Skocz do zawartości
Alucard

Blackout problem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dosc nietypowy problem i nie wiem co robic. Od poniedzialku mam ps3 . Kupilem razem z MGS4 . chodzi o to ze jak dluzej gram i potem wylaczam gre to nie wychodzi mi do XMB tylko mam czarny ekran... Konsole moge normalnie wylaczyc za pomoca przycisku dotykowego tego z przodu przy blueray. Co sie dzieje ? Czy zaniesc do sklepu ja i wymienic na nowa ? pomozcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam dosc nietypowy problem i nie wiem co robic. Od poniedzialku mam ps3 . Kupilem razem z MGS4 . chodzi o to ze jak dluzej gram i potem wylaczam gre to nie wychodzi mi do XMB tylko mam czarny ekran... Konsole moge normalnie wylaczyc za pomoca przycisku dotykowego tego z przodu przy blueray. Co sie dzieje ? Czy zaniesc do sklepu ja i wymienic na nowa ? pomozcie...

Sprawdź na innej grze czy to samo się dzieje, z filmów normalnie wychodzi? Są 3 możliwości coś nie tak z płytą, soft ma jakiegoś buga, albo uszkodzenie samej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sek w tym ze nie mam zadnej innej plytki . Konsola to nowka i gra tez... Moj wniosek to cos z firmware nie tak. Mgs4 to nowa gra 2.36 firmware nie jest juz taki nowy... Czytalem na innych forach ze w starszych grach kiedys tez tak sie dzialo tzn wszystko cacy , po dlugiej sesji grania wychodzimy z gry do xmb a tu zwiecha i tylko mozna wyciagnac plytke i potem reset... Ogolem konsolka chodzi rewelacyjnie tylko to zauwazylem ze po dluzszym graniu tak sie dzieje... jak krotko gram to normalnie wychodzi do xmb... jakies rady fachowcow ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej to nie wina firmwara od pół roku mam konsole i zawieszenia trafiły mi się 4 razy zawsze w czasie gry nigdy jak wychodziłem. Jeśli to dzieje się zawsze po dłuższej grze to nie wesoło, czyli krótko mówiąc nie wygląda na awarie mechaniczną, musisz konsole przetestować z inną grą dopiero wtedy będzie można coś więcej powiedzieć, nie słyszałem jeszcze o takich przypadkach od osób które maja MGS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro nie wyglada to na mechaniczna awarie to sie ciesze... a jaka to moze byc gra ?cos na czasie jak gta 4 czy moze starsza jak Heavenly Sword , Ninja Gaiden Sigma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle jaka, możesz równie dobrze sprawdzić to na pierwszym lepszym demku ściągniętym z PSStore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok. ale skoro tak mowicie to w przypadku jezeli na innej grze bedzie podobnie to co zrobic z tym fantem ? pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli problem będzie występował przy innych grach najlepiej zażądaj wymiany konsoli na nową w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba juz gra wszystko jak powinno. Rano przywrocilem fabryczne ustawienia konsoli bez zadnego formatu itp. ustawilem od nowa polaczenie netu itp . odpalilem mgs4 i gralem do 14 a w tle sciagalem demka. wylaczylem gre i normalnie wchodzi do xmb... no coz mimo mojego nastawienia do tego sprzetu ze to dzielo Bruce'a Wszchechmogacego widze ze ten sprzet ma kaprysy jak inne zabawki ... najwazniejsze ze to nie piec z RODEM jak x szit microsrujsu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×