Skocz do zawartości
covalt

Powiesił się na krawacie bo ojciec zabrał mu konsolę

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie jakieś poje#!@e dziecko... Jak tak można, powiesić się za brak dostępu do konsoli. Ehh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez dobrze moglby sie powiesic za to, ze zabrali mu komorke czy cos innego...

Tak wiec bez sensu jes tu oskrzanie konsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podobno jest bujda bo gosc powiesil sie przypadkiem w trakcie ataku szalu w swoim pokoju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz w jakichs wiadomosciach zrobia reportaz, dodadza ze to brutalne gry sa wszystkiemu winne, wkleja fragment z gta 4, dodadza wypowiedzi "specjalistow" i bedzie kolejny "mondry" reportaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
To podobno jest bujda bo gosc powiesil sie przypadkiem w trakcie ataku szalu w swoim pokoju

W trakcie ataku szału, którego dostał bo zabrano mu konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie to denerwuje. Wszyscy mówią o grach a to po prostu dzieci mają zrytą psychikę. GTA, CS itd. Teraz jeszcze konsola... Niech zwalają winę na wychowanie dzieci a nie na gry, konsole, PC;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie to denerwuje. Wszyscy mówią o grach a to po prostu dzieci mają zrytą psychikę. GTA, CS itd. Teraz jeszcze konsola... Niech zwalają winę na wychowanie dzieci a nie na gry, konsole, PC;)

Nie bez powodu podają producenci wiek na grze od ilu jest lat, tu chodzi i psychikę dzieci, jak ich psychika to odbierze, zabijanie, krew, kradzieże, szkoda gadać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewno miał Xboxa... Nie no a poważnie to trzeba mieć nie równo pod sufitem... Mogł pójść się przejść, wróciłby i miałby konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że to, że powiesił się na łóżku brzmi ciekawie... ;-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w taki sposób sam sobie zbanował dostęp do konsoli na wieczność Ja nie rozumie czemu to wszystko zawsze zwalają na gry? Tutaj chodzi tylko o zabranie konsoli, ale w przypadku innych przestępstw i wybryków, media jako powód podają gry! Jakiś 16-latek zabił kogoś, ponieważ grał wcześniej w GTA ! Absurd , to ja się pytam kto mu pozwolił grać w tą grę? przecież ona jest przeznaczona dla dorosłego gracza! Jeśli ktoś ma nierówno pod sufitem, to każdy bodziec może wywołać takie zachowanie. Niejeden film jest brutalniejszy od gier i jakoś nikt nie powie, że to przez film Ja jakoś od małego grałem w gry (nierzadko brutalne) i do tej pory czuję się zrównoważony psychicznie - cud? Ależ nie, jak ktoś jest zdrowy na psychice to granie w brutalne gry i oglądanie filmów z dużą dawką przemocy nic mu nie poprzestawia

Świry zawsze byli wśród Nas, a że trafiają się także w światku graczy, to nie nasza wina i nie gier FIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ja się pytam kto mu pozwolił grać w tą grę? przecież ona jest przeznaczona dla dorosłego gracza!

Niestety w Polsce wciąż pokutuje przekonanie, że gry są wyłącznie dla dzieci. Tylko dzieci grają w gry, ergo gry są dla dzieci. Ostatnio byłem w elektroworldzie, włączone GTAIV, no i kto pyka? Trójka dziesięciolatków. Obok stoi pan ochroniarz i z uśmiechem przygląda się, jak dzieciakom fajnie idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To RODZICE nie mają pojęcia w co grają ich dzieci etc. Po prostu nie wiedzą i im nie zabronią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Wy też jednej rzeczy nie rozumiecie. Taki człowiek co popełnia morderstwo, zostaje nakryty dostaje adwokata. Ten z kolei w trosce o klienta chce żeby wynik sprawy był jak najbardziej na jego korzyść. W tym momencie Pan adwokat mówi "Mój klient grał w gry które mają taki wpływ na jego podatną na sugestie psychikę". Durne? Tak, ale chłopak, który ma papiery od "dopieszczonego" psychiatry dostanie dużo niższy wyrok niż normalny człowiek.

