Skocz do zawartości
kill

Hearthstone

Rekomendowane odpowiedzi

hearthstone-logo.jpg

 

 

 

 

 

Jak się ostatnio dowiedzieliśmy, ta darmowa gra przynosi Blizzardowi dochody rzędu 20 milionów $ MIESIĘCZNIE!

 

Są tu jacyś gracze? Pewnie tak, bo aktywnych użytkowników liczy się już na 30 milionów.

 

A już na dniach, nowy, największy jak do tej pory dodatek.

 

 

 

0QEALECLDWLM1437558207548.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem karcianek i gier planszowych, pograłem trochę w Hearthstone'a i jakoś zbytnio zachwycony nie byłem na pewno nie na tyle, żeby wydawać kasę na pakiety. Jako popierdółka do ubikacji na tablecie lub fonie ok, ale mnie jakoś zbytnio nie wciągnęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się grać w tej grze na kompa i mieć z tego jakieś profity? Czy wirtualna kasa leci tylko z pvp?

Pytam jako noob, bo mnie karcianki nigdy nie jarały, a dostawać w dupe z noł lajfami to nie mój konik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Profity możesz mieć tylko grając w zewnętrznych turniejach i na ESL. Scena turniejowa jest olbrzymia i mimo, że samej grze daleko do e-sportu to jednak poprzez swój zasięg turniejowy możemy ją do e-sportu zaliczyć. Jednych to bawi, drugich nie. Szczególnie tych, którzy wygrywają dziesiątki tysięcy baksów ;)

 

W samej grze nic nie ugrasz (oprócz kart), ponieważ z założenia jest to gra kolekcjonerska, w przeciwieństwie do np. Magica gdzie mamy handel kartami. W HSie tylko zbierasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek wystarczy zainwestować 10zł

Potem jak lubisz pve kupujesz pakiet misji ok 30zł za kilka

Następnie jak chcesz wygrywać kupujesz karty dla zaawansowanych 50zł lub więcej zależy od szczęścia

Oczywiście jest dużo klas postaci i jak chcesz wbić je na max to zliczasz wcześniejsze wydatki i mnożysz przez liczbę bohaterów.

A i nie zapominaj że jest to darmowa gra !*                

*czyli sumujesz wszystko i sumę mnożysz razy 2, tak dla pewności wygranej.

 

Wniosek:

Bycie nerdem i kupienie D&D lub innej gry towarzyskiej wychodzi taniej.

Ponadto z zaoszczędzonych banknotów możesz kupić stroje i akcesoria aby wczuć się w postać.

Na koniec zadajesz sobie pytanie: Co ja tu robię, dokąd zmierzam, czy nie mam nic lepszego do roboty ?

 

Ps. NIEMA NIC ZA DARMO   :bunny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka 

 

Piszę w sprawie gry Hearthstone  na PS4 czy jest wam coś wiadome odnośnie tego  czy

Blizzard myśli o tworzeniu tej o to gry na platforme konsolową ?

 

Piszcie wszystko na ten temat czy coś wiecie,coś słyszeliście i co o tym myślicie.

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam  ;D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek wystarczy zainwestować 10zł

Potem jak lubisz pve kupujesz pakiet misji ok 30zł za kilka

Następnie jak chcesz wygrywać kupujesz karty dla zaawansowanych 50zł lub więcej zależy od szczęścia

Oczywiście jest dużo klas postaci i jak chcesz wbić je na max to zliczasz wcześniejsze wydatki i mnożysz przez liczbę bohaterów.

A i nie zapominaj że jest to darmowa gra !*                

*czyli sumujesz wszystko i sumę mnożysz razy 2, tak dla pewności wygranej.

 

 

Nie wiem o jakiej grze pisałeś, ale chyba pomyliłeś tematy.

 

Siemka 

 

Piszę w sprawie gry Hearthstone  na PS4 czy jest wam coś wiadome odnośnie tego  czy

Blizzard myśli o tworzeniu tej o to gry na platforme konsolową ?

 

Piszcie wszystko na ten temat czy coś wiecie,coś słyszeliście i co o tym myślicie.

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam  ;D

 

Nie ma żadnych planów wydania HSa na konsolę. Zresztą byłoby to mocno problematyczne ze względu na interfejs i sterowanie. Nie wyobrażam sobie grania w to na padzie. Może jak Sony wprowadzi obsługę klawiatury i myszy? W każdym razie na ta chwilę szanse są zerowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak,ale wlasnie o to chodz zauwaz ze duza ilosc ludzi nie lubi grac a tym bardziej nie wyobrazaja sobie grania na konsolach bo padem sie wszysko obsluguje

Ale sa ludzie co sobie to wyobrazaja i graja na owych konsolach przy uzyciu padow

A jak dobre wiemy blizzard  to wielka firma zajmujaca sie grami i napewno fajnie by wymyslili interfejs i sterowanie,

moze wiekszosc sobie nie wyobraza tego b  odrazu mysli ze sterowanie bedzie  polegalo na ruszaniu myszka po ekranie po przez analog ja jes w przegladarce 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku ps4, touchpad by na pewno zdał egzamin. Nie to samo co myszka, ale lepsze niż analog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na touchpadzie to można sobie przejść tutorial...

