Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

No już dobrze  dobrze    :drinks:  

Ale  repremenda ci się należą :mad:

 

Nasza sytuacja należy do tych w których mogę się jakoś bronić :biggrin: 

Niestety nabroiłem chyba więcej ... ? 

Pamiętam sytuacje z Zs_Lopezem, ale jemu oddałem od razu pozycję, bo była taka możliwość nie tracąc przy tym 30 sekund :)

 

Ciekawią mnie zarzuty Smokeya i czekam na szczegóły.

Edytowane przez Tachograf
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W eterze było slychac że jedziesz chyba pod jakimś wpływem czegoś ,bo każdy Tachografa kojarzy z innej perspektywy, "to nie był twój dzień" :shok:


Nasza sytuacja pewnie była by zakwalifikowana pod incydent ,tylko szkoda  bo 8 pozycji straciłem.

Edytowane przez yelon65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W eterze było slychac że jedziesz chyba pod jakimś wpływem czegoś ,bo każdy Tachografa kojarzy z innej perspektywy, "to nie był twój dzień" :shok:

Nasza sytuacja pewnie była by zakwalifikowana pod incydent ,tylko szkoda  bo 8 pozycji straciłem.

 

Pod wpływem emocji i walecznego nastawienia :D

 

.. no okej i dwóch browarów, nic wielkiego ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po za tym uważam, że obligatoryjnie powinien być oprócz czatów głosowych (ograniczonych do 8 osób ) czat pisany tak jak dziś założyłem. Każdy kto startuje w wyścigu powinien być w nim. Po to, to jest aby było wszystko jasne. Potem są bowiem jaja gdy jedna grupa nie wie co robi druga.

 

Zgadzam się. Jeśli jest, będzie nas tak dużo to łatwiej będzie się dogadać kto z jakiej pozycji ma startować. ;)  :thumbsup:

Edytowane przez Shadow_18_08
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa zasadnicza chłopaki jak ten start wyglądał tragicznie po prostu masakra efekt domina , gra w dwa ognie , gra w zbijaka , szkoda nie wiem jak do tego podejść ma Sieniu jak to ocenić karać potraktować jako Racing Incydent.

Do pierwszego zakrętu proponuję mniej agresji bo niestety mało widzimy tym bardziej jak momentami są  4 auta w linii a w jednym kierowca jest już pasażerem i robi się demolka 

 

do pierwszego jak pisałem z Errorem Racing Incydent  średnio tu widzę jako karygodny błąd na karę stało się zamknięte drzwi obeszło się kontra kolegi auto wyprowadził OK jak zuch :) jak pisałem wcześniej do Errorka sorry - proszę o nienakładanie kary 

 

druga sprawa z Errorem zaskoczył mnie takim odjęciem prędkości na tym zakręcie złożony już byłem do zakrętu i uderzyłem brak czasu na reakcję byliśmy tam we 3 przepraszam - proszę o łagodny wymiar kary ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Musze napisac tez dlaczego tak cisne o kare. Pamietajcie o fakcie ze bylem przekonany ze to Pioniu!! Takie pioruny lecialy ze glowa mala... Jednak to Pioniu nie byl. Jak sie okazuje to Gustaw. Nie fair by bylo z mojej strony nagle gromow nie slac w twoja strone. Dlatego tez tak samo jak bym cisnal Pionia o kare tak musze czynic teraz.

Nie mniej no tak bardzo to mnie dawno ne obijaliscie.

Zwalnianie w zakrecie. Pamietajcie ze ja zjadam gumy. Gdy mam slabe nie mam czasu. Jedyna konserwacja opon moze byc wolniej przejechany zakret. Kupe zakretow zwalnialem aby ten z tylu tez musial i potem na wyjsciu rura!!

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o pierwszy kontakt pomiędzy Gustawem a errorem to tutaj można zaliczyć to jako incydent wyścigowy,a przy drugiej sytuacji nałożył bym karę -4pkt na Gustawa. A tylko dla tego ze była możliwość oddania pozycji :)

A co do startu to jest jakiś dramat. Tam trudno wylosować winnego całej sytuacji.

W kwestii kolejnej sytuacji gdzie jest Yelon,Error,tachograf to tutaj jest w mojej opinii incydent wyścigowy,trzy auta w jednym zakręcie lekka podcinka w wykonaniu Yelona przez co Tacho uderza errora. Coś jak moja sytuacja na starcie

Jeśli są jakieś obiekcje śmiało pisać

Jeszcze jest sprawa powrotów na tor. Nie wracamy jak by tam nikogo nie było

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Tacho. Ja bym mu dal kare za caloksztalt. Tak troche nabalaganil wczoraj.. Proponuje obiektywnie.... -23 pkt:)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Yelon, jeszcze raz dzieki za sciganie. Mega!! Ze mysmy sie nie buchneli to cud!! Amazing. Takie sciganie to tu elementarz byc powinien.

Przy okazji prosze sie 2 razy zastanowic gdy mowicie ze error miejsca nie daje.!! Oj daje on daje!!

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za sytuacje z tobą w tym zakręcie nie mogę mu nałożyć kary :)

Czekam na inne wnioski o kary

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wes!!!!

