Skocz do zawartości
helganin

Farming Simulator 15

Rekomendowane odpowiedzi

header.jpg?t=1432719832

 

Farming Simulator 15 to szósta odsłona popularnej serii symulatorów rolniczych od studia Giants Software, w których zarządzamy własną farmą. Tym razem akcja toczy się w dwóch różnych środowiskach (nowością są obszary skandynawskie). Do innowacji należy też dodanie przemysłu drzewnego, myjki ciśnieniowej oraz nowych marek sprzętu. (opis gry-online.pl)

 

Jakie są Wasze opinie na temat gry?

Zastanawiam się na kupnem bo wygląda nawet ciekawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrywalem sie w poprzednie części na PC. Na ps4 raczej nie kupie ale tylko dlatego ze nie ma takich pojazdów jak na polskich wsiach ;-) czyli ursus C360 czy kombajn bizon wraz z maszynami rolniczymi na wsiach naszego kraju. Na kompie mozna bylo wgrac mody typu polska wies a na ps4 grajac sprzetem fendt czy innym niemieckim drogim sprzętem mnie nie rajcuje. Szkoda ze nie ma takich marek w grze jak New holand czy Jonder :-D

Wysłane za pomocą klucza francuskiego :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem grę i dzisiaj trochę pograłem :) jest nieźle. Pierwszy raz gram w grę "rolniczą" i nie bardzo wiem co i jak. Przeczytałem poradnik na gry-online i zaraz zabieram się za poważną grę :P

Grafika jest ok choć trochę tnie, ciężko ogarnąć wszystko na początku ale z czasem będzie lepiej pewnie. 

Dawno nie grałem tak długo w grę na 1 posiedzeniu, gdyby nie praca następnego dnia to bym całą noc siedział :biggrin: Wciąga masakrycznie, syndrom jeszcze tylko zrobię "to" :biggrin:

 

 

Po 4 dniach (i nocy) męczenia gry wreszcie jest platyna :) ok 60h (konsola chodziła "pełne" 3 dni :D ) mój udział w grze to 31h

Jak ktoś gra dla platyny to od razu robić osiągnięcia i nie bawić się w uprawę roli :P

 

Ruch uliczny jest masakrycznie głupi, grafika średnia z bliskim doczytywaniem np upraw na polu. 

Czasochłonna i wciągająca na maxa. Łatwa. 

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie zatrudniania pracowników. Mogę max. zatrudnic 3, czy jest opcja zatrudnienia większej liczby pracowników?

3 to troche malo, szczególnie przy większej liczbie pól

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×