W zaawansowanych rozgrywkach trzeba niejednokrotnie wykonać kilkanaście i więcej komend w ciągu bardzo krótkiego czasu. Będę się upierał, że bez myszki jest to niewykonalne. Ta gra została zoptymalizowana pod rundę trwającą 75 sekund z czego większość czasu zajmuje obmyślenie konkretnego zagrania a tylko kilka sekund rozdysponowanie komend. Na konsoli sytuacja by była odwrotna i cała gra straciłaby sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiadomo jak to bedzie wygladac moze bedzie to  bedzie przelaczanie ikonkowe czyli nie bedz tzabylo lapac i przeciagac karty tylko poprostu w nia kliknac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usilnie granie na PC nie pasuje? No to jest jeszcze wersja na tablety, kanapa, tablet... co, tez nie pasuje? No to peszek.

 

Zgadzam sie z killem, gra jest nastawiona na dosc szybkie rundy, cos co na PS4 byloby niemozliwe przy uzyciu analoga, niby mogliby wydluzyc czas trwania rundy, ale to by rozwkleklo calkowicie mecze i szybko zaczelo pewnie ludzi frustrowac.

 

Szkoda zachodu, HS nawet toster odpali, blizzard pewnie doszedl do wniosku ze nie warto sie wysilac portem i stawiac osobne serwery dla kilku ludzi ktorzy nie trawia grania na komputerze. Wiele osob ktore znam gra tylko na konsolach, co jednak nie zmienia faktu ze HSa maja zainstalowanego i czesto graja na piecu.

Edytowane przez Juliusz Cezar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzajcie z kilkunastoma ruchami na rundę, dało by się grać na padzie, na pewno nie ESL, ale po co? Nawet na moim 6 letnim lapku to chodzi :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grałeś kiedyś Grim Patronem? Tam masz kilkanaście sekund na zastanowienie i już musisz zacząć grać. Przy czym triggerów jest tak dużo, że koniec rundy jest on hold żeby wszystko się podliczyło. Animacje czarów i triggerów trwają ułamki sekund ale zestackowane trwają naprawdę długo, więc trzeba komendy ataku rozdysponować praktycznie w ciemno jeszcze zanim zliczy triggery i wyświetli animacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, że nie miałem przyjemności grać tą kartą albo na nią - widzę jej działanie, zawsze można by było wyrzucić problematyczne karty bo wiele ich nie ma :P Kiedyś pisało się, że diablo III na padzie nie ma prawa bytu - a jednak jakoś to ogarneli i całkiem miło się pykało :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grałeś kiedyś Grim Patronem? Tam masz kilkanaście sekund na zastanowienie i już musisz zacząć grać. Przy czym triggerów jest tak dużo, że koniec rundy jest on hold żeby wszystko się podliczyło. Animacje czarów i triggerów trwają ułamki sekund ale zestackowane trwają naprawdę długo, więc trzeba komendy ataku rozdysponować praktycznie w ciemno jeszcze zanim zliczy triggery i wyświetli animacje.

 

Tej a wyobrazasz sobie tego skurczybyka na konsolach? XD

 

285.png

 

Nozdormu, zabojca konsol xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi ze mi nie pasuje tylko jak sie jest chorym cos boli albo poprostu pc jest zajety bo np ma sie go z bratem t pozostaje konsola.

A jak sie nie ma tableta czy na tyle dobrego telefonu hhhhhmmmmmm?

Edytowane przez VoopeRr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się kupuje tani smartfon i gra śmiga jak ta lala. HS ma naprawdę małe wymagania jako gra 2D, więc znalezienie teraz telefonu z Androidem który nie radzi sobie z HS jest trudne, twój argument trochę taki na siłę żeby tylko HS na konsolach się pojawił. Jak się jest chorym albo coś boli to się nie gra w ogóle. A jak dzielisz komputer z bratem to poczekaj na swoją kolej, na pewno nie jest do niego przyklejony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim starm tablecie nie pogram bo tnie niemiłosiernie ;( Zawsze na lapka wbijam i że dwa mecze pykne - mam mało kart, a szkoda mi kasy wydawać na pakiety.

Nozdormu ope :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×