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error winien error  dawać nie powinien :biggrin:

Myślę że wszyscy jeżdżą zajebiście ale i każdy z nas ma wpadki , nie omieszkam wspomnieć że niemniej treningów jest za mało ,ale nie napiszę u kogo.

Edytowane przez yelon65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko wplywac chce..

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam wnioskuje na Errora bo sam się przyznał - kara za to że je za dużo gumy i odpuszcza gaz w zakręcie specjalnie - Kara może być taka że nie dostanę tych - 4 pkt

i  mam już końcówkę zimówek mogę tobie podesłać jak przekładkę zrobię na letnie będziesz miał na przekąski dobra niemiecka fulda 

 

szczerze powiem ciężko ten wyścig widzę na pełnym nurbie ale mamy 2 tygodnie na trening na sprincie wyjdzie 2-3 kółka aa i jak kwalifikacje będą wyglądały na pełnej pętli ? 1-2 kółka? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje podsumowanie wczorajszego ścigania:

 

Zacznę od Q, przepraszam tego co jechał za mną, menu włączyło się samo w zakręcie.

https://youtu.be/W7VKTINW8LQ?t=23m25s

 

Start R1

https://youtu.be/W7VKTINW8LQ?t=34m10s

 

O karę nie składam, ale dla wyjaśnienia co się stało w R1. Właściwie to nie wiem co się stało..

https://youtu.be/W7VKTINW8LQ?t=37m44s

 

Było blisko Yelon ;)

https://youtu.be/W7VKTINW8LQ?t=38m12s

 

Start R2

https://youtu.be/W7VKTINW8LQ?t=1h14m23s

 

Tacho, przyjmuję argument o agresywnej jeździe, ale w tej sytuacji mogłeś chociaż na wewnętrzną uciec.. Zakręt długi i szeroki

https://youtu.be/W7VKTINW8LQ?t=1h17m

 

Tacho dalej swoje ;)

https://youtu.be/W7VKTINW8LQ?t=1h18m25s

 

Dzieje się, przepraszam Shadow, że Cię tam zamknąłem w zakręcie - myślałem, że zostaliście w tyle po incydencie w poprzednim - mam nadzieję, że wiele szkód Ci to zdarzenie nie wyrządziło

https://youtu.be/W7VKTINW8LQ?t=1h19m42s

 

I to właściwie byłoby na tyle. Miałem fragmenty lepszej jazdy (kilka minut jazdy z Rufim, a później z Errorem). Po obejrzeniu materiału zauważyłem, że nie korzystałem z drugiego biegu, co w kilku zakrętach na pewno wiązało się z pewną stratą. Trzeba więcej trenować w tygodniu i może coś z tego będzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się  lukaszasada przejechałem na milimetry bo nie chciałem errora wypchać na trawnik , dobrze że się nie ruszałeś :thumbsup:

Edytowane przez yelon65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o zielone piekło to 3okr bezbłędnej jazdy w 20 minutowym wyścigu

A drugi wyścig proponuje aby ustawić się w miarę szybko przejść na rozmowę w grze i dać komendę do startu GO GO GO ;)

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stało Łukasz. Była tylko mała obcierka a już na następnym zakręcie nie wytrzymałem i spóźniłem hamowanie. Także sam sobie narobiłem problemów. :D


Na tym torze są długie sektory możemy zawsze na końcu 1 lub 2 sektora zrobić start. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, fajnie się to wszystko ogląda :D nieźle tam się wpieprzyłem w kogoś kto prawie zrobił kopyrtkę, ale oddałem dwie pozycje, Tobie przeszkodziłem bo byłem wtedy pasażerem po odbiciu się, przepraszam. Ale widać sporę podobieństwo do sytuacji z yelonem i errorem, ktoś się przykleił do moich lewych drzwi po próbie wyprzedzenia w zakręcie ... Chyba jednak zbyt agresywną taktykę przyjąłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o zielone piekło to 3okr bezbłędnej jazdy w 20 minutowym wyścigu

A drugi wyścig proponuje aby ustawić się w miarę szybko przejść na rozmowę w grze i dać komendę do startu GO GO GO ;)

 

Pytanie czy jest możliwość ustawienia czułości mikrofonu w grze ? bo poprzez mikrofon w grze można się dużo dowiedzieć co u kogo się dzieje a nawet piętro wyżej.

Chyba że po komendzie  GO GO GO nakaz wyłączenia mikrofonów

Albo inaczej tylko Sieniu na włączonym mikrofonie reszta tylko na słuchawce wtedy w eterze nie będzie takiego szumu , hałasu  i wszystko będzie zrozumiałe.

Edytowane przez yelon65
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest to niemożliwe ale ręki sobie nie dam uciąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że sieniu będzie miał, reszta na głośnikach będzie słyszeć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze zamiest bawic sie w komendy, to tak jak mowi Shadow, ustalimy w tygodniu, po ktorym zakrecie zaczynamy i heja. Jak ktos nie ogarnie w czasie wyscigu, to dyskwalifikacja, tak jak to powinno byc w przypadku nieogarniecia swojej pozycji przy starcie lotnym.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając temat powiem wam że pomysł z dwoma wyścigami w niedziele zajebisty , cała nasza 4 co wyleciala miała by tydzień treningu w d...e a tak jest mozliwość ponownego startu :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×