Skocz do zawartości
rarytas22

problem z split screenem w cod black ops

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z grą cod Black ops 1. Kupiłem w wersji cyfrowej Black ops 3 i 1.

W wersji pierwszej gry gdy ją odpalam od razu obraz podzielony jest na 2 części ale są one powielone tzn gdy odpalę grę solo to sam gram na dwóch ekranach i widzę w noch to samo. Gdy odpalam split screen ekran jest podzielono dodatkowo na kolejne dwie części : Po dwie dla każdego z graczy na przemian. Podsumowując w opcji dla dwóch graczy mam obraz na 4 części ale się dublują. Czy da się to jakos przestawić?

Drugie pytanie dotyczy Black ops 3, czy na ps3 jest możliwość gry offline dla dwóch graczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy miał podobny problem, główkowaliśmy i nic nie zrobiliśmy aż znaleźliśmy w necie takie rozwiązanie, pomogło w jego przypadku:
 

 

I had the same problem to but then i called activision and they helped me. what u do is on your ps3 go to display settings then press on the one that says output settings (top one) then press which connection method you are using, for me it is HDMI then press right but instead click custom, press right again, then make sure all reselousins are ticked and press right, save setting, then it will ask you either to fnish or set up audio settings, press audio settings and set up once finished try the game and it will be as normal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×