Skocz do zawartości
Bossma92n

"Co Nowego"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do was pytanie, mianowicie czy na konsoli jak i na aplikacji PlayStation w zakładce "Co Nowego" macie wszystkie informacje o wydarzeniach znajomych itp na bieżąco ? Bo u mnie ostatnie aktywności znajomych mam z 2015-11-08. Mam plusa jestem po najnowszej aktualizacji na konsoli i nadal to samo. Ma ktoś podobny problem ? Dodam że po dodaniu znajomego informacja przyszła mi po dwóch tygodniach. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 22.09.2016 o 14:41, Bossma92n napisał:

Witam, mam do was pytanie, mianowicie czy na konsoli jak i na aplikacji PlayStation w zakładce "Co Nowego" macie wszystkie informacje o wydarzeniach znajomych itp na bieżąco ? Bo u mnie ostatnie aktywności znajomych mam z 2015-11-08. Mam plusa jestem po najnowszej aktualizacji na konsoli i nadal to samo. Ma ktoś podobny problem ? Dodam że po dodaniu znajomego informacja przyszła mi po dwóch tygodniach. Pozdrawiam.

 

Miałem ten sam problem. W wakacje. Ostatnią aktualizacje miałem z 15 lipca. Trwało to ponad miesiąc. Nagle - jak gdyby nigdy nic - tablica się zaktualizowała i chwilowo działa poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może i ja o coś zapytam, może nie do końca w tym temacie ale też niedziałającego na forum Chce się zalogować na innym kompie na forum i nie pamiętam hasła, próbowałem już dziesiątki razy odzyskiwania hasła po wysłaniu na maila nigdzie go nie ma w spamie też, co teraz zrobić ? 

Edytowane przez marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×