Wstyd się przyznać, ale sam byłem w podobnej sytuacji. Jak byłem młody i głupi to z kolegami poszliśmy i zwędziliśmy wózek z hiper marketu. Jeździliśmy, staczaliśmy się w nim z górki... nawet chcieliśmy dorobić mu skrzydła i nazwać "Biedron" Wtedy podszedł do nas pewien mężczyzna. Co się okazało? Że to był policjant. Zabrał nam wózek, a nas na komisariat. Tam zebrali dowody itp. itd. Po przesłuchaniu podchodzi do nas policjant i mówi "Eh... dobre chłopaki z was. Po prostu głupotę popełniliście. Jak będziecie mówili o tym prokuratorowi to powiedzcie, że chcieliście pojeździć jak Małysz na reklamie". Tak! Dokładnie tak! Pamiętacie tę reklamę czekolady co Małysz jechał na wózku po sklepie? Co się stało z nami? Sprawa umorzona, a ja już wiem czego nie wolno robić... projekt "Biedron" nie został nigdy ukończony

Czemu przytoczyłem własną historie? Zamieńcie teraz sobie reklamę na gry komputerowe. Równie dobrze można było powiedzieć, że to wina GTA, bo tam kradnie się samochody. Po prostu w danej chwili człowiek wie co robi, a gry są tylko durną wymówka... a media żywią się taką tanią sensacją

(w trakcie "wybryku" jeździliśmy spokojnie jakieś 400m od sklepu - po prostu się wygłupialiśmy, a w gazecie była mowa o 30min pościgu za dziećmi z pełnym wózkiem ... kiedy w naszym poza nami nic ze sklepu nie było, a wózek został oddany bez żadnego "ale" )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okaże się że ojciec pił, matka piła ... synek był molestowany, nie wytrzymał wszystkiego ... ciach ... temat żeby się przyczepic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdurne i żałosne...

Niestety takich newsów jest coraz więcej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Pisał poezję i opowiadania, miał niezwykle bujną wyobraźnię." - powszechnie wiadomo ze tacy ludzie maja wieksze sklonnosci do samobojstwa i nalezy na nich zwracac szczegolna uwage - zwlaszcza na dzieci. Zal mi chlopaczka ale bardziej mi zal jego rodzicow bo beda sie obwiniac do konca zycia. Jednak samobojstwo to tylko i wylacznie nic innego jak nowy sposob natury na dobor naturalny - odseparowalismy sie od drapieznikow to matka natura musiala znalezc inny sposob na oczyszczenie puli genow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich artykulow jest duzo i beda sie nadal pojawiac. Mialem podobna sytuacje jak Astarot, alu juz mi sie nie chce opowiadac ;x. To nie tylko za sprawa wymowki obwinia sie gry. Jest paru dziennikarzy uwazajacych ze gry to zuo. Tak jak kiedys kosciol wydal spis gier, w ktore dzieci nie powinny grac( na liscie znalazl sie nawet kangurek kao ;P) Pamietam jak kiedy jakas dziewczynka sie powiesila, a za sprawa pewnego madrego dziennikarza wszyscy uwazali ze to przez anime, ktore ogladala, choc sprawa nie miala nic wspolnego z bajka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Normalnie jakieś poje#!@e dziecko... Jak tak można, powiesić się za brak dostępu do konsoli. Ehh...

Sam jestes poje#!@e, jakbys choc raz na rok chodził do kościoła to wiedziałbyś, że nie obraża sie pamieci zmarłych :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obraża czy nie, ale w sumie nie zmartwiło mnie to, że się powiesił. Taki maniakalny kretyn nie miał prawa żyć w tym świecie. Jakbym zobaczył takie dziecko to najpewniej bym go do samobójstwa namawiał bo ono ma już przegrane całe życie i najlepiej to ono nie skończy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam jestes poje#!@e, jakbys choc raz na rok chodził do kościoła to wiedziałbyś, że nie obraża sie pamieci zmarłych :/

Powiedz to nagrodom Darwina... a na poważnie: jeżeli ktoś przeszedł przez życie jako kretyn, czemu mamy fałszować świadectwo jego życia, mówiąc o nim po (jego) śmierci w samych superlatywach? Jakbyś choć raz na rok używał własnego rozumu, a nie wpajanych przez kościół pseudomądrości, sam byś do tego doszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Członek Al-Kaidy, chyba nie jesteś katolikiem? Tam takich nie przyjmuja. Jeśli mieszkasz w Polsce to ci współczuje, bo mało u nas meczetów

Jak ktoś gwałcił kobiety a w końcu śmierdziela ktos udupił to mamy po nim płakać i mówic jaki był dobry???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×