Skocz do zawartości
kraft

Nie mogę wykonać kopii danych gier.

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek witam wszystkich forumowiczów :)

Mam problem z konsolą syna. Konkretnie chodzi mi o niemożność wykonania kopii zapasowej danych gier.

Chciałem sformatować dysk, ponieważ konsola od jakiegoś czasu przycina się i chciałem sprawdzić czy to od dysku.

Z początku chciałem podpiąć inny dysk, sformatować go z poziomu konsoli na chwilę aby sprawdzić czy będzie lepiej, ale przeczytałem, że ponowne wsadzenie starego dysku może skutkować utratą danych, więc wolałem się zabezpieczyć.

Syn posiada konto PSN z PS+, kiedy najeżdżam na narzędzia zapisanych danych, wchodzę na listę gier i wciskam trójkąt, ukazuje się widok jak poniżej na zdjęciu (jedynie opcje "informacje" oraz "pogrupuj materiały".

Dodam, że na moim profilu są wszystkie opcje kopiowania, usuwania danych gier.

Przywracanie ustawień domyślnych nie pomogło, tak jak i przywracanie systemu plików oraz odbudowa bazy danych.

Dziękuję z góry za wszelkie informacje.

post-60327-0-96552600-1423320119_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu są save'y pogrupowane w folderach. Trzeba wejść w folder i skopiować plik, który się tam znajduje :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Faktycznie. Jakoś nie wpadłem na to :) tylko czemu na moim profilu są pliki, a u syna katalogi. Swoją drogą tych katalogów jest chyba z 200 (może dlatego pogrupowały się w katalogi). Czeka mmie trochę roboty.

Dzięki wielkie za pomoc :)

Edit: o ja ciemny. W opcji pogrupuj materiały można ustawić pliki lub foldery :)

Edytowane przez kraft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×