opcja do boostu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim updacie dodali również do trofeów wyświetlanych wewnątrz gry (naciskamy na dole koło zębate aka opcje i później trophies) procentowy postęp poszczególnych trofków. Z tych 555 piątek mam 52, więc muszę zrobić jeszcze 266 :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zaledwie 25%, ale np przy przejściu 55 zwykłych poziomów mam 0% mimo, że stoję na 54 poziomie obecnie. No i dostałem trofik za 10 wyzwań, a zrobiłem dopiero 9 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 30% odnośnie 555 piątek. Też stoję na 54 poziomie i ten ogromny mag działa mi na nerwy. Zbieram moce i diamenty by ulepszyć swoich wojowników. Wkręciłem się w tą gierkę jak nie wiem co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odpaliłem Fat Princess z zamiarem chwilowego popykania i przepadłem. Gameplay prosty w założeniach, ale za to niezwykle przyjemny. Podobną radochę z grania na Vicie miałem ostatnio przy Montezuma Blitz (też F2P). Sam model free to play nie jest nachalny i nie wymusza zakupów, by się dobrze bawić. No i to "mniam mniam mniam" przy ładowaniu poziomów. :biggrin:

 

Pocieszna gierka. :)

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Do wymaksowania pozostało tylko 555 piątek. Jak narazie 37% czyli około 205. Nie wiem kto wymyśla takie trofki.

Edytowane przez spajrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×